Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie koła wybrać??


piotrusa4

Rekomendowane odpowiedzi

OK ale opony 205/55/16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze na takich zestawie jak podales ale troche za duzy mam przeswit i brzydko to wyglada.

podpinam sie pod wypowiedz mcm00!jak nie chcesz nic ruszac to bedzie ladnie wygladac na tych oponkach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większych nie polecam szkoda zawiechy na nasze drogi no i paliwa

A jeździłes na większych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam16" opony 205/55/16

i większych nie polecam szkoda zawiechy na nasze drogi no i paliwa :decayed:

to zaloz se 14" ... to w ogole bedzie sam komfort najlepiej na oponie 175/70R14 ... zobaczysz jak malo bedzie palic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Nowak_zg wydaje mi sie ze smiac sie nie masz z czego,ja jezdze 3 tyd na 17' 235/45 wczesniej mialem 15', i moje wrazenia sa nastepujace:

- znaczy wzrost spalania, a ze wzgledu na to ze ropka leci do gory regolarnie jest to dosc instotna sprawa, zwlaszcza jak ktos jezdzi dosc duzo to jest to bardzo odczuwalne zwlaszcza po portfelu,

- komfort jazdy jest lepszy ale tylko jesli sie ma naprawde bardzo dobra droge pod soba niestety drogi w polsce sa jakie sa czyli same dziury koleiny i smiesznie polatane, zaobserwowalem zwlaszcza na kiebskiej drodze ze platkiki zaczynaja czeszczec to pewnie i nie dlugo zacznie cos pukac w zawieszeniu,

- znaczny spadek przyspieszenia,

moja prywatna opinia jest taka ze jesli ktos nie chce wytłuc swojego autka to niech lepiej kupi ladne 16' , jesli ktos chce kupic 17' moge sprzedac swoje mam od ori 17 od RS pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Tydzień juz mija jak jeżdżę na 17'' AEZ Tacana oponki 225\45 . Samochód wygląda miodzio. Jeśli chodzi o jazdę to jeszcze nie mogę się wypowiadać, bo nie wpadłem w żadną dziurę :-). Wiem tylko jedno, że kiedyś to nastąpi gdzieś na trasie.

Na razie jest ok.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o wyborze: Alufelgi 16" i opony do nich 205/50/R16

Chce zmienić felgi na większe ale nie chce zmieniać zawieszenia na sportowe ani dawać gleby mojej audicy. Pomóżcie!!!

Ja jeżdzę na 16 i do tego oponki 205/55/16 ...na obnizonym zawiasie co tu mówić .. wygodnie :decayed:

http://allegro.pl/item361320643_audi_vw_5x112_opony_letnie_gratis_.html

To moje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...