Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
wybierz się do Garcza przed Kartuzami tam stoi b7 w slinie na sell taki kolor jak twój tyle,że sedan chwila strachu i masz listwy:grin:

http://img819.imageshack.us/img819/9449/7gnv.jpg

o tej mówisz :decayed:

ale sedanik klasa :kox:

przy bliższym poznaniu nie zamienił bym się na mojego :decayed:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

q+niebieski+recaro nie chwal się :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
q+niebieski+recaro nie chwal się :decayed::decayed:

+ szyber dach :decayed:

Opublikowano
wybierz się do Garcza przed Kartuzami tam stoi b7 w slinie na sell taki kolor jak twój tyle,że sedan chwila strachu i masz listwy:grin:

http://img819.imageshack.us/img819/9449/7gnv.jpg

o tej mówisz :decayed:

ale sedanik klasa :kox:

przy bliższym poznaniu nie zamienił bym się na mojego :decayed:

byś tylko chciał spróbować :grin::baseball::decayed:

Opublikowano

Widzę że dalej modzisz coś tam Dżozef :decayed:

Furka kox :kox:

Opublikowano

Widze że modzisz bixy, Ja dziś też montuje soczewki z b8, jedna lampa już gotowa:banan::banan:

Opublikowano
  • Autor
Widze że modzisz bixy, Ja dziś też montuje soczewki z b8, jedna lampa już gotowa:banan::banan:

bo zaraz wpadnę zobaczyć jak to robisz :decayed:

Opublikowano

To wpadaj do stg:wink: Masz do tych soczewek adaptery i maskownice? Czy sam robisz mocowanie?

Opublikowano
  • Autor
To wpadaj do stg:wink: Masz do tych soczewek adaptery i maskownice? Czy sam robisz mocowanie?

żebym wiedział tak godzinkę prędzej to bym się zjawił :wink: same adaptery, o takie :

image1lxy.jpg

a Ty jak montujesz, na adapterach ?

Opublikowano

Ja mam plastikowy adapter, i kawałek maskownicy który ułatwia pozycjonowanie.

20131012_215355.jpg

Opublikowano
  • Autor
Ja mam plastikowy adapter, i kawałek maskownicy który ułatwia pozycjonowanie.

http://s22.postimg.org/ch79hehdp/20131012_215355.jpg

:thumbup1: na tych plastikowych lepiej ustawić pozycje :thumbup1: bo przypadkiem nie masz jeszcze tych plastikowy maskownic ?

Opublikowano
Ja mam plastikowy adapter, i kawałek maskownicy który ułatwia pozycjonowanie.

http://s22.postimg.org/ch79hehdp/20131012_215355.jpg

Takie same mam. Mówią, że lubią pękać, ale nie wyobrażam sobie co musiałoby się stać, żeby to pękło :whistling:

Opublikowano

Juzek ile płaciłes za korek od R8? masz jakis numer:naughty:

Opublikowano

Tylko jak wrzucicie maskownice (ta czarna) może być problem z zamknięciem lampy bo dużo miejsca tam nie ma.

jozek726 test soczewek już był ?

Opublikowano
  • Autor
Tylko jak wrzucicie maskownice (ta czarna) może być problem z zamknięciem lampy bo dużo miejsca tam nie ma.

jozek726 test soczewek już był ?

soczewki świecą mi ładnie, jestem zadowolony :wink: nie ma porównania co do oryginalnej :decayed: ale chyba powoli żarnik mi siada po lekko mruga :kwasny:

ale jak będziesz miał te plastiki to pamiętaj o mnie :wink:

Juzek ile płaciłes za korek od R8? masz jakis numer:naughty:

Proszę Cię bardzo :

GETem : Korek wlewu oleju Audi R8 420103485B

Opublikowano

kupione:hi:

Juzek fajna furka:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Powiem Ci że pod maska od razu inaczej :wink:

coś tam działam, mam nadzieje że jak wpadnie s-line będzie ładnie :wink:

Opublikowano
Tylko jak wrzucicie maskownice (ta czarna) może być problem z zamknięciem lampy bo dużo miejsca tam nie ma.

jozek726 test soczewek już był ?

Też mam te czarne maskownice i bez problemu żadnego, ale ja mam całkiem inaczej przetwornice założone w lampie :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.