Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z czego ten polew ?

coś brał nie wiem co ale w każdym bądz razie chyba mocny towar

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wszystko możliwe :decayed:

Opublikowano

kiedy robimy jakiegos spota? musze oblukać fure, co będę wiedzaił co robic na wiosne:)

Opublikowano
  • Autor

ja jestem za , kolega z czerska pewnie też był by za :wink:

Opublikowano

z czego ten polew ?

z tego twojego fejkowego koloru,prawie całe forum wali gruche nad tym kolorem,część na bank zbija bo nie jest mozliwym żeby dorosłemu człowieku podobał się taki smerfowy kolor,sorki na bank to skasujecie bo tu krytykować nie wolno tu trzeba się brendzlować nad twoją smerfową b6 :D

Opublikowano
  • Autor

Jak bym był w Twoim wieku też by mi się ten kolor nie podobał :ph34r: po za tym to kwestia gustu. Bez obaw nikt Ci posta nie skasuje.

Opublikowano

z czego ten polew ?

z tego twojego fejkowego koloru,prawie całe forum wali gruche nad tym kolorem,część na bank zbija bo nie jest mozliwym żeby dorosłemu człowieku podobał się taki smerfowy kolor,sorki na bank to skasujecie bo tu krytykować nie wolno tu trzeba się brendzlować nad twoją smerfową b6 :D

Buahahhaa... Naprawdę parsknąłem śmiechem po przeczytaniu Twojego posta kolego :grin: a że tak spytam widziałeś Józka Audi na żywo? Zdjęcia to nie wszystko... a kolor to kwestia gustu

Opublikowano

z czego ten polew ?

z tego twojego fejkowego koloru,prawie całe forum wali gruche nad tym kolorem,część na bank zbija bo nie jest mozliwym żeby dorosłemu człowieku podobał się taki smerfowy kolor,sorki na bank to skasujecie bo tu krytykować nie wolno tu trzeba się brendzlować nad twoją smerfową b6 :D

Buahahhaa... Naprawdę parsknąłem śmiechem po przeczytaniu Twojego posta kolego :grin: a że tak spytam widziałeś Józka Audi na żywo? Zdjęcia to nie wszystko... a kolor to kwestia gustu

tak widziałem takie kolory na żywo i są jeszcze bardziej oczojebne niż na fotkach,zgadzam się

Opublikowano

bo nie jest mozliwym żeby dorosłemu człowieku podobał się taki smerfowy kolor

mother_of_god_by_rober_raik-d4cw2di.png

Opublikowano

z czego ten polew ?

z tego twojego fejkowego koloru,prawie całe forum wali gruche nad tym kolorem,część na bank zbija bo nie jest mozliwym żeby dorosłemu człowieku podobał się taki smerfowy kolor,sorki na bank to skasujecie bo tu krytykować nie wolno tu trzeba się brendzlować nad twoją smerfową b6 :D

Buahahhaa... Naprawdę parsknąłem śmiechem po przeczytaniu Twojego posta kolego :grin: a że tak spytam widziałeś Józka Audi na żywo? Zdjęcia to nie wszystko... a kolor to kwestia gustu

tak widziałem takie kolory na żywo i są jeszcze bardziej oczojebne niż na fotkach,zgadzam się

Czy to nie "zemsta" za posty Józka w dziale Zakup Kontrolowany? Nick Baszmak jakiś znajomy...

Doczepił się do koloru bo do niczego innego w tym aucie doczepić się nie można.

Opublikowano

z czego ten polew ?

z tego twojego fejkowego koloru,prawie całe forum wali gruche nad tym kolorem,część na bank zbija bo nie jest mozliwym żeby dorosłemu człowieku podobał się taki smerfowy kolor,sorki na bank to skasujecie bo tu krytykować nie wolno tu trzeba się brendzlować nad twoją smerfową b6 :D

Buahahhaa... Naprawdę parsknąłem śmiechem po przeczytaniu Twojego posta kolego :grin: a że tak spytam widziałeś Józka Audi na żywo? Zdjęcia to nie wszystko... a kolor to kwestia gustu

tak widziałem takie kolory na żywo i są jeszcze bardziej oczojebne niż na fotkach,zgadzam się

Czy to nie "zemsta" za posty Józka w dziale Zakup Kontrolowany? Nick Baszmak jakiś znajomy...

Doczepił się do koloru bo do niczego innego w tym aucie doczepić się nie można.

Dobrze gadasz! Polać mu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Doczepił się do koloru bo do niczego innego w tym aucie doczepić się nie można.

Dzięki :thumbup1:

Opublikowano

Doczepił się do koloru bo do niczego innego w tym aucie doczepić się nie można.

Dzięki :thumbup1:

jak nie

do kierownicy :decayed:

chyba ze już zmieniona i ja nie w temacie :P

Opublikowano
  • Autor

:grin: to masz mnie , fakt jeszcze nie zmieniona ale już, już .... tzn jeszcze trochę :decayed:

Opublikowano

a heble tył 300 są? jaśka znalazłeś?

Opublikowano
  • Autor

są w przygotowaniu 345/300 :) kierownica poszła na sprzedaż , czekam na zakup całej z poduszką ale jaką to zobaczysz :decayed:


Wpadły nowe plasticzki bo stare podrapane strasznie :wink: Kaju dzięki za pomoc w zakupie :thumbup1:

lJ9slTL.jpg

Wpadł też komplecik do moich foteli, zobaczymy rezultat za jakiś czas :naughty::naughty::naughty:

JKovfsL.jpg

Opublikowano

:slina::slina:

ten kompleto do foteli to do skóry ?

ile kosztują te kratki nawiewu ?

Opublikowano

:slina::slina:

ten kompleto do foteli to do skóry ?

ile kosztują te kratki nawiewu ?

a w aso są tańsze niz na allegro :facepalm:

Edytowane przez tomekhxc

Opublikowano

a jaki to ma nr ?

Opublikowano
  • Autor

:slina::slina:

ten kompleto do foteli to do skóry ?

ile kosztują te kratki nawiewu ?

Dokładnie to do skóry jest :wink: numerek masz na zdjęciu przyjrzyj się , kratki to groszowe sprawy, koło 15 zł sztuka :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.