Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie też obstawiałem moduł bo testowałem kilka telefonów różnych marek, starsze i najnowsze i na każdym dokładnie to samo.

Łączę się z BT w telefonie, podaję pin, w głośnikach słychać dźwięk połączonego telefonu grające w tym czasie radio się wycisza i po kilku sek jest dźwięk odlaczonego tel i radio zaczyna grać.

Czekam na nowy kabel bo stary padł, jak tylko dostanę to podam nr modułu albo jak znajdę chwilkę to go wyjmę i odczytam nr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy kupiłeś dobry kabel bo nie każdy się połączy z modułem BT

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem moduł A - Samsung Galaxy S1+ działał z nim bez problemu. Zmieniłem Samsunga na S5 i co? Łączyłem się z BT i zrywało połaczenie. Za nowy telefon na tak stary BT. Dla ciekawostki dodam, że każdy iPhone działa nawet z najstarszym BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, milego podnoszenia dywanu w takim razie ;) choc najgorszy byl pierwszy raz :D

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kaned84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeśli wiecie to proszę powiedzcie mi czy jest to możliwe że fabycznie jest zamontowana obudowa BT w podłodze ale bez modułu? czy jeśli jest obudowa to i musi być moduł BT?

Skąd to pytanie, komórka nie wykrywa mi BT po uruchomieniu auta czyli znak tego że BT nie mam w aucie, tyle że w podsufitce mam zamontowany mikrofon.... Niestety na chwile obecną nie mam jak się podłączyć pod kompa by sprawdzić czy jest BT a tak na szybko odchyliłem podłogę i zobaczyłem że jest obudowa BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedz :) Oznacza to że albo moduł jest popsuty albo został wyłączony... Na dniach wyciągnę fotel i zobaczę co się kryje w owej puszce:) może niemiec tam schował kilka tys euro :D i zapomniał wyciągnąć :D

Jeszcze raz dzięki tomek1988r :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć już tak stary moduł, że telefon już go nie widzi. Ja tak miałem w B6

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz yez jest parrot albo nokia . Nie ma bt. Juz nie raz tak w B6 widziałem

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeśli wiecie to proszę powiedzcie mi czy jest to możliwe że fabycznie jest zamontowana obudowa BT w podłodze ale bez modułu? czy jeśli jest obudowa to i musi być moduł BT?

Skąd to pytanie, komórka nie wykrywa mi BT po uruchomieniu auta czyli znak tego że BT nie mam w aucie, tyle że w podsufitce mam zamontowany mikrofon.... Niestety na chwile obecną nie mam jak się podłączyć pod kompa by sprawdzić czy jest BT a tak na szybko odchyliłem podłogę i zobaczyłem że jest obudowa BT.

Jest moduł Coolman, masz wtedy uchwyt na tel, mikrofon i wiązkę. Trzeba zmienić moduł poprowadzić 3 kable i będzie wszystko działać, opis znajdziesz w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeśli wiecie to proszę powiedzcie mi czy jest to możliwe że fabycznie jest zamontowana obudowa BT w podłodze ale bez modułu? czy jeśli jest obudowa to i musi być moduł BT?

Skąd to pytanie, komórka nie wykrywa mi BT po uruchomieniu auta czyli znak tego że BT nie mam w aucie, tyle że w podsufitce mam zamontowany mikrofon.... Niestety na chwile obecną nie mam jak się podłączyć pod kompa by sprawdzić czy jest BT a tak na szybko odchyliłem podłogę i zobaczyłem że jest obudowa BT.

Jest moduł Coolman, masz wtedy uchwyt na tel, mikrofon i wiązkę. Trzeba zmienić moduł poprowadzić 3 kable i będzie wszystko działać, opis znajdziesz w tym temacie.

Dziękuję silnik za wskazówkę :wink:

Od jakiegoś czasu mam BT w wersji Q naszykowanego do moda wiec po podmiance z coolmana na BT, dołożeniu 3 kabli oraz kodowaniu, telefon Nokia który jest w uchwycie przestanie działać :blink: ? Czy może będę miał pełno funkcjonalnego BT z RNS-Em + wcześniejszy telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeśli wiecie to proszę powiedzcie mi czy jest to możliwe że fabycznie jest zamontowana obudowa BT w podłodze ale bez modułu? czy jeśli jest obudowa to i musi być moduł BT?

Skąd to pytanie, komórka nie wykrywa mi BT po uruchomieniu auta czyli znak tego że BT nie mam w aucie, tyle że w podsufitce mam zamontowany mikrofon.... Niestety na chwile obecną nie mam jak się podłączyć pod kompa by sprawdzić czy jest BT a tak na szybko odchyliłem podłogę i zobaczyłem że jest obudowa BT.

Jest moduł Coolman, masz wtedy uchwyt na tel, mikrofon i wiązkę. Trzeba zmienić moduł poprowadzić 3 kable i będzie wszystko działać, opis znajdziesz w tym temacie.

Dziękuję silnik za wskazówkę :wink:

Od jakiegoś czasu mam BT w wersji Q naszykowanego do moda wiec po podmiance z coolmana na BT, dołożeniu 3 kabli oraz kodowaniu, telefon Nokia który jest w uchwycie przestanie działać :blink: ? Czy może będę miał pełno funkcjonalnego BT z RNS-Em + wcześniejszy telefon?

Nie będzie działać,oprócz tego, że trzeba dołożyć cany trzeba też zmienić kostkę na taką, którą wepniesz w moduł BT... do Coolman'a idą 2 złącza i trzeba je rozpruć i przełożyć w kostkę pod BT...

Pytanie do właścicieli modułu Q... w książce u mnie prawie 100% numerów jest zapisany z prefiksem +48, gdy ktoś dzwoni to wtedy na wyświetlaczu pojawia się numer bez prefiksu, co skutkuje tym, że nie wyświetla się nazwa z książki, też tak macie? W kodowaniach nic nie znalazłem, żeby mogło pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest moduł Bluetooth to gdzie jest fabrycznie zamontowany A4 B7 Avant ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest moduł Bluetooth to gdzie jest fabrycznie zamontowany A4 B7 Avant ?

tak samo jak w a4 b6 - pod dywanem pod stołkiem pasażera (prawa strona auta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zrywać dywan żeby sprawdzić ?

odpal vcds'a i zobacz czy mozesz sie zalogowac do modulu nr 77, jezeli nie - to nie masz BT, badz tylko coolman do obslugi uchwytu.

BTW jakby ktos poszukiwal obudowy, to mam wraz ze styropianem, ale to PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za schowkiem sie montuje bo szybciej, fabrycznie pod wykladzina, jesli vcds sie nie laczy nie znaczy od razu ze go nie ma, moze by padniety lub zalany.

Sent from my E6853 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za schowkiem sie montuje bo szybciej, fabrycznie pod wykladzina, jesli vcds sie nie laczy nie znaczy od razu ze go nie ma, moze by padniety lub zalany.

Sent from my E6853 using Tapatalk

Niby tak, ale w 90% po prostu modułu nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...