Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VCDS ( VAG-COM ) Kodowania A4 B8


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

A co Ci da drive select jak nie masz (może masz):

- magnetycznych amorow

- servotronika

- multitronika

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No niestety nic z tych rzeczy nie ma :D :D :D, ale wg. zdjecia na tej stronie jest tam pozycja Motor...( coś o czułości przepustnicy, czy jakos tak) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko potencjometr przy pedale gazu będzie inaczej reagował, ale aby zadziałał system (chyba) musisz mieć przełącznik ADS:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakodowalem wczoraj doswietlanie zakretow za pomoca lamp przeciwmglowych ii.... i wydaje mi sie ze jak skrece lekko kierownica to juz sie zalanczaja. Czy jest mozliwosc wyregulowac jakos je??? Czy u was tez sie tak szybko zalanczaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załączają się po pół obrocie kierownicą i włączeniu kierunkowskazu :wink:

Tak jest gdy włączysz kierunkowskaz i zmniejszy sie predkość do ok. 40 km/h to wtedy sie włącza zanim skręcisz kierownicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

dzisiaj zabrałem się pierwszy raz za aktywacje ficzerów porzez VCDS...oczywiście jak 99,9% nowicjuszy rozpoczałem od guage test :decayed:

jednak zdziwiłem sie że na w tym samym bajcie bit 6 ustawione jest 0 - Multi Media Interface Generation 3 (MMI 3G) installed. Jeśli bym nie posiadał MMI 3G nie było by problemu. czy ten bit nie powinien być ustawiony na 1?:wtf:

MMI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli mam serwotronik to mogę drive select uruchomić i jak to zrobić?

---------- Post dopisany at 04:26 ---------- Poprzedni post napisany at 04:25 ----------

A co Ci da drive select jak nie masz (może masz):

- magnetycznych amorow

- servotronika

- multitronika

?

a jeśli mam serwotronik to mogę drive select uruchomić?

wystarczy w zielonym menu zaznaczyc odpowiednik charisma i wtedy nam się pojawi nowa funkcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozesz to uruchomic poniewaz brak u ciebie tego zawieszenia 9 sterownika) ktore wspolpracuje z układem kierowniczym.

Ty masz tylko servotronik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz mam kilka pytań a mianowicie:

- czy aby uruchomić wentylacę trzeba mieć jakieś super ekstra wyposażenie np. webasto?? czy poprostu mając MMI 3G mogę odpalić wentylację za pomocą VCDS-a??

- jakis czas temu zakodowałem doświetlanie zakrętów tak jak podałeś ale niestety mi to nie działa :kwasny:

- kodowałem również włączenie sie świateł awaryjnych przy gwałtownym hamowaniu i to też nie działa :kwasny:

Dodam, ze robiłem wszystko tak jak podałeś?? wiesz moze co może byc przyczyną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

dzisiaj zabrałem się pierwszy raz za aktywacje ficzerów porzez VCDS...oczywiście jak 99,9% nowicjuszy rozpoczałem od guage test :decayed:

jednak zdziwiłem sie że na w tym samym bajcie bit 6 ustawione jest 0 - Multi Media Interface Generation 3 (MMI 3G) installed. Jeśli bym nie posiadał MMI 3G nie było by problemu. czy ten bit nie powinien być ustawiony na 1?:wtf:

http://s15.postimg.org/45g0osyyv/MMI.jpg

Ja też miałem tą samą zagwozdkę jak kodowałem, miałem mocne zdziwienie że 3G jest nie odznaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Jedyna różnica jaką zauważyłem, to że nie trzeba wybierać modelu auta przy skanowaniu błędów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem. Ja mam ori VCDS od Adako, a jako 12.12 zrozumiałem wersję programu po aktualizacji. Na stabilność nigdy nie narzekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Jedyna różnica jaką zauważyłem, to że nie trzeba wybierać modelu auta przy skanowaniu błędów :decayed:

przy 11.11 też nie trzeba jest opcja auto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...