Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po wybiciu katalizatora strasznie dymi !dlaczego?


DraKio

Rekomendowane odpowiedzi

witam , dzis wybiłem środek kata , zostala puszka , teraz po dodaniu gazu i podczas jazdy świata za mną nie widac... dlaczego tak?

silnik ma zdrowy turbo itp tez, wszystko jest tak jak trzeba a dymi niesamowicie, przed wybiciem kata bylo ok.... co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki kolor ma ten dym? Pytam ponieważ byłem świadkiem jak po wycięciu kata autko zaczęło lekko kopcić na siwo, podregulowanie łopatek w turbinie rozwiązało problem. Ale z tego co widzę Ty masz 90KM, więc pewnie turbo bez VNT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo tak masz? u mnie po wycince kata też kopcił ale specjalnie go przeganiałem żeby jeszcze wypluł sadze, teraz normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego fakt,ja rownierz po pozbyciu katalizatora mialem efekt nadmiernego dymienia nie zalerznie od obrotow ale jazda na pelnej piz*zie zrobila robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dymił ale przez chwilę aż całą sadze wydmucha potrzyłeś korekcje na wtryskach może wtryski juz podlewają i dlatego zadymia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie do tematu... Ją mam u siebie kata,i przy zmienię biegu(jak jedzie żona,no jechałem za nią) puści dymka takiego małego... Czy to normalnie...? Mam b6 1.9tdi 101 km i dwa tlumiki z tyłu z koncoekami wypuszczonymi na prosto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dizelek zawsze ciutke podymi takze wydaje mi sie ze tak . A przepalasz czasami swojego kopciucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fatyge,byłem u kolegów z ecu project we wrocławiu i mój dizelek pci tak jak powinien... :) w normie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dizelek zawsze ciutke podymi takze wydaje mi sie ze tak . A przepalasz czasami swojego kopciucha.

:hi:a co to znaczy przepalasz

gaz w podłogę :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkio wpadaj na spoty co czwartek chełm tesco godzina 20. pomozemy cos jak trzeba. poprzepalaj go troche i moze sie ustabilizuje ale i tak będzie dymił mocniej ze względu na to ze kat troche hamował przepływ dymu a teraz masz rurkie i tak to sie dzieje. ZAPRASZAM w czwartek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz naprawde zawalonego kata który przytyka wydech a wiąże sie tez praca dziurbo to powinna być poprawa po wycięciu bo będzie miał lepszy przelot spalin a jak nie masz zasyfionego to teoretycznie nic nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wycięciu kata będziesz miał odczucie , że od dołu lepiej ciągnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...