Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli ktoś miał oryginalnie tylko tylne czujniki i uruchomił wizualizację z przodu?

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Uruchomiłem kodowaniem , z pierwszej strony gdzie miały być tylko tylnie wyskakują automatycznie przednie których niema

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Pellek napisał:

Uruchomiłem kodowaniem , z pierwszej strony gdzie miały być tylko tylnie wyskakują automatycznie przednie których niema

Normalny objaw po takim kodowaniu :hi:

Wizualizacja właczona a przednie czujniki są nieaktywne .

w pierwszych modelach B8 w PDC 10 przy 4 kanałowym sterowniku nie ma widocznych tych z przodu czujników

Opublikowano
W dniu 22.10.2021 o 14:46, Koozly1 napisał:

Myślałem że coś można fajnego dodać czego nie mam ustawionego , może wyśle foto może podpowiesz co jeszcze łatwo można dodać do mojego auta. Na razie udało się ustawić poziom oleju i akumulatora . 

Można dodać sobie jakieś ciekawe opcje jeszcze do auta?

A jak można ustawić światła odprowadzające jak się zamyka samochód albo otwiera ? 

IMG_20211107_191458.jpg

IMG_20211107_191453.jpg

Opublikowano

Pytanie 

Zmieniłem klimatronic na lift 3strefy (auto ma 3strefy)nie spisałem starego kodowania, ochrona zdjęta i problem bo nie mogę zmienić obrotów nawiewu i nie wyświetla się na mmi. Ktoś pomoże z kodowaniem? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jest jakieś kodowanie na światła odprowadzające po zablokowaniu/odblokowaniu auta kluczykiem ? 

Opublikowano
11 godzin temu, Koozly1 napisał:

Jest jakieś kodowanie na światła odprowadzające po zablokowaniu/odblokowaniu auta kluczykiem ? 

Montaz czujnika deszczu swiatła Coming Leaving Home 2008-2012 

nawet nie chciałoCi się troszkę wysilać. 

Opublikowano

Dzięki zobaczymy czy uda mi się ??

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 7.10.2021 o 21:24, Muskel1 napisał:

Polift nie ma sterownika PDC. Czujnikami steruje BCM1. W polifcie nie ma możliwości uruchomienia wizualizacji kodowaniem bez przednich czujników. 

Witam,

 a można dokupic jakis modul , sterownik zeby taka wizualizacje zrobic w polifcie  2012 rok (tylko czujniki tyl) ?

Mam podobny problem jak kolega , czujniki tyl , a w asystent parkowania nie mozna niestety wejsc.

Opublikowano

Nie wejdziesz w moduł parkowania, bo go fizycznie w polifcie nie ma. Steruje tym moduł centralnej elektryki, który już masz. Nie ma też w polifcie możliwości dołożenia modułu parkowania, ani uruchomienia wizualizacji bez dokładania przednich czujników. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Witam. Trochę może głupie pytanie , ale nie chce niczego wciskać dopóki nie mam pewności. B8 po lifcie nie ma przycisku setup . Jak uruchomić zielone menu, jaka kombinacja przycisków ? 

Opublikowano

Car+Menu, przy czym najpierw Car.

Opublikowano

Dzięki . A wyjście jeszcze jakbyś mógł kolego ?

Opublikowano

Tak samo lub CAR + BACK

Opublikowano

A4 b8 przedlift, jak wykodować świecące led przód + pozycja tył na zapłonie? 

Opublikowano
W dniu 5.01.2022 o 19:15, AudiA4B827 napisał:

A4 b8 przedlift, jak wykodować świecące led przód + pozycja tył na zapłonie? 

Jeżeli mówisz o pozycji 0 to wyłącz sobie w MMI 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czy jest możliwośc edycji głośnosci wyjscia aux ? jak przełaczam z radia na aux jest bardzo cicho wiec robie głosniej i jak przełaczam z aux na radio to ryczy na cały zycher.

Opublikowano

Musisz bardziej pogłośnić urządzenie, które podpinasz pod AUX. Jeśli tam głośność jest za nisko ustawiona, taki jest  właśnie efekt.

Opublikowano

wiesz ale urzadzeniem jest bluetooth nie ma jak podgłosnic.myslałem ze mozna gdzies z vcdsa albo zielonego menu mam chyba mmi 2g

 

Opublikowano

Oczywiście że da się pogłośnić. W czasie gdy urządzenie (telefon) jest sparowany z mmi i odtwarza muzykę, wciskasz przycisk głośności telefonu aż max. zgłosi. Jaki to telefon?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.