Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W ustawieniach w zielonym menu masz okno car/carbusassignment i jest tam jedna z pozycji I"nterior light"  a po prawej stronie musi być car komfort  1/9

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A dobra, dzięki wielkie będę testował :) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 9.11.2022 o 23:11, Muskel1 napisał(a):

W ustawieniach w zielonym menu masz okno car/carbusassignment i jest tam jedna z pozycji I"nterior light"  a po prawej stronie musi być car komfort  1/9

Działa bez problemu ? dzięki :hi: 

Opublikowano
W dniu 9.11.2022 o 22:51, Muskel1 napisał(a):

W poliftach stan naładowania akumulatora nie działa.

tzn, że wyświetla błędnie ?

Opublikowano
1 minutę temu, czareq napisał(a):

tzn, że wyświetla błędnie ?

Nie wyświetla wcale.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Prośba poda ktoś kodowanie/adaptacje jak wyłączyć automatyczne zaciąganie ręcznego po zgaszeniu silnika czy np zatrzymania samochodu i odpięcia pasa i odrazu z AHA także zaciąga. Dziękuję 

 

 

Oraz pytanie. Radio Concert. Auto przed lift, dokładany ADS w postaci przycisków pod gałka zmiany biegów w  panelu. Czy jest opcja aby dokodowac/ Adaptacja zakładkę Audi drive Select w Menu po wciśnięciu guzika CAR w radio

Edytowane przez Gray

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kiedyś mi działało automatyczne odpuszczanie ręcznego przy ruszaniu (bez auto hold), oczywiście przy zapiętych pasach tylko. Od dłuższego czasu tą funkcja mi nie działa, nie mam błędów w sterownikach, nic nie kodowałem, co sprawdzic? B8 2008r

Opublikowano
2 godziny temu, michu93 napisał(a):

Kiedyś mi działało automatyczne odpuszczanie ręcznego przy ruszaniu (bez auto hold), oczywiście przy zapiętych pasach tylko. Od dłuższego czasu tą funkcja mi nie działa, nie mam błędów w sterownikach, nic nie kodowałem, co sprawdzic? B8 2008r

W adaptacjach w sterowniku hamulca ręcznego (53).

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czy kodowaniem załatwię sprawę podświetlanych nóg w środku auta podczas jazdy ? 

Opublikowano
47 minut temu, jozek726 napisał(a):

Czy kodowaniem załatwię sprawę podświetlanych nóg w środku auta podczas jazdy ? 

W B6 nie da rady. 

Opublikowano
23 godziny temu, H4mm3R napisał(a):

W B6 nie da rady. 

Tomku A4 B8 ;)

Opublikowano
14 minut temu, jozek726 napisał(a):

Tomku A4 B8 ;)

Możesz zakodować regulację ambiente w MMI i dać na maxa, wtedy jest delikatna poświata. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej.Mam pytanie czy da się ustawić takie wyświetlanie na naszych fisach?

f482384d5d16c0fb.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, czy jest możliwość zakodowania:

1. Żeby pokazywało na FIS który bieg jest aktualnie a nie tylko D/S
2. Przekodowania MMI 3G Plus z USA na EU, nie wyszukuje wszystkich stacji - częstotliwości są nieparzyste. 

Edytowane przez vmisiek

Opublikowano

1. W B9 tak, nie wiem jak w B8 pewnie też.

2. Musisz przeprowadzić konwersję z USA na EU (są osoby oferujące takie usługi).

Opublikowano

A jeszcze chciałem zapytać czy jak mam wgraną mapę EU to znaczy że radio zostało przerobione na EU czy to nie ma wpływu i mapy są EU a tuner USA ?

335140252_1190289948343592_8186397035624537777_n.jpg

Edytowane przez vmisiek

Opublikowano
W dniu 11.03.2023 o 15:38, Muskel1 napisał(a):

1. W B9 tak, nie wiem jak w B8 pewnie też.

 

Włączyłem sobie VCDS'em i teraz pokazuje który bieg jest aktualnie.

Opublikowano

W adaptacjach w sterowniku skrzyni. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.