Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmmm… po wczorajszym udanym rezaniu, kolejny problem. Mianowicie, chciałem u siebie zmienić język SDSa.

Pacjent: B6

Radio: RNS`e High

Moduł: Q

Kiera: Mu-Fu B7

Do tej pory wszystko ładnie działa, BT łączył i łączy się bez zarzutów, książeczka Tel. jest tylko na RNSie, nie miałem nigdy w zegarach, chciałem sobie to dzisiaj zakodować. SDS gada do mnie po niemiecku. Navi po angielsku. Po wczorajszych doświadczeniach, chciałem sobie zmienić język na EN.

No więc, wchodzę na kanał 77, telefon… i właśnie…. pupa blada, nie łączy mi się z modułem wcale.

Co jest grane?

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 424,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

..rozłącz sie telefonem z BT i dopiero sprubuj , jak nie pomoże szukaj przyczyny w okablowaniu , gdzieś spiep... linia k :mysli:

Opublikowano

hmmm… po wczorajszym udanym rezaniu, kolejny problem. Mianowicie, chciałem u siebie zmienić język SDSa.

Pacjent: B6

Radio: RNS`e High

Moduł: Q

Kiera: Mu-Fu B7

Do tej pory wszystko ładnie działa, BT łączył i łączy się bez zarzutów, książeczka Tel. jest tylko na RNSie, nie miałem nigdy w zegarach, chciałem sobie to dzisiaj zakodować. SDS gada do mnie po niemiecku. Navi po angielsku. Po wczorajszych doświadczeniach, chciałem sobie zmienić język na EN.

No więc, wchodzę na kanał 77, telefon… i właśnie…. pupa blada, nie łączy mi się z modułem wcale.

Co jest grane?

ale SDS jest w RNS'ie i to w nim zmieniasz jezyk - jak dobrze pamietam. U mnie byla opcja zmieniona na POLSKI i wtedy zaczela gadac po angielsku

Opublikowano

Zrobiłem kodowanie zegarów, mam teraz książeczkę po naciśnięciu MODE. Zmieniłem przy okazji język na ang ;)

Do telefonu nie wchodzi nawet przy wył. BT. Być może, że to K-LINE. Jest do sprawdzenia, tylko nie dziś.

Mam SDS, tylko po niemiecku mi gada. Albo i kurcze nie mam? W każdym razie, kabel na pewno mam już pod SDS`a, ale nie wiem jak z softem w RNSie. Jeśli byłby SDS, to z opcji na setup`ie jest do zmiany język? Pójdę jeszcze do auta, i powiem do niego „HILFE” to mi babka po Dejczu powie, co mogę do niej gadać ;)

W każdym razie, miernik i sprawdzam w wiązce K-linię od wiązki radia, to BT.

Nie wykluczam tego, bo moja wiązka wyglądała tak:

47d4caf21add82dbmed.jpg

Po czym zamieniała się w to:

f69daf205a9352b7med.jpg

Opublikowano

.dajesz car-setap-ustawienia-ustawienia dialogu i mowy (czy jakoś tak) i zmieniasz język :cool1:

sds najłatwiej sprwdzić w dzwiękach tam powinna być opcja ustawień głośności systemu mowy i dialogu

Opublikowano

tolek to jest chyba w tych ustaweniach co dzis mielismy otwarte :gwizdanie:

Opublikowano

no i jeszcze musi byc plytka z mapą, bo chyba wlasnie z niej RNS sciaga jezyk do SDS'a

Opublikowano

witam,panowie czy ktos z was montowal modul bt pod radio concert II??

:hi:

Opublikowano

jasne co wiecej z koncowka "N" ;)

Opublikowano

Cytat: siemian 03 Lipiec 2011, 21:56

z tego co pamiętam to tak

ostatno miałem fajną akcję ,nie dość że bt był zwalony to do tego przyjoł kodowanie i działał tylko i wyłącznie w na 6 (kodowanie bt jeśli chodzi o kiere multi) inaczej nie widział sie z kolumną kiery

niewiem czy to nie ma związku z tym że te same BT pchaja teraz do SEATA

chodzi mi o tą część kodowania

0x?xx: Verbauliste

1 = Diagnose via CAN

2 = Multifunktionslenkrad & Diagnose via CAN

3 = Headunit (z.B. RNS-E) & Diagnose via CAN

4 = Multifunktionslenkrad & Headunit (z.B. RNS-E) & Diagnose via CAN

5 = Diagnose via K-Leitung

6 = Multifunktionslenkrad & Diagnose via K-Leitung

7 = Headunit (z.B. RNS-E) & Diagnose via K-Leitung

8 = Multifunktionslenkrad & Headunit (z.B. RNS-E) & Diagnose via K-Leitung

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

jasne co wiecej z koncowka "N" ;)

