Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moja jasna seria, może nie ma czym ale się pochwalę ;) - grafitowe łopaty 17


sokal

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie idę spać bo na 5 do pracy :facepalm::wink:

Niczego specjalnego nie użyłem, najpierw papier ścierny 2000 na mokro, potem jakaś zwykła pasta lekkościerna w stylu tempo która była pod ręką i szmatka - efekt na poprzedniej stronie.

Potem jako poprawka znowu papier 2k na mokro i znowu ta sama pasta z tym że użyłem miniszlifierki a'la dremel z filcowymi wałkami :wink:

Kilka razy przepolerowałem tym dremlem najpierw na wysokich obrotach, potem je zmniejszałem.

Na koniec znowu szmatka po całości i jest :wink:

Dzisiaj zabrałem się wstępnie za wiosenne porządki pod maską, jutro zapodam jakieś fotki bo mam na aparacie a teraz piszę z kalkulatora :wink:

Fajnie że się spodobało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem dolać nieco płynu do wspomagania ale jak zobaczyłem że jakieś "uniwersalne super extra płyny" kosztują po 18-20zł za buteleczki 0,33l to pojechałem do ASO Skody (jeden uj a było po drodze) i kupiłem 1 litr ori płynu G004000 (zamiennik dla G002000 którego się już nie produkuje) za 40zł :good: A co tam , niech się Audi cieszy że ma nowy :naughty:

p4251373.jpg

Potem przyszedł czas aby rozpocząć małe porządki wiosenne pod maską (a co tam, słońce świeci więc trzeba korzystać).

Tak wyglądał pacjent:

p4251367.jpg

p4251369.jpg

Sami widzicie że tak się nie dało jeździć :facepalm:

Dlatego zakrywamy silnik i inne bzdety gdyż na nie przyjdzie czas w następnej kolejności a nie chcemy go jeszcze bardziej usyfić i do dzieła:

p4251366.jpg

p4251375.jpg

50/50 :grin:

p4251376.jpg

Coś tam się doczyściło ale jak tak patrzę teraz na te fotki to trzeba będzie jeszcze zrobić coś z odbitą gumą z uszczelki :naughty:

p4251384.jpg

p4251378.jpg

Użyto:

- folia

- jakiś tam zwykły środek zasadowy do czyszczenia silników

- pędzelek

- płyn do naczyń

- kupa wody

Najważniejsze że jest czysto i teraz nie wstyd maski otworzyć :naughty:

Następny w kolejce silniczek, to że mały nie znaczy że ma być brudny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow :good: niezłe fotostory, jak będziesz czyścić silniczek to też możesz opisać. Chyba też zafunduje swojej niuńce takie mycie :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Maniek? Jak się patrzę na Twoje dokonania to popadam w kompleksy................ normalnie leniwy jestem:facepalm:

Gdybyśmy się dobrze znali to powiedziałbym Ci, że masz pierdolca z powikłaniem na punkcie czystości i w ogóle (To tak w pozytywnym znaczeniu)

Szacun:oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Maniek? Jak się patrzę na Twoje dokonania to popadam w kompleksy................ normalnie leniwy jestem:facepalm:

Gdybyśmy się dobrze znali to powiedziałbym Ci, że masz pierdolca z powikłaniem na punkcie czystości i w ogóle (To tak w pozytywnym znaczeniu)

Szacun:oklasky:

Spoko, możesz tak mówić :drunk:

Ale z tą czystością to trochę przesada, ja tylko auto lubię tak dopieszczać :decayed: Choć jest tu na forum wiele osób które naprawdę dopieszczają swoje fury :naughty:

Auto może stare i ze słabym silnikiem oraz upośledzonym napędem ale mimo wszystko staram się dbać o moją niunię jak mogę :hi:

A poza tym wiosna, słońce, piwko, garaż, Audi... Sama przyjemność :jerk:

---------- Post dopisany 20-05-2013 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 03:46 ----------

Małe czyszczenie i malowanie kolejnych elementów układanki "Audi" których nikt nie widzi :facepalm::decayed:

imag0092kopiowanie.jpg

imag0093kopiowanie.jpg

imag0094kopiowanie.jpg

Sprężyny nie widać bo się suszyła w pozycji wiszącej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze Ci sie chcialo :decayed:

Przecież to sama przyjemność :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasochłonne ale efekt cieszy. Graty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz mi wydeszek spolerowac na zicher :decayed: ?

Ogarniemy go :wink: Trzeba się w końcu zgadać :decayed:

Czasochłonne ale efekt cieszy. Graty :good:

Dzięki :hi: Jeszcze dużo pracy przede mną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo noo musimy, wkoncu obiecale dac mi ten podłokietnik :decayed:

Po moim trupie! :suicide_anim:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po moim trupie! :suicide_anim:

:decayed:

Da się załatwić to może i ja coś przygarnę:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebioza :D muszę sie chyba wziąśc za siebie bo juz maj a moja wygląda jak kupa w lesie. gratuluje furki, fajne felgi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się załatwić to może i ja coś przygarnę:grin:

Przecież to przedliftowy golas :bag:

zajebioza :D muszę sie chyba wziąśc za siebie bo juz maj a moja wygląda jak kupa w lesie. gratuluje furki, fajne felgi :)

Dzięki :hi: Ale nie przesadzaj :naughty: Srebrny Avancik ładnie się prezentuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a nie chcesz wygluszki pod maske? Bo widze ze nie masz

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie :wink: Aktualnie mocno skupiam się na swojej drugiej pasji :wink: Pewnie na jesień mi się znowu tej nieszczęsnej wygłuszki zachce :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...