Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiej lampce? W telefonie słychać tylko szum, jednak nie słychać tego co mówię.

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 423,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na gorze w lampce masz mikrofon

naciepane z GT-I9195

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Mam problem, posiadam dołożone rnse, bluetooth z koncówką "C" i kiere multi z B6. Problem w tym, że nie wyświetla kontaktów na fisie (wyświetla je tylko na Rnse). Gdy ktoś dzwoni to wyświetla na rnse nazwę kontaktu, a na fis tylko napis phone. Domyślam się, że popełniłem błąd gdzieś w kodowaniu, tylko nie wiem za bardzo w którym miejscu. Ma ktoś jakiś pomysł?

Edytowane przez tomek1988r

Opublikowano

Panowie, radio concer 2+ bluetooth koncowka q multi z b7, paruje, odbiera i odrzuca polaczenia, glosowa ksiazka dziala bez problemu, jednak na fisie brak ksiazki z telefonu, przycisniecie na kierownicy "mode" nic nie daje... przed montazem bt wyskakiwal komunikat no function.
W czym moze byc problem? Kodowanie czy cos z telem (htc one m9 ksiazka ok 800 wpisow)?

Dodam tylko, że jak dzwonię/ktoś dzwoni na radiu i na Fis'ie wyświetla sie PHONE...

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kaned84

Opublikowano

Kodowanie licznika sprawdź

Opublikowano

Panowie, radio concer 2+ bluetooth koncowka q multi z b7, paruje, odbiera i odrzuca polaczenia, glosowa ksiazka dziala bez problemu, jednak na fisie brak ksiazki z telefonu, przycisniecie na kierownicy "mode" nic nie daje... przed montazem bt wyskakiwal komunikat no function.

W czym moze byc problem? Kodowanie czy cos z telem (htc one m9 ksiazka ok 800 wpisow)?

Dodam tylko, że jak dzwonię/ktoś dzwoni na radiu i na Fis'ie wyświetla sie PHONE...

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Miałem ten sam problem. Dodaj +2 w adaptacji licznika w kanale 62 i będzie :thumbup1:

STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62

+01 - Radio

+02 - Telefon

+04 - Navigation

+08 - Telematics

+16 - Instrument Cluster

Opublikowano

Dzięki Panowie, jednak instalacje w nocy czasem powodują, że człowiek coś może pominąć, po wciśnięciu mode na kierownicy pojawia się lista nazwisk.

Jest jakieś rozróżnienie na zasadzie menu - ostatnie odebrane/wykonane/lista telefonów, czy to razem w kupie po prostu jest - czy takie bajery tylko z RNS-E?

Edytowane przez kaned84

Opublikowano

Panowie, radio concer 2+ bluetooth koncowka q multi z b7, paruje, odbiera i odrzuca polaczenia, glosowa ksiazka dziala bez problemu, jednak na fisie brak ksiazki z telefonu, przycisniecie na kierownicy "mode" nic nie daje... przed montazem bt wyskakiwal komunikat no function.

W czym moze byc problem? Kodowanie czy cos z telem (htc one m9 ksiazka ok 800 wpisow)?

Dodam tylko, że jak dzwonię/ktoś dzwoni na radiu i na Fis'ie wyświetla sie PHONE...

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Miałem ten sam problem. Dodaj +2 w adaptacji licznika w kanale 62 i będzie :thumbup1:

STG 17 (Instrument cluster) -> Adaptation -> Function 10 -> Channel 62

+01 - Radio

+02 - Telefon

+04 - Navigation

+08 - Telematics

+16 - Instrument Cluster

Ja miałem dokładnie ten sam problem, przycisk "MODE" był nieaktywny co dalej skutkowało brakiem możliwości wyświetlenia książki na FIS, podczas rozmowy wyświetlał się tylko napis PHONE na FIS, tylko na RNS-E wyświetlało się kto dzwoni i książka wraz z wybieranymi nieodebranym itd. Rozwiązaniem jest kodowanie licznika jak kolega wyżej napisał czego nie zawiera każdy Tutorial instalacji Bluetooth w naszych Audi :)

Dla wszystkich którzy myślą nad doposażeniem swojego auta naprawę polecam fabryczne moduły, jeżeli natomiast ktoś myśli nad tym który wybrać i czy będzie współpracował z najnowszymi smartfonami mogę potwierdzić na swoim przykładzie ze moduł 8P1 862 335 A działa bez żadnych problemów z najnowszym iPhone 6s oraz Samsungiem S7 w pełnej funkcjonalności. Może akurat się to komuś przyda. Pozdrawiam!

Opublikowano

Muzyka z iphona czy innego urządzenia wyposarzenego w bluetooth pójdzie przez moduł z końcówką Q?

Opublikowano

Nie pójdzie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Muzyka z iphona czy innego urządzenia wyposarzenego w bluetooth pójdzie przez moduł z końcówką Q?

Nie pójdzie, moduły BT stosowane w tych modelach są typowo skonstruowane pod baze kontaktów i rozmowy bezprzewodowe, nic więcej.

Opublikowano

Panowie, mam problem z BT w moim B6 z RNS-E. Telefony łącza się z BT, słychać dźwięk połączonego tel. po 3-4 sek dźwięk odlaczonego tel i tyle. Na kompie brak błędów. Dodam że auto ma fabryczny telematic na konsoli środkowej ( oczywiście nie jest założony żaden adapter z tel). Czy muszę coś przekodowac aby używać mojego tel z BT czy coś jest nie tak z modułem?

Opublikowano

Kiedyś chyba miałem styczność z czymś takim, ale dokladnie nie pamietam, dokladales rozumiem traz ten modul? Moze jest niesprawny?

Sent from my E6853 using Tapatalk

Opublikowano

Za słaby moduł masz, a zbyt nowy telefon.

Opublikowano

Panowie, mam problem z BT w moim B6 z RNS-E. Telefony łącza się z BT, słychać dźwięk połączonego tel. po 3-4 sek dźwięk odlaczonego tel i tyle. Na kompie brak błędów. Dodam że auto ma fabryczny telematic na konsoli środkowej ( oczywiście nie jest założony żaden adapter z tel). Czy muszę coś przekodowac aby używać mojego tel z BT czy coś jest nie tak z modułem?

Jesteś w stanie podać dokładny nr modułu?

Opublikowano

Jeśli masz starszy moduł to byłby problem z książką ,wolniej sciagaloby ja na radio. Jeśli się rozlacza to raczej uwalony moduł

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Niekoniecznie. Poza tym kolega nic nie napisał o książce.

Opublikowano

Ja bym obstawial modul, jeszcze nie mialem problemu z ksiazka a instalowalem rozne pod rozne telefony.

Sent from my E6853 using Tapatalk

Opublikowano

Jeśli jest stary moduł a nowy telefon to książkę pobiera dłużej. Tu bardziej jakby wina była w module, że jest uwalony bo wersja low ,high nowy czy stary nie powinno zrywać połączenia

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.