Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny paliwa marzec 2026

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Neste Szczecin:

95 -> 3.50

98 -> 3.61

ON -> 3.60

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 314,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Odolanów...... 3.55 słownie: tszy piendzciesiont piendz :evil:[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 21:20_________________________________________________:ON: oczywiścnie... :gwizdanie:

Gdzie Ty tu ciągle pod ten Ostrów jeździsz :chytry:

sa tygodnie ze co dzien jestem w osw :] a ogólnie mam 40km tylko do osw... :przebiegly:

Opublikowano

Neste Targówek:

Pb 95 - 3,54 (płacąc kartą)

- 3,59 (gotówka)

Opublikowano

3.77 kraków BP......Muszę obczaić tansze. Ciekawe jak ostatnio jechalem przez jakies d*py (dzialoszyce pieprznice dupice) to im dalej w dupe tym drożej....po 4,01 widzialem wczoraj wlasnie ...

Opublikowano

Shell V-Power Diesel na Bielanach 3.71 !!!

Opublikowano

Poznań Orlen - 3,69 pln za litr noPB95

Opublikowano

No to ja chyba najdrożej tankuje

Oświęcim Statoil

ON - 3.85

Opublikowano

No to ja chyba najdrożej tankuje

Oświęcim Statoil

ON - 3.85

Statoil zawsze jest drozszy. jedyny koncern w Polsce, ktory ma swoje (norweskie) paliwo. reszta - orlen

Opublikowano

jesteś pewny endriuu ? bo już różne opinie słyszałem... to czemu się nie rzucamy na to paliwko skoro zachodnie?

Opublikowano

A z tego co ja wiem , to statoil też bierzez z orlenu.Jedyne paliwo z importu to V-power racing na shellu

Opublikowano

A z tego co ja wiem , to statoil też bierzez z orlenu.Jedyne paliwo z importu to V-power racing na shellu

Też słyszałem, że niewzbogacane paliwa są z jednego źródła - dlatego milczę jak widzę komentarze, że paliwa na jednej stacji są lepsze, na drugiej gorsze (mowa o dużych koncernach/stacjach).

Opublikowano

A z tego co ja wiem , to statoil też bierzez z orlenu.Jedyne paliwo z importu to V-power racing na shellu

Też słyszałem, że niewzbogacane paliwa są z jednego źródła - dlatego milczę jak widzę komentarze, że paliwa na jednej stacji są lepsze, na drugiej gorsze (mowa o dużych koncernach/stacjach).

Przecież wszystko zależy od kierownictwa stacji o od tego co się z nim dzieje podczas transportu.Wyjeżdża dla wszyskich takie samo , a to , że na jednych stacjach jest lepsze , a na drugich gorsze oznacza , że coś było z nim kombinowane

Opublikowano

Neste Jagielońska

3,47 placac karta :) Pb95

Opublikowano

Neste Lublin 30.11

95 - 3,70

98 - 3,73

ON -3,70

Opublikowano

Neste Wilanowska dzisiaj (od tego jeszcze minus 5 gr za patnosc kartą) :decayed:

95 - 3,57

98 - 3,70

ON -3,70

Opublikowano

Neste Szczecin- Ku Słońcu

95 - 3,45

98 - 3,55

ON -3,57

Opublikowano

Neste Lublin 30.11

95 - 3,70

98 - 3,73

ON -3,70

651859001228071624.gif Chełm :ON: 3.82

Opublikowano

A v-racing power 100 oktanow w Piasecznie nadal 4.89 (ale jak to zap....la) :naughty:

Opublikowano

Co do VPR - tez tankowalem to paliwko i musze powiedziec ze ladnie idzie ale - oszczednosc 80 pln/ zbiornik jest argumentem naprawde zacnosciowym. Dodatkowo jesli nie jezdzisz w ostre trasy czy nie scigasz sie nie warto przeplacac :) Ja tankuje teraz 95 na neste (autko idzie podobnie - moze subiektywnie slabiej).

Co do ceny VPR - nie sadze zeby staniala :)

Opublikowano

W Poznaniu dzisiaj:

Statoil:

95 - 3,55

ON - 3,65

Shell

95 - 3,49

Auchan

95 - 3,39

Orlen

3,54

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.