Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P


Seikokilla

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bez dystansow nawet przyzwoity spas jest więc dam spokój. Ją mam 63 i 64 i udało się wydech urwać i poprzypalac nadkola :)

Wysłane z mojego MK16i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ranty zaklepales?

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nie dziw ze ci gume kroi przy et35

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde pogoda zdechla a miałem sesyjke pyknac w końcu :mad:

Wysłane z mojego MK16i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W deszczu tez ladnie foty wychodza:naughty:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ----------

a co do wymiarow to teraz mam 64 przod i 62 tyl (czyli TUV +10mm) Gotowe na przeglad, dystanse sciagniete, wyglada szkaradnie (et42) :decayed:

Wydech mam na 9,5cm w najnizszym punkcie, ale jak wstawie dp, to wydech sie podniesie i schowa. i wtedy zjade sobie do 58 ( Da rade spokojnie jezdzic) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trochę dziwne masz ustawienie. Wydech masz wysoko widzę. U mnie było coś grzebane bo z BE szuralem czasem na straznikach

Wysłane z mojego MK16i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie dziwnie w chu. Ale papiery do podbicia. Dzisiaj katy ustawialem camber z tylu na czerwono -1.47 i zakres reg sie skonczyl. Ciekawe co na to organy...

Wydech najnizej na plecionce 5 cm wystaje od podlogi..

Wysyłane z mojego XT615 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się strzelić parę fotek wreszcie. Jutro wrócę na chawirke to wrzuce w końcu coś z pleneru, mało ale jest :)

Wysłane z mojego MK16i za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 27-07-2014 at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 22:14 ----------

No dobra to wreszcie parę nowych fotek z pleneru, szkoda ze ze mnie slaby fotograf :kwasny:

DSCN2722.jpg

DSCN2747.jpg

DSCN2764.jpg

DSCN2766.jpg

DSCN2769.jpg

DSCN2980.jpg

DSCN2982.jpg

DSCN2988.jpg

DSCN3000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mi się nie wydaje masz już ten czarny dach to mat czy połysk bo na fonie oglądam :what:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super się prezentuje..... a alu mega mi sie podoba :decayed:

Dzieki, niestety nie umiem za bardzo aparatem oddac jak ta felga wyglada w realu :kwasny: bo na zywo o niebo lepiej to wyglada ale coz musze sie podszkolic w uzywaniu aparatu czy cos.

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

A to mi się nie wydaje masz już ten czarny dach to mat czy połysk bo na fonie oglądam :what:

polysk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest moc :naughty::thumbup1:

Dzieki ale lepszy fotograf by sie przydal bo slabo widac kolo :kwasny: w kazdym razie w koncu strzelilem cos na powietrzu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem, że czarne felgi do srebrnego auta słabo pasują.

A u Ciebie to połączenie wyszło całkiem nieźle. Zwłaszcza z tym polerowanym rantem i czarnymi lampami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem, że czarne felgi do srebrnego auta słabo pasują.

A u Ciebie to połączenie wyszło całkiem nieźle. Zwłaszcza z tym polerowanym rantem i czarnymi lampami.

Dzieki :thumbup1:. Tez mialem obawy czy wizualnie nie beda wygladac jak 16-stki :eusathink: , ale finalnie jestem zadowolony z efektu :jerk:.

chwilowo padlinka trochę poobijana ale działamy w tym temacie :decayed: akcja spawanie front zdesia już rozpoczęta, szukam tylnego S4 albo pospawam ORI :eusathink:co by było lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem, że czarne felgi do srebrnego auta słabo pasują.

A u Ciebie to połączenie wyszło całkiem nieźle. Zwłaszcza z tym polerowanym rantem i czarnymi lampami.

Dzieki :thumbup1:. Tez mialem obawy czy wizualnie nie beda wygladac jak 16-stki :eusathink: , ale finalnie jestem zadowolony z efektu :jerk:.

chwilowo padlinka trochę poobijana ale działamy w tym temacie :decayed: akcja spawanie front zdesia już rozpoczęta, szukam tylnego S4 albo pospawam ORI :eusathink:co by było lepsze?

Dokładke spawasz w całość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się strzelić parę fotek wreszcie. Jutro wrócę na chawirke to wrzuce w końcu coś z pleneru, mało ale jest :)

Wysłane z mojego MK16i za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 27-07-2014 at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 22:14 ----------

No dobra to wreszcie parę nowych fotek z pleneru, szkoda ze ze mnie slaby fotograf :kwasny:

DSCN2722.jpg

DSCN2747.jpg

DSCN2764.jpg

DSCN2766.jpg

DSCN2769.jpg

DSCN2980.jpg

DSCN2982.jpg

DSCN2988.jpg

DSCN3000.jpg

Podoba mi sie konkrett :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrju - to nie przejdzie, kiedyś nad tym myślałem ale wydech na 2 strony bym musiał rezać a w FWD to nie takie hop siup :kwasny:


:eusathink:na tym nowym forum nie mogę nic zacytować, dziwne :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...