Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jozek pewnie sie powtarzam ale bardzo podoba mi sie Twoje podejscie do tematu!!

Oby tak dalej :) Jak wyprobujesz srodki daj jakas recenzje, jak zapach i wyglad po pielegnacji ;)

Edytowane przez szafa

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, jeszcze brakuje pierdolnięcia w stylu gleby i dobrego koła :decayed:

Relację na pewno zdam :)

Edytowane przez jozek726

Opublikowano

swissvax ,produkt pierwsza klasa,gorna polka :thumbup1:

Opublikowano

Jozek powiedzieć Ci coś na temat koloru Twego auta :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Jozek powiedzieć Ci coś na temat koloru Twego auta :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

strone wczesniej była dyskusja na ten temat :grin:

Opublikowano

Józek ale z tą kierą to już przesadzasz :D

Opublikowano

Józek ale z tą kierą to już przesadzasz :D

kiera jest the best :wink: nikt tu na takim wypasie nie ma takiej kiery jak Józek, nic bym nie zmienial ...takze RESPECT :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jozek powiedzieć Ci coś na temat koloru Twego auta :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

:P:P:P

Panowie do tego golasa przydała by się nowa kierownica , ożywiła by to wnętrze :naughty:

Opublikowano

Oj przydała by się, przydała. Ja u siebie już się przez chwilę tak przyzwyczaiłem że u brata w 80'tce chciałem podgłośnić radio na kierze która nawet poduchy nie ma hahaha.. Muszę aktual u siebie w temacie zrobić.

Opublikowano
  • Autor

Panowie stwierdzam że recaro jest przereklamowane , teraz będę zmieniał wnętrze na coś takiego , fajny kolor :kox: a ten czarny taki nudny....

093017d9f9f53712bb8f21725d493684.jpg

Opublikowano

stwierdzam że recaro jest przereklamowane
Cieszę się, że w końcu dorosłeś do tego zdania... :wink:
Opublikowano

Panowie stwierdzam że recaro jest przereklamowane , teraz będę zmieniał wnętrze na coś takiego , fajny kolor :kox: a ten czarny taki nudny....

093017d9f9f53712bb8f21725d493684.jpg

takie jak dla emeryta te fotele ;)

Opublikowano

autko zajeb.... fajny kolorek

Opublikowano
  • Autor

Panowie stwierdzam że recaro jest przereklamowane , teraz będę zmieniał wnętrze na coś takiego , fajny kolor :kox: a ten czarny taki nudny....

093017d9f9f53712bb8f21725d493684.jpg

takie jak dla emeryta te fotele ;)

tak sprawdzałem czy wszytko z nimi ok , powiem szczerze że do recaro się nie umywa, pojeździłem jeden dzień w nim i jutro wymieniam na recaro :decayed:

autko zajeb.... fajny kolorek

dzięki :thumbup1:

Opublikowano

a juz myslalem ze cos ci sie poprzestawialo zeby recaro wymienic na te nalesniki ;)

Opublikowano

są w przygotowaniu 345/300 :) kierownica poszła na sprzedaż , czekam na zakup całej z poduszką ale jaką to zobaczysz :decayed:

Wpadły nowe plasticzki bo stare podrapane strasznie :wink: Kaju dzięki za pomoc w zakupie :thumbup1:

lJ9slTL.jpg

Wpadł też komplecik do moich foteli, zobaczymy rezultat za jakiś czas :naughty::naughty::naughty:

JKovfsL.jpg

A fv z ASO na mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Coś mi się obiło o uszy :wink:

Tom , nie bez jaj , swoje czyszczę i dlatego taka mała podmianka i sprawdzałem czy wszystko chodzi jak należy :wink:

Opublikowano

Dobra, pokazuj ten środek z rs4 b8:lol:

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Drogi ten zestaw kupiłeś. Nie satysfakcjonował Cie Gliptone, ColourLock ?

Opublikowano
  • Autor

to troll. przed chwila sie pytał deva jaka srednice maja dziurki w heblach bo chce je poprawić wiertarką :D

Spokojnie bez stresu...dawno w piz*... nie wyłapał chyba :decayed:

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Drogi ten zestaw kupiłeś. Nie satysfakcjonował Cie Gliptone, ColourLock ?

Drogi ale chciałem coś na prawdę dobrego z dobrym pierdolnięciem, bardzo dużo osób polecało i zobaczymy czy będzie to "wow" :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.