Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki masz nr modułu?

No właśnie nie wiem ale chyba z końcówką D można to sprawdzić vag-em???

naciepane z kalkulatora S7

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 424,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mozna sprawdzić vagiem, wejdz w moduł nr 77 i tam bedzie podany nr części. D jest całkiem stary więc moze dlatego masz problemy z połączeniem

Sent from my E6853 using Tapatalk

Opublikowano

Mozna sprawdzić vagiem, wejdz w moduł nr 77 i tam bedzie podany nr części. D jest całkiem stary więc moze dlatego masz problemy z połączeniem

Sent from my E6853 using Tapatalk

Jest taka szansa s4 działało bez problemu i książka też była więc myślałem że też będzie wszystko Oki

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano

Obstawiam na 99% za stary moduł.

Opublikowano

Czyli kupić nowy najlepiej jaki nr

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano

Im nowszy, tym dłużej posłuży.

Opublikowano

Ja kupiłem z końcówką Q pochodził 2 tygodnie i się zepsuł :/ bede próbował go reanimowac jak się uda.

Opublikowano

Blutka mam z literka h teraz dalej pytanie czy coś nie tak z telefonem czy za stary bt 091e0c5c24e5b2cfe14d76a1038bf062.jpg

naciepane z kalkulatora S7

Bo zastanawiam się czy czasem nie jest to wina ilości podłączonych telefonów

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano

H powinien dac rade mi sie wydaje z S7

Sent from my E6853 using Tapatalk

Opublikowano

Też tak mi się wydaje. Bo inne telefony chodzą a mój telefon z innym autem też się połączył ale było to a6 z 2008 roku

naciepane z kalkulatora S7

Czy ewentualnie da się zresetowac blutka

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano

Da się przywrócić ustawienia fabryczne BT Vagiem

Opublikowano

Z tymi samsungami to jest trochę ciężej, dzisiaj w tt z 2007 roku montowalem H na rnsie led i tez nie chciał sie tak od razu sparowac tylko za 3 razem a i minęło tez trochę czasu zanim wogole modul wykryl

Sent from my E6853 using Tapatalk

Opublikowano

Mi wogole auta nie widzi muszę się dowiedzieć czy można jakoś to zresetowac

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano

Przecież Ci napisałem wyżej, że można zrobić reseta ustawień przez VAG i powinno działać!

Opublikowano

Przecież Ci napisałem wyżej, że można zrobić reseta ustawień przez VAG i powinno działać!

Możesz na pw napisać gdzie to dokładnie znaleźć i zrobić

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano
Kanały adaptacyjne:


kanał 0 (przywrócenie ustawień fabrycznych)

0: stan domyślny

1: reset

Opublikowano
Kanały adaptacyjne:

kanał 0 (przywrócenie ustawień fabrycznych)
0: stan domyślny
1: reset




Hejka ludziska dzięki za pomoc bt chodzi nic nie pomagało do momentu tak jak napisał "nitroo" reset kompem i galaxy s7 chodzi na literce H bez problemu. Dzięki za pomoc :-)

naciepane z kalkulatora S7

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

W końcu upchałem wszystkie graty od Blutka do auta, mam radio Concert2 z BOSE, małą navi w zegarach i dołożyłem blutka z...335C do tego ori mikrofon. Wszystko pięknie tel łączy się z blutkiem, ale nic nie słyszę jak dzwonie, ani nie słychać mnie.

Licznik na kanale 62 w adaptacjach ma dołożony BT (zmienione z 21 na 23)

Radio ma dołożony BT Nie pamiętam teraz kodowania

BT ma kodowanie 0010522

na kanale 0 jak chcę zrobić reset odczytuje wartość 000 ale pole do wpisania nowej wartości mam zacienione i nie mogę wpisać 1 żeby zresetować dziada.

Do tego zaznaczyłem żeby wyłączał wzmacniacz od BOSE gdy ktoś dzwoni, może to przez to jest cisza?

Błędów w BT żadnych nie ma.

Dodatkowo pytanie, jak z takim zestawem który posiadam wybierać numer tel z książki żeby do kogoś zadzwonić? (nie mam multifunkcji w kierownicy, mam panel sterowania Navi ale bez przycisku "Menu")

Ktoś coś podpowie bo te 104 strony w wątku to jakiś horror do czytania.

 

Opublikowano

Tylko z poziomu telefonu do pełnej obsługi musisz mieć kiere multi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.