Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biały Madafaka S4 TDI in progress :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:Tak to sie zaczęło...

Audi A4 1999rok

1,9TDI 90KM

-2x elektryczne szyby

-4x airbag

-klimatronic

-ABS

-centr.zamek

-elektryczne lusterka

-halogeny

-komplet kluczykow(5sztuk)

mody na pewno jakieś bedą ale wszystko powoli i w swoim czasie;P

-inna fela

-gleba

-daszek od RS4

-gril od RS4

-zderzak przód S4

-zderzak tył S4

-dekory w czerwonej alcantarze

-przelot

-zmiana wtrysków i inny program

MODY :decayed::

-wrzucony silnik AFN+pompa AHH

-komp od AFN 110KM

-pszzzzelot pst pst:decayed:

-wywalony EGR i przerobiona odma

-lusterko fotochromatyczne

-FIS

-grzane lusterka

-tempomat

-postoje US

-lampy al'a US + ksenon 8000K

-halogeny z soczewkami od lamp poliftowych Valeo + ksenon 8000K

-czerwone dekory

-podsufitka czarna alcantara:kox:

-zderzak S4:kox:

-gleba -65/60

Plany:

-zderzak tył S4

-progi S4

-Fmic

-wtryski 0.216/0.230

-suszara AWX albo BRD

-fela 18"

po zakupie:)

(08-09-2012r)

obraz768m.th.jpgobraz766.th.jpgobraz772.th.jpgobraz769q.th.jpg

Na dzień dzisiejszy po malych modach:kox:

foyd.jpg

Fotki z prac:decayed::decayed:

hejv.th.jpg72w0.th.jpgu57g.th.jpg5y9c.th.jpg5mcb.th.jpg3tdo.th.jpgswpw.th.jpg

Opublikowano

Ładna ładna.:wink:

A co się z 80 stało?

Opublikowano
  • Autor

sprzedana:)

Opublikowano

Ładna bialutka:naughty::decayed: Powodzonka przy modzeniu:banan:

Opublikowano

czarna ramka grilla,czarne kolo i czarne lusterka i bedzie :kox:

Opublikowano

Fajna baza do modów :decayed: A miałeś gdzieś temat swojej 80? :wink:

Opublikowano
  • Autor

nie mialem wlasnie tematu ale jakies fotki mi sie uchowaly to jak cos to moze tutaj zapodac:) tymczasem mala fotka z wczoraj:D

54439940981692239842014.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Gleba K...a! :rant:

:decayed::decayed:

Opublikowano

Sniezynka w pytke:wink:

Opublikowano
  • Autor

moment nie mam kasy na gwinta :D

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

Sniezynka w pytke:wink:

a dziękuje:)

---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

dscn0658d.jpg

By wojciu0308 at 2012-07-08

dscn0628y.jpg

By wojciu0308 at 2012-07-08

dscn0626u.jpg

By wojciu0308 at 2012-07-08

Opublikowano

śnieżynka super :thumbup1: ale spraw jej chociaż sprężyny 1be bo jeest mega wysoko :kox:

Opublikowano

Biały allroad nam się zrobił na tym felunku i gwincie :naughty:

Opublikowano

On nie ma gwintu :decayed: Zmierz ile masz od nadkola do ziemi :decayed:

Nie chciałeś trochę więcej niż te 90 kunia? :whistling:

Opublikowano

To jest ahh czy ahu ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

AHH panocku :P wtryska sie zmini to poloto :D

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

śnieżynka super :thumbup1: ale spraw jej chociaż sprężyny 1be bo jeest mega wysoko :kox:

bedzie gwint

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

Biały allroad nam się zrobił na tym felunku i gwincie :naughty:

"gwincie" :D

---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

On nie ma gwintu :decayed: Zmierz ile masz od nadkola do ziemi :decayed:

Nie chciałeś trochę więcej niż te 90 kunia? :whistling:

przyjdzie koks i bedzie wiecej kuca :D

Opublikowano

No to fajna baza pod mody :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Wiem o tym, dlatego kupilem :)

Opublikowano

Jeszcze pokaż co tam w środku masz ciekawego ?:naughty:

Opublikowano

ja wolałbym ahh od afn'a :wink: aż Ci zazdroszczę :decayed:

Opublikowano
ja wolałbym ahh od afn'a :wink: aż Ci zazdroszczę :decayed:

toć wyrzej napisał, że ma AHH:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.