Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] A4 1.8 Turbo Quattro Recaro - Torunski Pomykacz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja u Rogala miałem gnojka ogarniętego - było super... Obecnie mam benzynę na programie napisanym w vtg jakieś 4 lata temu :) I nadal jeździ żwawo :) Bądź co bądź mam 295tysi natrzaskane co chyba jest dobrą rekomendacją dla VTG. Oczywiście wszystko kwestia gustu lecz mają oni niemałe doświadczenie z VAG'ami - co nie znaczy że sam wybierając tjunera obecnie wybrał bym właśnie ich ofertę :)

Opublikowano

co do wirusów to chyba najlepszy jest Rogalotti z Wawy

ludzie czy wy czytacie ci inni piszą i sami piszecie, czy tylko walicie w klawisze :wallbash: :wallbash:

kolega ma 1.8t do po co mu rogala polecacie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no do dobrego trzeba się czasem pofatygować :) kawałek :evil:

ale jak jest dobry to ja bardzo chetnie! jakies namiary?? :evil:

Chyba każdy ci powie na forum kto jest w temacie :wink4: że co do wirusów to chyba najlepszy jest Rogalotti z Wawy :good: i do niego masz najbliżej :naughty: oczywiście są też inni dobrzy fachmeni w polsce :cool1:

Ja u Rogala miałem gnojka ogarniętego - było super... Obecnie mam benzynę na programie napisanym w vtg jakieś 4 lata temu :) I nadal jeździ żwawo :) Bądź co bądź mam 295tysi natrzaskane co chyba jest dobrą rekomendacją dla VTG. Oczywiście wszystko kwestia gustu lecz mają oni niemałe doświadczenie z VAG'ami - co nie znaczy że sam wybierając tjunera obecnie wybrał bym właśnie ich ofertę :)

co do wirusów to chyba najlepszy jest Rogalotti z Wawy

ludzie czy wy czytacie ci inni piszą i sami piszecie, czy tylko walicie w klawisze :wallbash: :wallbash:

kolega ma 1.8t do po co mu rogala polecacie :mysli:

to jak z tym silniczkiem nie da rady u rogala? a jak nie rogal to kto? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

dzieki znalazlem tam jednego fachowca z mojego regionu i polecony wiec trzeba bedzie podjechac i kuknac! :cool1:

Opublikowano

Opowiadaj kto to taki u nas :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

znalazlem na forum ze firma w bydzi robi, jakis gosciu robil u nich i poleca za profesjonalizm, machnalem maila a to odp

"Witam

obecnie nie robimy przeróbki elektroniki

pozdrawiam"

wiec trzeba szukac dalej! :wallbash:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

silnik, napęd, kolor :good:

one minus: avant :embarrassed:

p.s. za***isty środek :kox:

Opublikowano

silnik, napęd, kolor :good:

one minus: avant :embarrassed:

p.s. za***isty środek :kox:

To, że Avant to akurat duży plus.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

silnik, napęd, kolor :good:

one minus: avant :embarrassed:

p.s. za***isty środek :kox:

silnik, napęd, kolor :good:

one minus: avant :embarrassed:

p.s. za***isty środek :kox:

To, że Avant to akurat duży plus.

mi tam tez avancik sie bardziej podoba! :cool1:

a srodeczka dlugo szukalem! :evil:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 11:12_________________________________________________no i kolejne zdjecia! :gwizdanie:

65495969319a29bemed.jpg

3530b4cecddf4c3fmed.jpg

4fcc2167a7b58cb3med.jpg

6c02158869998051med.jpg

686c1cdfdf576118med.jpg

f59b9d6993359cdemed.jpg

65b5874e7f2e61c8med.jpg

e8ddcf855f48c165med.jpg

69a1f1b6f049cf45med.jpg

no i z kolega klekotem :chytry:

e725dcc20d0f5bffmed.jpg

Opublikowano

Według mnie przydała by sie wieksza gleba z przodu, żeby auto stało lekkim klinem.

A po za tym to auto malina :good:

Opublikowano

Torun strasznie dziurawy! :wallbash: wieksza felga byla by katorga ale korci korci! :evil:

przestań świrować , znam Toruń bo tam mieszkałem jeszcze pare lat temu :good:

no chyba ze sie coś popsuło , ładne auto , silnik miód tylko felge zmień bo z taka mocą to aż wstyd na tych jeździć :)

Opublikowano
  • Autor

Torun strasznie dziurawy! :wallbash: wieksza felga byla by katorga ale korci korci! :evil:

przestań świrować , znam Toruń bo tam mieszkałem jeszcze pare lat temu :good:

no chyba ze sie coś popsuło , ładne auto , silnik miód tylko felge zmień bo z taka mocą to aż wstyd na tych jeździć :)

wjedz od strony bydgoszczy z predkoscia wieksza niz 60 zycze powodzenia ale felga nie powiem chodzi po glowie!

Opublikowano

wjedz od strony bydgoszczy z predkoscia wieksza niz 60 zycze powodzenia

Aaaaa , od strony tyfusowa to niema się co dziwić :kox::polew: :polew:

Ładne zdjęcia , byłeś juz w środku ????

Opublikowano

Tyfusowa? :stop::bicz:

Choć w kwestii jakości dróg (na minus) oba miasta toczyły by wyrównany pojedynek :confused4:

Opublikowano

fajne tapczany w środku..reszta ber reweli :P

Opublikowano

-Kolorek :good:

-Kombiak :good:

- silniczek :good:

-środek :good: :good:

- tapicera :good:

-polift :good:

-felgi :good: (optymalne na nasze drogi)

- ogolnie :good:

- grill bez znaczka nie przypadl mi do gustu :thumbdown: ale wazne ze wlascicielowi sie podoba :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

a chetnych na kupno brak!! :thumbdown:

Opublikowano

bo się nie znają, woli w tej kasie 3 letniego forda sobie kupic :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.