Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bazą był poliftowy avant z ubogim wyposażeniem: tempomat, elektryczne szmaciane fotele, kierownica i gałka z S, 4x el. szyby, xenon, 1BE, alu 16", BOSE. Nic nadzwyczajnego... W tej chwili to już zupełnie inne auto... Z góry zapowiadam, że nie będzie żadnych S czy RS pakietów zderzaków czy błotników... Zostaje w cywilu :decayed: bo tak mi się podoba. Może najpierw to, co jest już założone na aucie:

Flat 18" z audi A8 - sprzedane

BiXenon USA

Lampy tylne USA

Klapa tył USA :naughty:

2DIN

FIS

Żółte halo i kierunki boczne

Skóra kubeł w pełnej elektryce

Ori PDC

Końcówki wydechu jak połowa forum :wink:

Gwint FK

RNS-E

Odnowienie lakieru + pomalowane dokładki przód/tył

Plany na 2013:

Dekory alu - zrobione

LED w środku - zrobione

Telefon - in progress...

Tylne lampy LED - in progress...

Inny gwint

Rota GRID IK-R lub Rotory

Kat out - zrobione

Korekta softu

Ściema wszystkich szyb oprócz czołowej

CA, bo BOSE padło przy RNS-E... :facepalm:

Więcej grzechów nie pamiętam, bo mi wyleciały z głowy, ale na pewno jest ich sporo więcej... :facepalm:

Tak to było kiedyś... :doh:

dsc01860855x641.jpg

dscf5280z.jpg

dscf5279p.jpg

Aktualnie coś w ten deseń :whistling:

dscf6395f.jpg

dscf6394s.jpg

dscf6391.jpg

dscf6381z.jpg

dscf6379x.jpg

dscf6378z.jpg

dscf6356m.jpg

dscf5617y.jpg

img0130wb.jpgdsc07627kopiowanie.jpg

Opublikowano

Fotki o z bani ale czuje ze bedzie mega, zrób lepsze foty !

Opublikowano

Zobaczy się live na spocie :decayed:

Opublikowano

co tu dużo mówić, autko PIĘKNE :jerk::kox:

p.s tylko zdjęcia odwróć :grin: I carbon w środek dawaj a nie szczotkowane aluminium :wink:

Opublikowano

Mogłeś chociaz fotki przed wrzuceniem na server poobracać :kox:

P.S super trumniak:decayed:

Opublikowano

obróć te fotki :facepalm: please...

Opublikowano
  • Autor

Koorwa co za foty wyszły... :facepalm: wieczorem dziewczyny, wieczorem, bo jem :decayed:

Opublikowano

Fajna furka , ale kark boli :confused4:

Opublikowano

klapa tylna pierwsza klasa :slina: dobrze się zapowiada :wink:

Opublikowano

fajna buda tylko modlic sie by silnik podolal:decayed:

Opublikowano

Ale brzydka suka:facepalm:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
fajna buda tylko modlic sie by silnik podolal:decayed:

Nowa pompa jest, hydraulika z odmą od AKE już czeka na montaż. Da rade :decayed: potem jadę się pobujać, to parę fotek cykne, ale już tak, żeby kark nie bolał :decayed:

Opublikowano

Mi się podoba:slina::kox:

Opublikowano

to sobie skale pisakiem zrobisz :grin:

Opublikowano
to sobie skale pisakiem zrobisz :grin:

hahahahaha :grin:

Opublikowano
to sobie skale pisakiem zrobisz :grin:

:polew:

Opublikowano

tyle czasu nie zakładał tematu a jak założył to z takimi zdjęciami :grin:

lampy i klapa prawie jak usa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie narzekaj :decayed: fotki zmienione, tamte muszę obrócić jeszcze i dorzucę. W piątek szwagier z Zgorzelca przyjeżdża z lepszym aparatem i umiejętnościami niż ja, więc coś tam się popstryka :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.