Opublikowano 9 Listopada 20223 l W ustawieniach w zielonym menu masz okno car/carbusassignment i jest tam jedna z pozycji I"nterior light" a po prawej stronie musi być car komfort 1/9
Opublikowano 20 Listopada 20223 l W dniu 9.11.2022 o 23:11, Muskel1 napisał(a): W ustawieniach w zielonym menu masz okno car/carbusassignment i jest tam jedna z pozycji I"nterior light" a po prawej stronie musi być car komfort 1/9 Działa bez problemu ? dzięki
Opublikowano 20 Listopada 20223 l W dniu 9.11.2022 o 22:51, Muskel1 napisał(a): W poliftach stan naładowania akumulatora nie działa. tzn, że wyświetla błędnie ?
Opublikowano 20 Listopada 20223 l 1 minutę temu, czareq napisał(a): tzn, że wyświetla błędnie ? Nie wyświetla wcale.
Opublikowano 11 Grudnia 20223 l Prośba poda ktoś kodowanie/adaptacje jak wyłączyć automatyczne zaciąganie ręcznego po zgaszeniu silnika czy np zatrzymania samochodu i odpięcia pasa i odrazu z AHA także zaciąga. Dziękuję Oraz pytanie. Radio Concert. Auto przed lift, dokładany ADS w postaci przycisków pod gałka zmiany biegów w panelu. Czy jest opcja aby dokodowac/ Adaptacja zakładkę Audi drive Select w Menu po wciśnięciu guzika CAR w radio Edytowane 11 Grudnia 20223 l przez Gray
Opublikowano 14 Stycznia 20233 l Kiedyś mi działało automatyczne odpuszczanie ręcznego przy ruszaniu (bez auto hold), oczywiście przy zapiętych pasach tylko. Od dłuższego czasu tą funkcja mi nie działa, nie mam błędów w sterownikach, nic nie kodowałem, co sprawdzic? B8 2008r
Opublikowano 14 Stycznia 20233 l 2 godziny temu, michu93 napisał(a): Kiedyś mi działało automatyczne odpuszczanie ręcznego przy ruszaniu (bez auto hold), oczywiście przy zapiętych pasach tylko. Od dłuższego czasu tą funkcja mi nie działa, nie mam błędów w sterownikach, nic nie kodowałem, co sprawdzic? B8 2008r W adaptacjach w sterowniku hamulca ręcznego (53).
Opublikowano 30 Stycznia 20233 l Czy kodowaniem załatwię sprawę podświetlanych nóg w środku auta podczas jazdy ?
Opublikowano 30 Stycznia 20233 l 47 minut temu, jozek726 napisał(a): Czy kodowaniem załatwię sprawę podświetlanych nóg w środku auta podczas jazdy ? W B6 nie da rady.
Opublikowano 31 Stycznia 20233 l 14 minut temu, jozek726 napisał(a): Tomku A4 B8 Możesz zakodować regulację ambiente w MMI i dać na maxa, wtedy jest delikatna poświata.
Opublikowano 12 Lutego 20233 l Hej.Mam pytanie czy da się ustawić takie wyświetlanie na naszych fisach?
Opublikowano 11 Marca 20233 l Witam, czy jest możliwość zakodowania: 1. Żeby pokazywało na FIS który bieg jest aktualnie a nie tylko D/S 2. Przekodowania MMI 3G Plus z USA na EU, nie wyszukuje wszystkich stacji - częstotliwości są nieparzyste. Edytowane 11 Marca 20233 l przez vmisiek
Opublikowano 11 Marca 20233 l 1. W B9 tak, nie wiem jak w B8 pewnie też. 2. Musisz przeprowadzić konwersję z USA na EU (są osoby oferujące takie usługi).
Opublikowano 12 Marca 20233 l A jeszcze chciałem zapytać czy jak mam wgraną mapę EU to znaczy że radio zostało przerobione na EU czy to nie ma wpływu i mapy są EU a tuner USA ? Edytowane 12 Marca 20233 l przez vmisiek
Opublikowano 13 Marca 20233 l W dniu 11.03.2023 o 15:38, Muskel1 napisał(a): 1. W B9 tak, nie wiem jak w B8 pewnie też. Włączyłem sobie VCDS'em i teraz pokazuje który bieg jest aktualnie.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto