Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kreski nie było żadnej? :naughty::decayed:

Nos pewnie zaśnieżony :decayed:

Chciałem tylko Karol mówił że paliwa nie ma :kwasny:

:polew::polew::polew:

Opublikowano

A to ci sknera :grin::decayed:

Opublikowano

sufit kozak, ale te czerwone ledy na nogi, to nie przemawiają do mnie:whistling:

Opublikowano

i wypierz ten bagażnik :whistling:

Opublikowano
  • Autor
i nastała jasność. tylko co to za czerwień na nogi? :decayed:

Czerwień jest zrobiona pod kolor oświetlenia wnętrza, jest to tylko i wyłącznie pod moje widzimisię, po otwarciu drzwi i tak ten czerwień jest zabita bielą :decayed:

kaju możesz mi takie Ledy wykonać :)

robota kolegi bidzio1 :wink:

kajuu...co to za armata w tym bałagaju:facepalm:??

:decayed:

ori sub nie dawał rady już a to akurat było pod ręką :facepalm: no to sobie puka pod ori wzmacnaczem bose :wink:

:grin:

:decayed:

a ta choinka...ahaa rozumię świątecznie:decayed:

niech zostanie ta wersja wydarzeń :decayed:

Kaju wreszcie zajrzałem do Ciebie,

widzę modzisz, a jak pod maską???

wymieniłeś tą odme na nową i hydraulikę, w jakim stanie wałki?? kiedy program???

Pod maską "seria" :decayed: odma z nowszego modelu, hydro zmienione, wałki też, program był, ale nie wrzucałem i nie wrzucam kresek, gdyż przepadły w bardzo głupich i wręcz żałosnych okolicznościach, dlatego milczę odnośnie możliwości motorowni :wink:

dekory drewniane do zmiany np na czarne, i na nogi też dałbym białe ledy, a tak to niezła jasność jest:shock3:

Dekory akurat mi się widzą, ale pomyślę nad piano w nowym sezonie :wink: a ledy jak wspominałem - przy jeździe mam czerwone, po otwarciu drzwi one giną. No jasność jest, jak w czasie jazdy się zapomniałem i włączyłem lampkę główną, to przez moment bixów przed autem dojrzeć nie mogłem :kox:

Kaju zarzuć na pw koszta tego wynalazku albo namiary na osobę co się tym zajmuje:wink:

Jak wyżej, kolega bidzio1

Kaju wreszcie zajrzałem do Ciebie,

widzę modzisz, a jak pod maską???

wymieniłeś tą odme na nową i hydraulikę, w jakim stanie wałki?? kiedy program???

z tego co wiem hydraulika wymieniona a program ma juz dawno

Jak wyżej :whistling:

sufit kozak, ale te czerwone ledy na nogi, to nie przemawiają do mnie:whistling:

Sufit będzie kozak, jak będzie czarny, teraz jest ciemny szary, a ledy - gusta i guściki, mnie się podoba :wink:

i wypierz ten bagażnik :whistling:

Pójdą z dymem pod czeską granice - u Kuby mam zamówione czarne boczki i reszta elementów na desce rozdzielczej, które są jeszcze w fabrycznym kolorze :whistling:

Opublikowano

jeszcze mnie przewieźć musisz zanim mnie tu zostawisz na pastwę losu :decayed:

ale to jak kolejnym razem tu wrócisz :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wypiłem, ale jutro można coś pomyśleć :decayed:

Opublikowano

jutro to mam studniówkę :drunk::drinks:

Opublikowano
  • Autor
jutro to mam studniówkę :drunk::drinks:

Mam wyjebane na Twoją studniówke :decayed: impreze masz koło 19 pewnie, a ja po południu podlece do Ciebie :wink:

Opublikowano

dzwoń jakby co, żebym na miejscu był :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zobacze jak się wyrobię.

Opublikowano

Dokładnie jak Kaju pisze oświetlenie to moja robota z tym że bez tego czerwonego bo już to miał :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj przyszedł kolejny mod, czyli dekory... :decayed: zakładam za tydzień jak będę, powinien dojść też telefon, postaram się to ogarnąć :naughty: przy okazji wybieram się do kolegi kuba84 po graty, czyli wszystkie czarne plastiki, których brakuje, a o których była mowa i wrzucam klime na pokład :decayed: a i będę działał z jedną poliftową lampą tylną, która mi została, żeby i tam wrzucić LEDy... :whistling: będzie rzeźba :naughty:

Opublikowano

co robisz z dekorami?

chcesz w zwykłe lampy wsadzić ledy?

Opublikowano
  • Autor
co robisz z dekorami?

chcesz w zwykłe lampy wsadzić ledy?

Na razie prototyp zrobię na lampie poliftowej, bo i tak nie mam co z nią zrobić, więc może być podstawą do moda. Dekorów chwilowo w aucie nie ma, bo się sprzedały te drewna, ale dzisiaj przyszły następne :decayed:

Opublikowano

yhym, a to jakieś ori dekory czy coś kombinujesz?

ja się właśnie zastanawiałem jak zrobić ledy w lampy ale jeszcze kombinuję nad dziennymi w drogowych - zamiast modułu :decayed:

Opublikowano
  • Autor
yhym, a to jakieś ori dekory czy coś kombinujesz?

Wpadną alu :wink:

Opublikowano

Karol czyż byś miał wizje na moje moduły ledowe co miały iść do mojej byłej A80 ?? ja miałem zamiar właśnie robić do siebie tył na ledach ale jakoś szkoda mi było kupić lampę na dawce bo się cenią... czemu nie mówiłeś że coś masz?? byśmy już coś działali :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Karol czyż byś miał wizje na moje moduły ledowe co miały iść do mojej byłej A80 ?? ja miałem zamiar właśnie robić do siebie tył na ledach ale jakoś szkoda mi było kupić lampę na dawce bo się cenią... czemu nie mówiłeś że coś masz?? byśmy już coś działali :naughty:

Mam wizję, ale na tej samej zasadzie, co lampki w środku robiłeś, miałem do Ciebie pisać właśnie w tej sprawie :wink: zaraz walę na PW. A no mam lampę :decayed:

Opublikowano

na taśmach ledowych?? to pisz czekam:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.