Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan


dixon_ns

Rekomendowane odpowiedzi

Fejm się zgadza tylko nie wiem kto udostępnił to zdjęcie jednak ktoś wchodzi w ten temat :decayed:

https://www.facebook.com/PolishWork/photos/a.448026641978655.1073741828.448018478646138/625956310852353/?type=1

Ja, a co skasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki błąd? Teraz każdy mod jest przemyślany więc będą musieli dalej przeglądać, chyba że sprawdzają czy są jakieś błędy ortograficzne. Nawet nowe tablice postarałem się, żeby były pod auto i jest 88588 prawie jak B5B ale takich niestety nie mieli więc muszą te zostać :decayed:


Sezon 2k15

auo8v2bl.jpg

bk6imhju.jpg

p6et8eb7.jpg

wlwxkvkv.jpg

uoyn8s6s.jpg

Edytowane przez dixon_ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 za ciemne szyby, tak jak u mnie i nie jest strasznie (na razie) :decayed: gleba + felga podstawa i jest zacnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje wymieniony FIS na nowy włoskiej produkcji Brat miał w b5 chiński to nic pod kątem nie było widać dlatego nie chciałem chińczyka i przy okazji wpadły wskazówki s4 i białe podświetlenie pod nimi, podświetlenie licznika zostało ori czerwone Efekt w nocy :kox:

licznik%201_zpsnhs2rfvn.jpg

licznik%202_zpsluvqfuws.jpg

Edytowane przez dixon_ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przecież na zdjęciu 350zł koszt wymiany.

licznik%204_zpsouu2tadr.jpg

Do poprawy mam jeszcze podświetlenie diod które mi robili :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michcio88 też mi się podobają chodź w domu leżą moje ori jakby mi się jednak te znudziły :)

Kolego przecież napisałem czy tak trudno wejść na naprawalicznikow.pl? Jeśli tak to Ci ułatwię:

Autoelektronika Stanisław Bieniek
ul. Fabryczna 10A
44-240 Żory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość robi robotę, wygląda naprawdę na przemyślane auto, jedyne co mi nie leży to te lampy z tyłu. Jakoś jestem zdania, że ori to ori i ledy to pasują ale do nowych aut, poza tym :thumbup1:

Jaką szerokość mają koła? Masz jakieś zdjęcie bardziej jakby od dołu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dorwałeś wskazówki czy sa takie w ofercie u szpeca ?

Edytowane przez jacek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lamp to tylko tą białą część okleiłem folią termoplastyczną firmy oracal ciemna czarną a nawiązując do posta Bartka to też zaczynam się nad lampami zastanawiać dobrze że zostawiłem ori te co miałem na samochodzie więc zawsze jest możliwość założyć je a led-y sprzedać.

Wskazówki tylko raz widziałem same na sprzedaż i były bez tych małych od zegarka więc najprostszym rozwiązaniem jest kupić cały licznik s4 wyciągnąć wskazówki i sprzedać resztę ja tak zrobiłem.

Edytowane przez dixon_ns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te lampy tylne to mistrzostwo świata i gdyby nie to że kupiłem dopiero co nowe lampy to bym te szarpał jak dziki. Miodzio autko, tylko sorki ale ta felga mogłaby być bardziej z polotem ;) Ogółem autko na plus wielki i dążę do podobnego efektu swoim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek o samochodzie będzie aktualizowany na https://www.facebook.com/CarsByZkch/?fref=ts
Ujawnię tylko tyle że w tym sezonie Japan Racing, spoiler i kilka zmian...:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...