Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja i gryla zrobimy;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Jest prezencja :naughty:

:hi:

To i może ja się wybiorę ... i ryja pokażę w Szklarni... !!!

jak co to dajcie znać :)

oki

Ja i gryla zrobimy;)

czyli po wszystkim jedziemy na ranczo:naughty:

mini spot się szykuje :thumbup1:

---------- Post dopisany 24-05-2014 at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2014 at 23:01 ----------

gryl trafił do ryjka:decayed: i nowe postoje od Tomnika:naughty:

20140524_132847.jpg

Opublikowano

trzeba było gadać ze sobotnie rezanie się szykuje bym podjechał po robocie

Pajda zaebany robota

Byście mi ogarneli fotochromy

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ----------

Świnie

Opublikowano
  • Autor

u siebie grzebałem :whistling:

---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

:baseball:

Opublikowano

Nie czaruj mnie tutaj

Opublikowano

Ja ida kosic trawe jak co....

Opublikowano
  • Autor

zara deszczem ciu..ie:facepalm:

Opublikowano

Ucho . nie zakladaj rejestracji. Dobrze tak wyglada...

Opublikowano

Ucho ile dałeś za obudowy?.? Lusterek

Opublikowano

oprych podobno specjalnie nie dali Ci znać żebyś im nie jęczał nad głowami :grin:

Opublikowano

:grin:

P.S. Gregory jest dobrze! :wink4:

Opublikowano
oprych podobno specjalnie nie dali Ci znać żebyś im nie jęczał nad głowami :grin:

tak myślałem ale wolałem się upewnić

Opublikowano
  • Autor
Ucho ile dałeś za obudowy?.? Lusterek
dwiesta z hakiem :wink:
oprych podobno specjalnie nie dali Ci znać żebyś im nie jęczał nad głowami :grin:

Za kogo ty nas masz:facepalm:

:grin:

P.S. Gregory jest dobrze! :wink4:

ale może być lepiej:naughty:
Opublikowano
oprych podobno specjalnie nie dali Ci znać żebyś im nie jęczał nad głowami :grin:

tak myślałem ale wolałem się upewnić

:wink:

Opublikowano
  • Autor

Soprano Pajda tera na nowe fele dyma dla Mirona:decayed:, nawet na sopta wczoraj nie jechał bo zarobiony:facepalm:

Opublikowano

proponuje zapodać bana temu koledze dziś mnie wjebał w dokładkę s-line, a całe życie sobie mówiłem rezaj ale do serii :decayed:

dobrze ten pysk wygląda :kox:

Opublikowano
gryl trafił do ryjka:decayed: i nowe postoje od Tomnika:naughty:

http://s17.postimg.org/mq97i0oxb/20140524_132847.jpg

...w końcu Panie... bo wczoraj to czegoś mi brakowało :thumbup1::naughty:

Opublikowano

Jest komplecik :naughty:

.

..

...

....

Chyba się muszę zmobilizować szkoda że ja nadgodzin nie mogę robić :facepalm: było na rezanie :kox:

Opublikowano
Soprano Pajda tera na nowe fele dyma dla Mirona:decayed:, nawet na sopta wczoraj nie jechał bo zarobiony:facepalm:

po pierwsze pajda dyma na nowe fele dla siebie 19-20" :whistling:

po drugie pajda dyma na chawire żeby było gdzie gryla klubowego robić :decayed:

PS. ucho s-line pełną gębą :brawo::good::a4fan:

Opublikowano

Wsyscy rezają tylko ja mam serie:grin:

Przodek miazga:slina:

pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.