Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alarm - sam włącza się w nocy


srk76

Rekomendowane odpowiedzi

Dość nietypowy problem. Pewnie znalazł bym coś na forum ale wyszukiwarka od czasu zmiany stronki pozostawia wieeele do życzenia drodzy admini.

Pierwsza noc. 04:30 w nocy na jakieś 15 sekund włączył się alarm i sam wyłączył. Jakoś się nie zdziwiłem specjalnie. Może kot (a mamy ich na parkingu w cholerę) chciał się w podwoziu rozgościć.

Druga noc. 04:30 - znowu to samo

Trzecia noc. Wyłączyłem diabła wieczorem - spanie spokojne

Czwarta noc. 03:30 - powtórka z rozrywki :(

...paranormal activity czy problem techniczny bo jakoś w budzik mi się nie chce wierzyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to alarm fabryczny czy jakiś dokładany ? ja mialem podobny problem w Passacie ale alarm był dokładany. Przy otwieraniu maski w normalnej sytuacji przy załączonym alarmie zwalniał się bolec co skutkowało jego uruchomieniem. po pewnym czasie bolec na tyle odkształcił powierzchnie profilu maski że bolec mimo zamkniętej maski potrafił się "zwolnić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ma koszmary i wyje :grin:

Dziwne ze jedynie w nocy??

Kot to jedno a powiedzmy ze cos we wnetrzu lata ,umnie kiedys skur...mucha i h...non stop sie wlaczal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A czujniki dozoru wnętrza masz?"

...a tego nie wiem.

Od 2 dni cisza ...chyba, że mnie nie obudziła. Córka uknuła wersję że niunia się czuje samotna i ryczy ;) Żona obstawia poltergeista i nakłania mnie do egzorcyzmów z pomocą tablicy do gadki z duchami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A czujniki dozoru wnętrza masz?"

...a tego nie wiem.

Od 2 dni cisza ...chyba, że mnie nie obudziła. Córka uknuła wersję że niunia się czuje samotna i ryczy ;) Żona obstawia poltergeista i nakłania mnie do egzorcyzmów z pomocą tablicy do gadki z duchami.

:grin: moze faktycznie jest zaczarowany.

masz na podszybiu takei odstajace czujniki lub nad glowa w slupkach wystajace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...