Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w grzechotniku tez

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jest jakies kodowanie na wylaczenie kierunku w prawym lusterku?

Tzn. co raz wyrzuca mi bledem bo woda tam jest i co raz robi sie zwarcie i chcialbym wylaczyc zeby mi nie pikal blad dopoki nie zmienie kierunku

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

co trzeba pstryknac,zeby przy drlach swiecil sie tez tyl?

Opublikowano

co trzeba pstryknac,zeby przy drlach swiecil sie tez tyl?

w 09 - długie kodowanie

bajt 2 bit 7

Opublikowano

juz sobie poradzilem,ale dzieki kolego :)

Opublikowano

Panowie jest jakies kodowanie na wylaczenie kierunku w prawym lusterku?

Tzn. co raz wyrzuca mi bledem bo woda tam jest i co raz robi sie zwarcie i chcialbym wylaczyc zeby mi nie pikal blad dopoki nie zmienie kierunku

Da się jest gdzieś w długim kodowaniu

Edytowane przez skotmen

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gdy wysiadam z auta i zaplon jest wlaczony to wyskakuje komunikat, ze zaplon wlaczony bla.bla.bla i te durne pikanie, da rade jakos to wykodowac?

Opublikowano

Gdy wysiadam z auta i zaplon jest wlaczony to wyskakuje komunikat, ze zaplon wlaczony bla.bla.bla i te durne pikanie, da rade jakos to wykodowac?

U mnie jak nacisnę przycisk zmiany ustawień w komputerze to przestaje pikać(wiadomo nie na stale) ;)

Opublikowano

Podobno w niektórych autach działa zmiana regionu w liczniku na Niemcy.

Opublikowano

Wlasnie widzialem jak komus to juz polecales i probowalem, ale jednak w moim aucie ten patent nie dziala :|

Opublikowano

Podczas wlaczeniu trybu zamknietego ( mowa tu o nawiewie) uruchamia sie automatycznie klimatyzacja, jesli oczywiscie wczesniej byl aktywny tryb EKO- tu moje pytanie czy zna ktos kodowanie, zeby podczas trybu nawiewu EKO, nie wlaczala sie automatycznie klimatyzacja?

Opublikowano

Sprawdz w Adaptacji 10

Channel 133 --->
0 - OFF Bluetooth
1 - Bluetooth


W jaki kanale można aktywować Bluetooth, ten sam?? Samochód to VW Passat B7
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie szybkie pytanko

gdzie aktywować otwieranie okien z pilota ?

Zamykanie działa, otwieranie nie

Opublikowano

Panowie szybkie pytanko

gdzie aktywować otwieranie okien z pilota ?

Zamykanie działa, otwieranie nie

W b8 w mmi to ustawisz.
Opublikowano

Hej zmieniałem światłą z normalnych na diodowe z tyłu. Niestety osoba która mi to robiła zakodowała je w taki sposób że jak naciskam stop to zaświecają się też przeciwmgielne z tyłu. Oczywiście jak je włączę od środka to z tyłu się nie zaświecają :( Nawet o tym nie wiedziałem do puki Pan policjant się nie przywalił i chciał mnie pozbawić dowodu rejestracyjnego.

Szukam jak można to wyłączyć i nigdzie nic takiego nie znalazłem.

Ma ktoś jakiś pomysł?

Sterownik mam 8K0 907 064 AD

Edytowane przez tysszek

Opublikowano
  • Autor

Nikt tu nie jest wróżem do jakiego ma to byc auta :hi:

Z drugiej strony tez nikt nie wie jak ten twoj znajomy zrobił instalacje i jak zakodował

Jedz do niego i niech sie bawi z kodowaniami

Opublikowano

Auto to Audi A5.

Niestety nie ma takiej opcji abym wrócił do "kolegi".

W każdym bądź razie idzie to gdzieś przez długie kodowanie. Znalazłem kilka wzmianek o tym ale niestety nigdzie nie piszę co i jak, który bit zmienić i na jaką wartość.

Opublikowano

Panowie szybkie pytanko

gdzie aktywować otwieranie okien z pilota ?

Zamykanie działa, otwieranie nie

W b8 w mmi to ustawisz.

Witam.

Podpinam się do tematu , tylko gdzie to można ogranąć w MMI ?

U mnie nie chodzi ani otwieranie ani zamykanie.

Będę wdzięczny za pomoc.

Opublikowano

Witam, zakodowalem sobie ze przy wrzuceniu wstecznego lusterko prawe obniza sie o 2cm a czy potem po wrzyceniu np 1 powinno lusterko powrocic czy zostac obnizone?

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam, zakodowalem sobie ze przy wrzuceniu wstecznego lusterko prawe obniza sie o 2cm a czy potem po wrzyceniu np 1 powinno lusterko powrocic czy zostac obnizone?

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

chyba powyżej 15km/godz. sie podnosi

posted from my mobile

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.