To tylko tak w ramach upewnienia się czy wszystko będzie jak należy:

Posiadam B6, kierownice MF z b6 (6 klawiszy) oraz radio concenrt2 (1din cd), oraz czerwony FIS i chciałbym dołożyć sobie bluetooth, ale tak, żeby coś na fis'ie widać było (np kto dzwoni, albo wybieranie do kogo zadzwonić) to potrzebuję kupić moduł:

8P0 862 335 C MY 2006 A4 8E-6-000 001/8E-6-800 001>>

8P0 862 335 B MY 2006 A3/A4 (North America)

8P0 862 335 F MY 2006.5 A3/A4 (Europe)

8P0 862 335 G MY 2006.5 A4 (North America)

8P0 862 335 M MY 2007 (Europe)

8P0 862 335 J MY 2007 (North America)

8P0 862 335 H MY 2007.5 (Europe)

8P0 862 335 L MY 2008 (North America)

8P0 862 335 K MY 2008 (Europe, sw 0340) -> błąd w firmware, odradzam zakup.

8P0 862 335 Q MY 2008 (Europe, sw 0350)

8P0 862 335 R MY 2008 (North America)

8P0 862 335 N MY 2009 (Europe)

8P0 862 335 P MY 2009 (North America)

8P0 862 335 S MY 2009.5 (Europe)

8P0 862 335 T MY 2009.5 (North America)

:confused4:

pytam, bo jest znaczna różnica pomiędzy ceną modułu 'C' a np 'Q'

A druga prośba czy ktoś kto posiada podoby set jak ja mógłby zrobić filmik jak się to na FIS'ie wszystko dzieje?

dzięki i pozdrawiam

Opublikowano

...kupuj C to moduł w full opcji :naughty:

Opublikowano

...kupuj C to moduł w full opcji :naughty:

Ale Q będzie obsługiwał nowsze fony .... :naughty:

Opublikowano

...kupuj C to moduł w full opcji :naughty:

Ale Q będzie obsługiwał nowsze fony .... :naughty:

tak dokładnie :)

Opublikowano

...kupuj C to moduł w full opcji :naughty:

Ale Q będzie obsługiwał nowsze fony .... :naughty:

tak dokładnie :)

Dzięki za wyjaśnienia, a czy może jest jakaś lista na której można sprawdzić jaki moduł co supportuje?

Przeglądałem z linka w pierwszym poście listę, ale niestety często ludzie nie wpisują którą wersję BT mają

Może nie byłby to najgorszy pomysł, żeby zrobić jakąś dokładniejszą listę różnic pomiędzy modułami?

Opublikowano

...kupuj C to moduł w full opcji :naughty:

Ale Q będzie obsługiwał nowsze fony .... :naughty:

tak dokładnie :)

Dzięki za wyjaśnienia, a czy może jest jakaś lista na której można sprawdzić jaki moduł co supportuje?

Przeglądałem z linka w pierwszym poście listę, ale niestety często ludzie nie wpisują którą wersję BT mają

Może nie byłby to najgorszy pomysł, żeby zrobić jakąś dokładniejszą listę różnic pomiędzy modułami?

:szukaj:

Opublikowano

...kupuj C to moduł w full opcji :naughty:

Ale Q będzie obsługiwał nowsze fony .... :naughty:

tak dokładnie :)

Dzięki za wyjaśnienia, a czy może jest jakaś lista na której można sprawdzić jaki moduł co supportuje?

Przeglądałem z linka w pierwszym poście listę, ale niestety często ludzie nie wpisują którą wersję BT mają

Może nie byłby to najgorszy pomysł, żeby zrobić jakąś dokładniejszą listę różnic pomiędzy modułami?

:szukaj:

Ale co ma niby :szukaj: ?

Znajdź mi na tym forum listę z wersjami modułów i informacją, który moduł jakie telefony obsługuje .... :cool1:

Opublikowano

ja mam z końcówką M i bez problemu śmiga nawet z HTC

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.