Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] A4 Avant Brilliant Black - seria plus dodatki


teeree

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Klubowiczów :hi:

A4 B5 avant 1.9 tdi ajm 115ps 2000r kolor brilliant black

sprowadzona z niemiec (2008.03) po stłuczce/przerysowaniu blotnika,

wyposażenie fabrycznie;

4xel szyby, 4 poduszki, skóra kubelki (el lendzwie), xenon +spryski, chrom relingi listwy, tiptronic +zmiana biegów w kierownicy,

tempomat, radio symphonia, zawieszenie 1be –20mm, pełen fis, esp, deaktywator poduszki pasazera, dekory drewno,

4x15”stalowa zima, 5x16” aluminiowe lato,

dodatki:

virus dynosoft, wymiana drewna na listwy carbonowe, zderzaki progi listwy gril s4, jednolite przyciemnienie wszystkich szyb – lustro lajt,

plan;

naviplusdx+tunertv?

foto;

2008.04 , pranie, wymiana blotnika; Picasa Web Albums - audibox2 - 200804

2009.04 , jakiś dzień z kwietnia, sesja; http://picasaweb.google.pl/audibox2/200904#

2009.12 , pakiet s4, malowanie, przed polerką; Picasa Web Albums - audibox2 - 200912 (po napstrykaniu zdjęć okazało sie ze aparat 'sie popsuł' stąd poziome linie, ostatnie 4 zdjecia telefonem)

2010.10 , the end- bananowej’es4

2010.12 , stalowa zima

(strona w trakcie tworzenia)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba.

Czarny, z białym środkiem, plus drewno, plus chrom reling i chrom listwy naookoło szyb, bardzo fajna.

Automat... jak Ci się jeździ z automatem? Bo śmigałem różnymi autami z taką skrzynią, ale Audi nigdy. VW Golf IV miałem do dyspozycji i się zawiodłem w porównaniu z tym, co prezentowała np Klasa E z 2002. Szarpanie, mocne odczuwanie redukcji. A jak Audi?

Jedyne co bym zmienił, to felgi - obecne Twoje wogóle do mnie nie przemawiają.

Poza tym wszystko OK :th:

PS - a jak ma się Twój fotel kierowcy - chodzi mi o boczne (od strony drzwi) podparcie, jest przetarte? U mnie się właśnie przetarło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wnetrza, szkoda że granatowe plastiki... ale nie narzekajmy.

automat, świetna sprawa, wygoda, komfort, w dodatku tip, jak dla mnie super- polecam,

wiadomo przydalo by sie troche więcej 'mocy' ale nie ma tragedii,

co do felg, jak narazie takie zostają, okazyjnie kupilem z zimowkami, na zapasie mialem taka samą felge,

na przyszly rok pomysle o zmianie, a z tych uczynie zimówki :mysli:

co do podparcia fotela, jest w takim 'srednim stanie- pozaginane' auto ogolnie bylo zaniedbane,brudne :confused4:

-oddalem do czyszczenia, nastepnie balsamem renapur nakremowalem skore, zeby nadac jej pierwotnej miekkości :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byś kiedyś bardzo się nudził w niedzielę, to śledź wątek SPOTY ŚWIDNICKIE (klik) bo masz niecałe 100km :)

Co do tych dekli Ronal'a - w Wałbrzychu jest fabryka... a ja jestem tam często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czasami mi sie nudzi, zapewne w jakąś niedziele zajade :decayed:

co do dekli, odpisała mi osoba, juz mam zakupione 3szt, czekam na paczke,

Fabryka Ronala?? ale oryginalnie te dekle są alumioniowe ogólnie mało dostępne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny środeczek ..gratuluje :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde nie wiedzialem ze ronala robia w polsce:) , napisze do nich na dniach moze maja jeszcze takie dekle,

dzieki za kontakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde nie wiedzialem ze ronala robia w polsce:) , napisze do nich na dniach moze maja jeszcze takie dekle,

dzieki za kontakt :)

Od tego jest A4 Klub :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiosna idzie, czas odswieżyc wątek:)

roczek już minął,

Mozna by powiedzieć, że w nagrode za dobre sprawowanie Avancik dostał listewki carbonowe niestety nie pełen kpl,

z czasem dozbieram reszte :gwizdanie:

podziekowania dla Klubowicza "Szymas"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny czarny Avancik, a środek ma wręcz idealny :naughty::kox::decayed:. Drewno i jasna skóra (jeźeli dobrze widze :mysli:). To co mi się podoba :>. Jedynie felgi bym zmienił. Tak to wszystko OK :> :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Skyliner89

wcale nie jest taki idealny :kox: , Dobrze widzisz :good: , drewno i jasna skora + po roku użytkowania przyzwyczaiłem sie do granatowych plastików :), tym samym zdecydowałem sie na wymiane drewna na carbon,

Felgi, racja ale to na następny sezon, teraz chip :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...uu dawno nie pisałem, a się troche zmieniło,

juz po chipie(200905), można by powiedzieć że wystarczająco odmuliło automata,

skompletowalem carbon na deske (dzieki Topor),

z czasem`` kupiłem gril progi zderzaki s4,

aktualnie założone, pomalowane, przed polerką,

czekam na wiosne,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne czarne kombi. Chromowane listwy i relingi bardzo ładnie wyglądają. I ten środek, drewno + jasna skóra. Szkoda tylko niebieskich plastików, ale jak mówiłeś da się je przeżyć. Felgi to Bolero z Audi A8? Podobny wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne czarne kombi. Chromowane listwy i relingi bardzo ładnie wyglądają. I ten środek, drewno + jasna skóra. Szkoda tylko niebieskich plastików, ale jak mówiłeś da się je przeżyć. Felgi to Bolero z Audi A8? Podobny wzór.

dzieki za odp, ale drewna juz nie ma zmienione na carbon, a felgi to ronal''16 a faktycznie bolero jest podobne a zarazem duzo lepsze ,

Szczesliwego Nowego Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Świetne autko- a mody jakie do tej pory przeprowdziłeś w nim jak dla mie to trafione są w dziesiątkę. Również mam podobne plany. Pozdrawiem i życze powodzenia w dalszych modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura naprawde kozak :notworthy: tylko zazdrościć ;) powodzenia w modach bo widze ze wychodzą Ci one za***iście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...