Opublikowano 16 Marca 201313 l Chłopaki jak wyłaczyć selektywne otwieranie drzwi?? Tzn. tak, żeby przy naciśnięciu przcisku na pilocie otwierały sie wszystkie drzwi a nie tylko kierowcy? Bo mam mały problem, wyłaczyłem to juz kiedyś ale teraz nie moge znaleźć jak to deaktywować. Co więcej sprawa jest tego typu, ze jeden kluczyk otwiera wszystkie drzwi a drugi tylko kierowcy i nie wiem o co biega Ok znlazłem to w MMI a byłem na milion procent pewien, że trzeba to aktywować/deaktywować VCDS-em, ale myliłem się
Opublikowano 18 Marca 201313 l Jest to w Adaptacji 10 w MCE 09 jesli o to chodzi http://img525.imageshack.us/img525/9343/98675957.jpg Dzięki serdeczne- właśnie o to chodziło iPhone Tapatalk Jednak to nie to... Po "odhaczeniu" niestety nadal rozmazuje mi muchy po szybie ;-(
Opublikowano 19 Marca 201313 l Grześ, a co jest w podsterowniku MCE09 w module wycieraczek, może tam jest coś do "odhaczenia" ?
Opublikowano 19 Marca 201313 l Autor Nie wiem bo nie moge sprawdzić , wydaje mi sie ze moze kodowanie nie jest dobrze zrobione .
Opublikowano 19 Marca 201313 l Panowie robiłem u siebie w A6 C6 opuszczanie prawego lusterka przy wrzucaniu wstecznego i działa, tylko pytanie czy jak zmienie bieg np. na 1 to lusterko powinno wrócić do pozycji pierwotnej? U mnie wraca dopiero po wyłączeniu silnika
Opublikowano 19 Marca 201313 l Mariusz, a nie jest tak jak w b8, że podnosi się dopiero po przekroczeniu 20km/h
Opublikowano 19 Marca 201313 l dokładnie.. jak przekroczysz 20 km/h i rygluje drzwi to lusterko wraca. przynajmniej u mnie tak jest
Opublikowano 19 Marca 201313 l Dzięki Panowie, sprawdzę to bo faktycznie testowałem przejeżdżając autem z garażu do garażu i prędkość nie była zawrotna, a na pewno nie przekroczyła 20 km/h
Opublikowano 26 Marca 201313 l Panowie robiłem u siebie w A6 C6 opuszczanie prawego lusterka przy wrzucaniu wstecznego i działa, tylko pytanie czy jak zmienie bieg np. na 1 to lusterko powinno wrócić do pozycji pierwotnej? U mnie wraca dopiero po wyłączeniu silnika a u mnie lusterko przy wrzucaniu wstecznego reguluje sie w boki:facepalm: a nie góra dół tak samo jest podczas próby regulowania go przełącznikiem kiedy reguluję góra-doł to lustro się ustawia prawa-lewa kabelki pomylone czy kodowanie liche może ktoś ma screenshota z kodowaniem sterownika drzwi pasażera
Opublikowano 26 Marca 201313 l Moze zle zamocowany jest silniczek a da się to ruchome mocowanie na którym się trzyma szkło lustra obrócić ?
Opublikowano 28 Marca 201313 l Chciałem spróbować czy załapie mi kodowanie graficznej prezentacji tylnego parktronika ale przy próbie zatwierdzenia kodowania pojawia mi sie dziwny komunikat. Może ktoś pomóc co z tym zrobić? Wcześniej kodowałem np. test liczników i nic takiego nie było.
Opublikowano 28 Marca 201313 l Nie wiem dokładnie jaki jest aktualny koszt musisz popytać Zestaw AUDIO/VIDEO DVD MMI 2G - DVD/TV Zestawy - e-shop - Naviservice.com.pl - okablowania do systemów nawigacji satelitarnej Tak da na środku masz TORXA , wystarczy przekrecić całość . Niestety calości nie da sie obrocić ale znalazlem rozwiązani-kable prowadzące do silniczka metoda prób i błędow poprzelączalem pod inne piny
Opublikowano 29 Marca 201313 l Autor Chciałem spróbować czy załapie mi kodowanie graficznej prezentacji tylnego parktronika ale przy próbie zatwierdzenia kodowania pojawia mi sie dziwny komunikat. Może ktoś pomóc co z tym zrobić? Wcześniej kodowałem np. test liczników i nic takiego nie było.http://s1.postimg.org/omo24lb17/ostrzezenie.jpg Seryjnie nigdy sterownik PDC 4 kanałowy nie ma wizualizacji, dlatego taki komuniakt wyskoczył . I co zrobiłes ?
Opublikowano 29 Marca 201313 l Mam pytanko odnośnie korekty spalania na FIS a mianowicie. Zatankowałem auto do pełna i pojechałem w trasę dokładnie 236km, w większosci autostrada ale ronda i 2 niewielkie miasta po drodze się trafiły. Prędkość 90-140km/h Po powrocie zatankowałem znów auto do pełna i wyszło, że przepaliełem 16.50 litra tak wiec: 16.50x100 / 236km = 6.99 l/100km a FIS pokazał mi średnie 7.0 l/100km Czy w zwiazku z tym powinienem coś robić z korektą spalania na FIS?? Może zanim zatankowałem powinienem pojeździć jeszcze np. tydzień do pracy po mieście i dopiero wtedy jechac zatankować i porównać FIS z realnym spalaniem? Tak aby była jazda mieszana 236km trasy i jakieś 100km po mieście? Tak więc proszę o pomoc
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto