Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Likwidacja telefonu stacjonarnego w TPSA/orange


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie likwidował ktos z was usługe telefoniczną stacjonarną na łączu TPSA, ale tak by zostawic internet z Neostrady.

Chce zlikwidować to dziadostwo bo tylk odzwonią operatorzy, handlarze totalny spam na telefon, nawet firanki próbowali ostatnio mi wcisnąć:facepalm: Wiem że jest taka mozliwosc by mieć internet a nie mieć telefonu w tpsa ->orange teraz, ale wiaze sie to z opłatą za utrzymanie łacza telfonicznego. tak wiec pytanie, w jaki sposób zerwać umowe?? Ide do tego operatora i mówie co jest grane i odłaczają czy mam jakieś wypowiedzenie jeszcze pisać:facepalm:

Bo na stronie orange to mozna.. sie dowiedzieć o aktualnych promocjach a nic tam nie pisze w przypadku tej opcji co ja chce:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz umowe na czas nieokreslony to jak najbardziej mozesz zewrac i podpisac nowa tylko na net + chyba teraz 30zl utrzymanie lini.

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

a no i wypowiedzenie 30 dniowe ze skutkiem na koniec miesiaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki:wink: pójde do tych głabów zapytać jak to cenowo wyglada, musze umowe znaleźć na tel, bo nawet niewiem jaka jest:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim znajdz umowe, wazne czy okreslony czy nie. jesli okreslony to nie radze rezygnowac bo sciagaja kare umowną.

nie masz jakiegos lepszego operatora w okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce zlikwidować telefon po prostu, jeśli chodzi o neta nie narzekam na neostrade, mam 10mb za 49zł:wink: a i tak wiecej nie potrzeba bo i tak strony maja transfery ograniczone wiec czy to bedzie 50mb to i tak strona bedzie ładowała mi sie tak jak na tej 10tce:wink: a ściagać nie ma juz zbytnio skad w porównaniu do wczesniejszych lat:kwasny:

a telfon poprostu generuje koszty, ostatnio starą nakręcili na jakaś tam ksiazke bo to "cegiełka" wydała 150zł za ksiazke która na alegro stoi 30zł, a na paczce jak byk ksiagarnia wysyłkowa wiec dla kogo ta cegiełka:facepalm: tak pozatym dzwoni w cholere naciagaczy tego typu, jak nie netia i ich słitasne oferty to cyfry polsaty ze swoimi super tanimi ofertami:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie liczac ze kosztowac Cie to bedzie 80zł brutto mialbys 40mbit ;)

no ale tak jak mowilem, jak umowa na czas nieokresl. to idzie to szybko z nimi zalatwic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawieszony telefon i pozstawiłem samą neostradę 20mb i płacę 94zł z utrzymaniem linii. Więc w twoim przypadku zapłacisz koło 90zł za 10mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90zł za 10mb :slina: to jest KOSMOS!! w UPC obecnie mam 50mb + TV pełny pakiet + tel nielimitowane rozmowy Polska i świat za 154zł. Jak tylko przeglądasz strony to może warto by zainteresować się internetem mobilnym(nie mam doświadczenia z tym, więc nie napisze nic o konkretnej ofercie operatorów). Co do rozwiązanie umowy to sądzę, że na Błękitnej linii TP dowiesz się wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90zł za 10mb :slina: to jest KOSMOS!! w UPC obecnie mam 50mb + TV pełny pakiet + tel nielimitowane rozmowy Polska i świat za 154zł. Jak tylko przeglądasz strony to może warto by zainteresować się internetem mobilnym(nie mam doświadczenia z tym, więc nie napisze nic o konkretnej ofercie operatorów)

Nie porównuj TPSA do kablowki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym w tej chwili różni się kablówka od oferty TP. TP oferuje to samo co UPC, czyli telefon internet i TV, więc nie widze różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Cie, TP to miedz z PRL-u a UPC to swiatłowody, widzisz roznice?

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

To że oferują coś nie znaczy ze to dobrze działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moja mała sugestia, jeżeli chcesz cokolwiek załatwić w TP to proponuję osobiście i na piśmie z kopią, co by poświadczyli, otrzymanie pisma. Po rozmowie z konsultantem, przez 3 miesiące prowadziłem zaciętą bitwę o wyłączenie niezamawianych usług i przywrócenie dotychczasowego numeru telefonu. Jak to na infoliniach bywa, nie było nawet kogo zj***ć, bo za każdym razem z kim innym rozmawiasz i od początku opowiadasz całą historię....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Cie, TP to miedz z PRL-u a UPC to swiatłowody, widzisz roznice?

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

To że oferują coś nie znaczy ze to dobrze działa.

No dobra UPC UPC UPC, ale ten operator nie jest ogólnopolski, ze wszystkich mozłiwych najlepsze jest tpsa niestety w moim terenie, nie narzekam na ich usługi, interenrt u mnie lata prawie 24h(na poprzednim forum był licznik czasu i byłem w pierwszej 10tce:decayed: najdłuzej zalogowanych)

Ja tylko narzekam na niepotrzebny telefon:wink:

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------

Taka moja mała sugestia, jeżeli chcesz cokolwiek załatwić w TP to proponuję osobiście i na piśmie z kopią, co by poświadczyli, otrzymanie pisma. Po rozmowie z konsultantem, przez 3 miesiące prowadziłem zaciętą bitwę o wyłączenie niezamawianych usług i przywrócenie dotychczasowego numeru telefonu. Jak to na infoliniach bywa, nie było nawet kogo zj***ć, bo za każdym razem z kim innym rozmawiasz i od początku opowiadasz całą historię....

domyślam sie że to bedzie problem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku troszkę o co innego chodzi, więc na spokojnie. Nic na gębę, wszystko na papier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze Cie, TP to miedz z PRL-u a UPC to swiatłowody, widzisz roznice?

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

To że oferują coś nie znaczy ze to dobrze działa.

No dobra UPC UPC UPC, ale ten operator nie jest ogólnopolski, ze wszystkich mozłiwych najlepsze jest tpsa niestety w moim terenie, nie narzekam na ich usługi, interenrt u mnie lata prawie 24h(na poprzednim forum był licznik czasu i byłem w pierwszej 10tce:decayed: najdłuzej zalogowanych)

Ja tylko narzekam na niepotrzebny telefon:wink:

Moja wypowiedz byla do kolegi Lukasz_mk2, ja akurat znam rynek telekomunikacyjny bo sam w takiej firmie pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawieszony telefon i pozstawiłem samą neostradę 20mb i płacę 94zł z utrzymaniem linii. Więc w twoim przypadku zapłacisz koło 90zł za 10mb

Ja za neta 10 MB i utrzymanie linii płacę dokładnie 91 zł :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawieszony telefon i pozstawiłem samą neostradę 20mb i płacę 94zł z utrzymaniem linii. Więc w twoim przypadku zapłacisz koło 90zł za 10mb

Ja za neta 10 MB i utrzymanie linii płacę dokładnie 91 zł :thumbdown:

To średnio sie opłaca, lepiej wziąć tel z internetem, w pakiecie będzie taniej i zawsze coś w ramach abonamentu można wydzwonić, a później jak przeszkadza to go wyłączyć i nie będzie brzęczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawieszony telefon i pozstawiłem samą neostradę 20mb i płacę 94zł z utrzymaniem linii. Więc w twoim przypadku zapłacisz koło 90zł za 10mb

Ja za neta 10 MB i utrzymanie linii płacę dokładnie 91 zł :thumbdown:

To średnio sie opłaca, lepiej wziąć tel z internetem, w pakiecie będzie taniej i zawsze coś w ramach abonamentu można wydzwonić, a później jak przeszkadza to go wyłączyć i nie będzie brzęczał.

Tyle że stacjonarny w ogóle nie jest nam potrzebny. Wiec nie wiem czy jest sens zakładać stacjonarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge wtracic swoje 2 gr.

To mam zalozonego live boxa net 6M telefon stacjonarny free w Pl i telewizja. I niech h...to strzeli ostatni raz!! 6 miesiac walcze zeby naprawili usterke telefoniczna,no nie idzie gadac przez telefon szumi charczy masakra,linie sprawdzali wymienialem aparat telefoniczny i live boxa i bezskutecznie a najgorsze ze nikt nic nie moze zrobic a dzwonienie na infolinie mija sie z celem!! Napisalem odrecznie pismo do glownej siedziby o likwidacje telefonu i zobaczymy hu..im w d..jak mam oplacac rachunki za cos co nie dziala jak nalerzy?!

Maciej Stuhr INFOLINIA - COOLKEYPLAY - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moge wtracic swoje 2 gr.

To mam zalozonego live boxa net 6M telefon stacjonarny free w Pl i telewizja. I niech h...to strzeli ostatni raz!! 6 miesiac walcze zeby naprawili usterke telefoniczna,no nie idzie gadac przez telefon szumi charczy masakra,linie sprawdzali wymienialem aparat telefoniczny i live boxa i bezskutecznie a najgorsze ze nikt nic nie moze zrobic a dzwonienie na infolinie mija sie z celem!! Napisalem odrecznie pismo do glownej siedziby o likwidacje telefonu i zobaczymy hu..im w d..jak mam oplacac rachunki za cos co nie dziala jak nalerzy?!

Maciej Stuhr INFOLINIA - COOLKEYPLAY - YouTube

Przepraszam za OT.

Mojej mamie po rozmowie telefonicznej, konsultant z TP, bez jej zgody i aprobaty, włączył usługę FUN PACK HD, wyłączając dotychczasowy nr telefonu. Przez 3 miesiące trwała walka z nimi o przywrócenie numeru i wyłączenie FunPacka. Żeby było śmieszniej, numer telefonu mojej mamy dostała jakaś kobieta z pod Łodzi. Przez 3 miesiące przychodziły faktury do zapłacenia, za coś czego nie było. Po ostrych awanturach wszystko wróciło do stanu poprzedniego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...