Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 AEB-Gwint H:R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów!!!

Jestem tutaj nowy,i chciałem dołączyc jak i pochwalic sie moim nowym nabytkiem a jest nim:

AUDI A4 Avant 1,8 turbo AEB

wyposażenie to :

4x air bag

elektryczne szyby

centralny zamek z pilota

climatronic

zawieszenie H:R Gwint -40/40

Felgi 17'' na oponkach 235/40r17

Nowa wkładka filtra powietrza KN

A tu mały spot z Adrianem:)

d67b92a9c04b91fdm.jpg

d8e8f5c9ada51f0cm.jpg

2bab42096cf6d6a0m.jpg

808aaa27a58e5625m.jpg

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Ostatnio w aucie parę rzeczy sie pozmieniało więc trochę uaktualnie temat.

A więc:

-Przednie tarcze 288 zostały zastąpione nowymi 312mm +jarzma i osłony.

-Wymiana wahaczy przód+końcówki kierownicze TRW.

-Olej Valvoline 5w40 SynPower

-Nowy soft Powered By GREGOR na 200km i strojenie na AFR-ce.

-Wtryski 360cc z saaba 2,3 turbo.

-Pompa Paliwa Walbro HP 255.

-Nowy rozrząd+pompa wody i płyn12+.

-Nowa pompa oleju.

-Nowa wzmacniana DV-ka z TT-ki.

W miarę możliwości będe uaktualniał temat.

Opublikowano

A foty gdzie się podziały? :whistling:

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

aaaa sorry...już są :decayed:

Opublikowano

Fajna

Opublikowano

Tylko komin trochę schowaj bo wystaje jak armata :decayed: fele jakieś takie...nie typowe :whistling::decayed: pomyśl coś nad nimi, jakiś kolor albo full poler :naughty:

BTW graty zakupu :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

komina już nie ma,w jego miejsce jest wsadzony remus z koncówkami Votexa,tylko fotki stare,nowe dodam na czasie.

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

Zdjcie0180.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

teraz siedzi cos takiego+cały wydech przelot 2,5''

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

fele to Intra CR 9.5''

Opublikowano
komina już nie ma,w jego miejsce jest wsadzony remus z koncówkami Votexa,tylko fotki stare,nowe dodam na czasie.

---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

Zdjcie0180.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

teraz siedzi cos takiego+cały wydech przelot 2,5''

---------- Post dopisany at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

fele to Intra CR 9.5''

:thumbup1:

Opublikowano

Furka pierwsza klasa, dzisiaj miałem okazję być przewieziony, ładnie wciska w fotel :) I co najważniejsze robiona z gustem i po to by zap.....ć :D

Opublikowano
  • Autor

Dzięki dzięki Marcin,z czasem myśle że będzie jeszcze lepiej zapitalać

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kamil i jak sprawdzałeś to ciśnienie oleju ??

  • 1 rok później...
Opublikowano

W temacie troche sie pozmieniało :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A no pozmnieniało....mała aktualizacja.

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Soft oczywiście Powered by GREGOR:)

Opublikowano

zacny wynik Panie, tylko pozazdrościc :)

Opublikowano

Na zewnątrz coś z autem zmieniło się? Bardzo ładny kolor masz auta także auto ma potencjał :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Garet dzięki dzięki,Ty również możesz taki wynik osiągnąc,zagadaj do Gregora o nowy program i też 200km powinno u Ciebie wyskoczyc.

prezesik18

Dzięki również :) narazie staram się ogarnąc autko do strony mechanicznej bo co chwile coś tam się delikatnie zmienia.

Nie dawno temu wpadły jarzma 312 z osłonkami +nowe tarcze,klocki Ferodo i płyn DOT5,1 ferodo Racing,jak i standardowa wymiana oleju przed zimą na Valvoline 5w40 SynPałer:decayed:

Opublikowano

z ajl'a ciezko 200 wydrzeć... pierwsze chce wrzucic fmic na pokład, potem soft ale te klocki układanki dopiero w dalszej kolejności :decayed:

A powiedz jak odczucia z jazdy? Podobno dużo bardziej czuć moment, prawda to?

Opublikowano
  • Autor

Z AJL-a spokojnie też da radę tyle wyciągnąć,wtryski pasuje tylko wymienić na troszkę większe np z saaba 2,3 turbo przynajmniej ja takie mam i są to 360cc,co do momentu ro jest różnica ogromna w porównaniu do serii.

Tak to sie mniej wiecej zachowuje:decayed:

Opublikowano

Dobrze wyszło :wink:

Kamil masz FMIC albo TIPa? czy seria z DP+wtryski?

Dobrze, że ja nie mam problemów z trakcją :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Fmic myślę że wleci na wiosnę i pewnie większa suszara,póki co to jest narazie założony DP+ Wtryski 360cc no i program oczywiście.

Tip-a narazie nie ma,przy ori turbinie wiele i tak nie da więc narazie nie ma sensu.

Opublikowano

Ja mam tylko DP reszta seria. Wyszło 190/290 na więcej wtryski nie pozwolą (odwiedzę Gregora jeszcze raz :wink:), więc AJLem bez zmiany wtrysków chyba nie ma co jechać na program choć wyższy moment robi swoje :banan:

Kamil, będzie hybryda czy coś większego? Nie za dużo na ośkę?

Opublikowano
  • Autor

Albo hybryda,albo k04 zobaczymy jeszcze,pierwsze musze jeszcze sprzęgło wymienić bo to nie ogarnia tej mocy tym bardziej teraz przy niskich temperaturach.

A tu dzisiaj mały spot z kolegą z klubu.

ee5be4364b1241ebm.jpg 6fb5fafca9aa110em.jpg 4d1f38e630680be6m.jpg fd01ceacc8fa8c52m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.