Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Neste koło Galerii Mokotów ON jest po 4.21

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Trójmiasto ponad 4.3

Opublikowano

kuzwa

nie wiem o co chodzi

pare dni temu na Lukoil PB 98 w Mysiadle 4.38, a wczoraj juz 4.48 :mysli:

Opublikowano

dla ludzi z krakowa i okolic polecam www.dobaku.pl , uaktualniaja wmiare na biezaco mozna sobie np sprawdzic na ktorym shellu jest taniej bo sa takie - np w niewygodnych miejsach (kolo M1)

Opublikowano

Cieszyn B-B ON 4.07 a w weekend pewnie 3.99 zobaczymy:D

Opublikowano

tak z ciekawości, cena średnia w Hiszpanii, na stacjach w mojej okolicy:

benzyna 1.16

ON 1.19

LPG 0.49

Opublikowano

ale w pessos czy w euro czy w czym? :wink4:

Opublikowano

ale w pessos czy w euro czy w czym? :wink4:

w hiszpani obowiązuje euro więc w euro pewnie. :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Stacja Neste

ON 4,01 (w środę lałem jeszcze po 4,10)

95 - 4,27

Opublikowano

stacja Auchan Poznań

ON - 3.99

PB - 4.05

Opublikowano

ale w pessos czy w euro czy w czym? :wink4:

Opublikowano

ale w pessos czy w euro czy w czym? :wink4:

taniocha

przeprowadzam sie do hiszpanii

Opublikowano

jeszcze taniej na Kanarach, tankowałem w lato za 0,87 erło :notworthy: PB95 na Shell

3 zł za litr beznizn to nic tylko V8 kupować :wink4:

Opublikowano

stacja Auchan Poznań

ON - 3.99

PB - 4.05

sorki...ale ktos tam tankuje AUDI :gwizdanie: ? ja osobosice na stacjach typu żabka carefour oszołom neste i inne kosmodromy nie zatankowalbym .

Opublikowano

sorki...ale ktos tam tankuje AUDI :gwizdanie: ? ja osobosice na stacjach typu żabka carefour oszołom neste i inne kosmodromy nie zatankowalbym .

A Ty myślisz , że na pozostałe stacje to paliwo jedzie z jakiegoś innego źródła ?? Wszystko zależy od tego jak bardzo kierownictwo stacji kombinuje.Ja osobiście tankuje od 3 lat tylko na Neste i auto śmiga bez najmniejszych problemów.

Opublikowano

sorki...ale ktos tam tankuje AUDI :gwizdanie: ? ja osobosice na stacjach typu żabka carefour oszołom neste i inne kosmodromy nie zatankowalbym .

A Ty myślisz , że na pozostałe stacje to paliwo jedzie z jakiegoś innego źródła ?? Wszystko zależy od tego jak bardzo kierownictwo stacji kombinuje.Ja osobiście tankuje od 3 lat tylko na Neste i auto śmiga bez najmniejszych problemów.

dokładnie tak jak piszesz ......ja tankuje na Shelu od długiego czasu ale widziałem podczas jazdy tą cene i byłem w szoku więc napisałem że zeszła poniżej 4 zł i napisałem gdzie dla ścisłośći....pozdrawiam

co do Neste to są tam dobre paliwa a na Auchan i tego typu nie wiem więc nie zabieram głosu :hi:

Opublikowano

Neste jest ok.

Idac tropem kolegi - zalezy jak kto kombinuje , nie mozna uogolniac ze neste jest ok:)

ale wierzac temu :

http://www.autocentrum.pl/go/327__zlota_lista_stacji.html

moze rzeczywisce Neste nie jest taka zla...

Mnie osobiscie jakos nie przekonuje, nie wiem czemu...

Opublikowano

Pb95 z Neste zamarzlo mi kiedys w poprzedniej furze. Dlatego Pb nigdy wiecej tam nie tankowalem. A ON i owszem i jestem bardzo zadowolony z jakosci tego paliwa. Aczkolwiek przez zima zatankuje na Shellu, jakiego super paliwka :hi:

Opublikowano

A Ja tankuje w Neste w 99% i brak jakichkolwiek niespodzianek. Dlatego pisze Neste ok.

Nigdy nie tankowałem na stacjach typu "tesco".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.