Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co nie zmienia faktu ze fotek nie macie:tongue: a na poważnie to fajna opcja taki oem+ tylko pytanie co jak padnie dioda bo wtedy trzeba się do tego dokopać:facepalm:

Opublikowano

Bo ty wiesz jak udobruchac żonę

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Co nie zmienia faktu ze fotek nie macie:tongue: a na poważnie to fajna opcja taki oem+ tylko pytanie co jak padnie dioda bo wtedy trzeba się do tego dokopać:facepalm:

Jest dostęp bezproblemowy. Wyciągasz lampe i masz wszystko na wierzchu.

Opublikowano

to trzeba będzie przemyśleć sprawę:naughty:

Opublikowano

Teoretycznie dioda powinna przeżyć to auto... A praktycznie się okaże. Się popsuje to się zrobi nowe.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Teoretycznie dioda powinna przeżyć to auto... A praktycznie się okaże. Się popsuje to się zrobi nowe.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

A tak ogółem, to pomysł zrobienia tych lamp w LEDach powstał z momentem, kiedy przepaliło mi się w lewej lampie włókno od stopu... :guma:

Opublikowano

Karol ile taki zabieg jak bym chciał abyś mi wykonał? Tylko w pln proszę a nie w rudej :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Karol ile taki zabieg jak bym chciał abyś mi wykonał? Tylko w pln proszę a nie w rudej :naughty:

Gadaj z Michałem :wink:

Opublikowano

ty Karol to tak często ci te stopy się przepalają że postanowiłeś ledy zamontować??:kox:

Opublikowano

Michał czytaj pw :decayed:

Opublikowano

czytam i odpisałem:decayed:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

Karol jak się podobają żonie lampy??

Opublikowano
Teoretycznie dioda powinna przeżyć to auto... A praktycznie się okaże. Się popsuje to się zrobi nowe.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

A tak ogółem, to pomysł zrobienia tych lamp w LEDach powstał z momentem, kiedy przepaliło mi się w lewej lampie włókno od stopu... :guma:

ja juz dawno chcialem to zrobic ale ktos mi pow ze ten klosz nie przystosowany do ledow a tu prosze jaki efekt, sam to montowal bede:wink:

Opublikowano

bo wiesz jak to sie mówi... nie da się ?? czy się k**wa niechce??

Opublikowano
  • Autor
Teoretycznie dioda powinna przeżyć to auto... A praktycznie się okaże. Się popsuje to się zrobi nowe.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

A tak ogółem, to pomysł zrobienia tych lamp w LEDach powstał z momentem, kiedy przepaliło mi się w lewej lampie włókno od stopu... :guma:

ja juz dawno chcialem to zrobic ale ktos mi pow ze ten klosz nie przystosowany do ledow a tu prosze jaki efekt, sam to montowal bede:wink:

"Jeżeli czegoś nie da się zrobić, potrzebny jest ktoś, kto o tym nie wie - przyjdzie i to zrobi" :decayed:

Opublikowano

Karol ma już ledy - mam i ja ;-)

Tak prawdę mówiąc nigdy nie myślałem żeby sobie robić ledy do a4 w tylnych lampach... Wogóle miało być mało ledów bo w poprzednim aucie trochę przesadziłem... Ale po zrobieniu lamp karolowi nawet mi się to spodobało. I w sobotnie popołudnie wyrezalem też dla siebie.

Opublikowano
  • Autor
Karol ma już ledy - mam i ja ;-)

Tak prawdę mówiąc nigdy nie myślałem żeby sobie robić ledy do a4 w tylnych lampach... Wogóle miało być mało ledów bo w poprzednim aucie trochę przesadziłem... Ale po zrobieniu lamp karolowi nawet mi się to spodobało. I w sobotnie popołudnie wyrezalem też dla siebie.

Wrzuć fotki z dzisiejszego minispota jak świecą te LEDy w ciągu dnia, no i fote szatana :kox:

Opublikowano

Daj majster zdjęcie jak to w dzień świeci :wink:

Opublikowano
  • Autor
Daj majster zdjęcie jak to w dzień świeci :wink:

Eleganckość i kultura :decayed:

Opublikowano

dajcie zdjecia jak to wyglada od srodka

Opublikowano
dajcie zdjecia jak to wyglada od srodka

nie ma tak dobrze tajemnica zawodowa :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.