Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.


sysek27

Rekomendowane odpowiedzi

pochwal się nowym kołem bo słyszałem że jest a nie widziałem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakieś tam koło wpadło nie jest to to co miało być ponieważ okazało się, że to co wybrałem jest już wszystko wysprzedane i trzeba by jeszcze z dwa miesiące czekać aż będą znów dostępne a nie chciałem już zimówek męczyć no i przeglądając kiedyś allegro wpadły w śmiesznej kasie ori kółka z A8 takie jak ma aktualnie Orzeł...jest nawet całkiem spoko foto jakieś wrzucę, ale później bo nie mam nic pod ręką a jutro ruszam na Nysę więc najwcześniej coś koło niedzieli będzie...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck teraz patrzę, że nie ma prawie wcale moich zdjęć zasrany imageshack:doh:

---------- Post dopisany 07-06-2014 at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2014 at 22:35 ----------

Jest i nowe koło zdjęcia jak zwykle nie oddają tego co jest w rzeczywistości...

a51f997727a52991.jpg

471d57b1cc545b19.jpg

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie sysek minęliśmy się na Nysie ale na pewno jeszcze będzie okazja zobaczyć felgi na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie się prezentuje. sprawiają wrażenie 20to calowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa:hi:

Tak koło jest z A8 19"x9" ET 33:wink:

---------- Post dopisany 11-06-2014 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2014 at 11:46 ----------

Panowie mam problem bo auto mam w zwykłym czarnym lakierze przebieg 207000 całe auto w ori lakierze no a przód mam tak wypiaskowany od kamieni ze masakra i teraz nie wiem co robić bo drażni mnie to bardzo a z drugiej strony chcę uniknąć później przy sprzedaży tekstów że bity itp. Co Wy byscie poradzili malować czy zostawić...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony rozumiem, że Cię drażni i kusi żeby pomalować.. z drugiej strony potencjalny kupujący będzie kiedyś "płakał" przy Tobie, że auto ma taki przebieg i ani jednego odprysku.. receptą może też być uwiecznienie na zdjęciach powodu lakierowania.. no nie wiem, u mnie też jest pełno odprysków, ale nie maluję. właśnie z tego powodu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobił foty i malował :) nie pomalujesz to będą teksty że trzeba opuścić z ceny bo to trza malować tamto malować itp nikomu nie dogodzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]Panowie mam problem bo auto mam w zwykłym czarnym lakierze przebieg 207000 całe auto w ori lakierze no a przód mam tak wypiaskowany od kamieni ze masakra i teraz nie wiem co robić bo drażni mnie to bardzo a z drugiej strony chcę uniknąć później przy sprzedaży tekstów że bity itp. Co Wy byscie poradzili malować czy zostawić...?

U mnie maska była już przy 30kkm strasznie sprana:facepalm: Ja "lepię" to oryginalna zaprawka i poleruje co jakiś czas.

...a felgi rwą suty:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sysiu ty to masz normalnie dziury na tej masce :decayed: Zaszpachlować wszystko w piz*u i malować :grin:

Ps. Dobra korekta by załatwiła sprawę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...