Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czarna :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nu to trudno jawor a co z ta miska

---------- Post dopisany 18-11-2012 at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany 06-11-2012 at 11:07 ----------

troche new fot z dziś rana:P

P1010600.jpg

<br /><br />

troche brudne ale to z braku czasu aby umyć:facepalm:

P1010602.jpg

<br /><br />

P1010613.jpg

<br /><br />

P1010596.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Poka jak wygląda to podświetlenie??:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

i troche z wnetrza:P:decayed:

P1010604.jpg

<br /><br />\

P1010605.jpg

<br /><br />

P1010609.jpg

<br /><br />

P1010611.jpg

<br /><br />

P1010608.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

kolego widać to dopiero wieczorem:P pstrykne foto to wrzuce:P może nawet dzis :grin:

---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

ma ktoś jakieś pomysły jak pomalować te alu???

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

myślałem nad środkiem pomarańczowym i rant polerowany.

moze ktoś coś innego zaproponować???

p.s. nie piszcie ze koza bo wiem o tym dobrze:P:P

na wiosne są plany za sprowadzenie auta na ziemie:)

i po kilku propozycjach znajomych wybrałom ze fele idą całe w polerke:P cala zima na to hehe:grin:

---------- Post dopisany at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ----------

i wczoraj doszło podświetlanie LED white po otwarciu drzwi z tyłu bo z przodu jest ori ale wsadze tam led:decayed: foto również wieczerem jak sie zciemni:P:P

---------- Post dopisany 19-11-2012 at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 12:48 ----------

po kilkunastu próbach robienia fot za holery nie mogę zrobić foty aby ująć to podświetlanie. Czy z fleszem czy bez niego i tak nic nie widać.

Opublikowano

a gdzie to zamontowales i wogole?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zrobiłem otwory małe do góry w lampce pociąglem tam też prąd i włożyłem dwie diody ale najpierw od środka przykleilem pod kątem pół centymetrowe rurki aby umieścić diody

---------- Post dopisany 24-11-2012 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2012 at 10:42 ----------

2012_11_24_001.jpg

<br /><br />

nowy modzik :)

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

2012_11_24_002.jpg

<br /><br /> jeszcze jedną fota się znalazła

---------- Post dopisany 03-12-2012 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2012 at 20:08 ----------

koledzy pytanie mam Dlaczego z przodu są głośniki bose a subofer nokii?

Opublikowano

Bo ktoś wymienił? :decayed:

Opublikowano

sprzedajesz na czesci silnik ze swojej bryki? co sie stalo? jesli nie chcesz glosnikow bose to oddam ci swoje i cos doplace za twoje. pisz na pw

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

głośniki zostają oczywiście. A silnik nie z mojego. Mam na części go. Wymianialem w audi u znajomego bo głowica pękła. i Kumpel stwierdził że taniej będzie wymienić silnik i dlatego został u mnie. Leży i albo na złom albo może komuś się przydadzą części.

---------- Post dopisany 22-01-2013 at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2012 at 10:52 ----------

i kolejny modzik springi -40/-40

http://img191.imageshack.us/img191/8567/20130121053.jpg

wiecej fot pozniej bedzie:P:P

---------- Post dopisany 27-01-2013 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 22-01-2013 at 21:07 ----------

http://img195.imageshack.us/img195/823/20130127059.jpg

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

http://img705.imageshack.us/img705/8257/tttttttd.jpg

---------- Post dopisany 11-02-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 13:32 ----------

dziś doszly podswietlane kratki:wink:

dziex jawor:wink:

foto pozniej

Opublikowano
głośniki zostają oczywiście. A silnik nie z mojego. Mam na części go. Wymianialem w audi u znajomego bo głowica pękła. i Kumpel stwierdził że taniej będzie wymienić silnik i dlatego został u mnie. Leży i albo na złom albo może komuś się przydadzą części.

---------- Post dopisany 22-01-2013 at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany 04-12-2012 at 10:52 ----------

i kolejny modzik springi -40/-40

http://img191.imageshack.us/img191/8567/20130121053.jpg

wiecej fot pozniej bedzie:P:P

---------- Post dopisany 27-01-2013 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 22-01-2013 at 21:07 ----------

http://img195.imageshack.us/img195/823/20130127059.jpg

---------- Post dopisany at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany at 13:30 ----------

http://img705.imageshack.us/img705/8257/tttttttd.jpg

---------- Post dopisany 11-02-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 13:32 ----------

dziś doszly podswietlane kratki:wink:

dziex jawor:wink:

foto pozniej

nieźle :wink:

Opublikowano

Z tego co podałeś to białe:wink:

Opublikowano
  • Autor

tez tak mysle i raczej tak zrobie:decayed:

Opublikowano

też jestem za białym a może jakiś inny kolorek jeszcze ?:wink:

Opublikowano
  • Autor

np jaki??

robił mi to kolega zbigok

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

moze jakieś propozycje??:decayed:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

i kilka fot które miełem wstawić kilka dni temu:grin:

http://img268.imageshack.us/img268/4650/20130216104.jpg

http://img221.imageshack.us/img221/1045/20130216102e.jpg

http://img708.imageshack.us/img708/419/20130216096.jpg

http://img46.imageshack.us/img46/708/20130216095.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/3024/20130216099.jpg

http://img24.imageshack.us/img24/6575/20130216098.jpg

Opublikowano
co proponujecie koledzy który kolor wybrać??

A41.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

bialy dobrze wyglada..

Opublikowano

sam rezałes halo?

Opublikowano
np jaki??

robił mi to kolega zbigok

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

moze jakieś propozycje??:decayed:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

i kilka fot które miełem wstawić kilka dni temu:grin:

http://img268.imageshack.us/img268/4650/20130216104.jpg

http://img221.imageshack.us/img221/1045/20130216102e.jpg

http://img708.imageshack.us/img708/419/20130216096.jpg

http://img46.imageshack.us/img46/708/20130216095.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/3024/20130216099.jpg

http://img24.imageshack.us/img24/6575/20130216098.jpg

NIeźle nieźle byle do przodu :D

Opublikowano
  • Autor
sam rezałes halo?

chodzi o podłączenie czy montaż w zderzak?

---------- Post dopisany at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

koledzy co sądzićie o tej ramce dookoła mieszka zmiany biegów?

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:06 ----------

http://img708.imageshack.us/img708/419/20130216096.jpg

Opublikowano

ja bym jej nie wkładał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.