Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok dzieki jutro zrobie reset ,sytuacja dokładnie wygląda tak robie głosniej i do pewnego momentu sie podgłasnia a potem krece dalej pokretłem i nic glosniej np o poł obrotu ale zeby zciszyc to zaczyna sie zciszac jak zmniejsze wiecej niz te poł obrotu ,czyli jakby glosność szła wiecej ale "programowo zatrzymuje sie na jakiej wartosci decybelowej)

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam, w związku że auto mam kilka dni i doświadczenie w kodowaniu dopiero zdobywam proszę o pomoc... Chcę uaktywnić stan akumulatora na wyświetlaczu (radio concert).

Sytuacja jak na zdjęciu.

radio.jpg

A więc po z sumowaniu powinienem wpisać wartość 65535. Może ktoś potwierdzić?

Opublikowano
Witam, w związku że auto mam kilka dni i doświadczenie w kodowaniu dopiero zdobywam proszę o pomoc... Chcę uaktywnić stan akumulatora na wyświetlaczu (radio concert).

Sytuacja jak na zdjęciu.

http://s13.postimg.org/shhwd424j/radio.jpg

A więc po z sumowaniu powinienem wpisać wartość 65535. Może ktoś potwierdzić?

Dokładnie. Do istniejącej wartości dodajesz 16 :wink:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

Nie zapomnij o resecie MMI :wink:

Opublikowano
  • Autor

Musisz jeszcze raz dodac wartości poniewaz nie przyjmie ci kodowania .

Gołym okiem widac ze dodawanie jest coś nie halo :wink:

Opublikowano

No tak :doh: Musiałeś wpisac coś żle, teraz powinieneś pododawać wartości według wyposażenia . Dlatego zawsze przed wpisaniem warto zapisać sobie istniejąca wartość.

Opublikowano

Wartość na załączniku jest jescze nie zmieniona. Więc jeśli dodam do niej +00016 to jaka powinna być suma bo już zgłupiałem... :confused:

Wysłane z mojego VOW V5 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czemu masz taka duza wartosc ale zsumowałbym pierwsze to co masz w wyposazeniu (podpowiedzi )

Opublikowano

Pytanie odnośnie Wentylacji wnetrza:

Kiedys rozmawiałem z Darecy przez tel i mowił mi coś ze przy wymianie na 3 strefy widział dosć mocną grzałke, ktora znajduje sie nawet z 1 strefowej klimatyzacji, czy nie ma jakiegoś sposobu aby wykorzystac to żródło w zime? np. do odszronienia szyby przod? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

W kazdym dieslu to jest :wink:

Wejdz w opcje CAR a na dole po prawej stronie ekranu masz napisz AC , klikasz a nastepnie sprawdzasz jak jest ustawione czy na OFF/ON/AUTO

Opublikowano
W kazdym dieslu to jest :wink:

Wejdz w opcje CAR a na dole po prawej stronie ekranu masz napisz AC , klikasz a nastepnie sprawdzasz jak jest ustawione czy na OFF/ON/AUTO

Ok zaraz sprawdze, a jesli już to włącze to w jaki sposób to działa?

Jezeli ustawie sobie wentylacje na timer to zadziała w zime ciepłe powietrze? czy wybiegam za daleko :polew:

Opublikowano
Inaczej to działa :decayed:

Tzn... :wink:

Ogrzewa powietrze po zapaleniu silnika zanim ten sie zagrzeje?

Opublikowano
Inaczej to działa :decayed:

Tzn... :wink:

Ogrzewa powietrze po zapaleniu silnika zanim ten sie zagrzeje?

tak

Opublikowano

ja też się zdziwiłem jak nagrzewnicę swoją rozebrałem, mam tam farelkę :grin:

Opublikowano

witam czy to kodowanie to pomocnicza wentylacja ?

[56 - Radio]

[Coding - 07] -> Long Helper Coding -> Byte 8 Bit 2 zmiana z 0 na 1

na jakiej zasadzie działa i czy tylko to wystarczy zakodować czy w sterowniku -08- też coś zmienić??

Opublikowano

kodujesz w klimatroniku (08) aby uruchomić wentylację

kodowanie w MMI po to abyś mógł tym sterować

wszystko jest potrzebne

Opublikowano

i co ta wentylacja pomocnicza daje ? bo nie za bardzo wiem

Opublikowano
i co ta wentylacja pomocnicza daje ? bo nie za bardzo wiem

To nie jest wentylacja, a elektryczne ogrzewanie pomocnicze.

Nawiew przy niskich temperaturach, może być po odpaleniu auta od razu ciepły.

Opublikowano

Panowie a benzynie to jest? Bo zdaje mi się że tak, przejeżdzam 500 m w niskich temperaturach i już wieje ciepłym z nawiewu:wink:

Opublikowano

Benzyniaki szybko się grzeją. Ja ledwo wyjadę z garażu i już wskazówka temperatury zaczyna się podnosić ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.