Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth


malik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam kabel z biedronki i łączy się ze wszystkim, jedynie co to na vag-com 311 nie łączył mi się z rns-e, na 5 i 7 było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wychodzi na to, że nie posiadam modułu bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wychodzi na to, że nie posiadam modułu bluetooth

Kolego jeśli Twój uchwyt nie ma pinów z porzodu, tylko z tyłu złącze to prawdopodobnie masz zwykły moduł. Ja właśnie jestem na etapie przerabiania na BT. Ze starym też nie mogłem się połączyć bo okazuje się że on w ogóle nie ma podciągniętej k-line. Sprawdź co kryje się w pudle pod nogami pasażera i przystępuj do wymiany na BT.

Przeczytaj moje posty (kilka wyżej) i zobaczy czy nie przydadzą Ci się ten informacje do przeróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wychodzi na to, że nie posiadam modułu bluetooth

Kolego jeśli Twój uchwyt nie ma pinów z porzodu, tylko z tyłu złącze to prawdopodobnie masz zwykły moduł. Ja właśnie jestem na etapie przerabiania na BT. Ze starym też nie mogłem się połączyć bo okazuje się że on w ogóle nie ma podciągniętej k-line. Sprawdź co kryje się w pudle pod nogami pasażera i przystępuj do wymiany na BT.

Na BT nie zależy mi szczególnie. Po prostu wymieniałem żarówkę w lampce i zauważyłem mikrofon i myślałem że mam moduł . Jakby był to OK, jak nie ma, to cóż, płakać nie będę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, czy bez wyjmowania fotela zainstaluje moduł BT w fabrycznym miejscu modułu telefonu pod nogami pasażera ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, czy bez wyjmowania fotela zainstaluje moduł BT w fabrycznym miejscu modułu telefonu pod nogami pasażera ? :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32362.msg381638#msg381638

Nie, musisz dość znacznie odchylić tapicerkę. Nie musisz fotela wyjmować z auta ale będziesz musiał go odkręcić z mocowania w podłodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, czy bez wyjmowania fotela zainstaluje moduł BT w fabrycznym miejscu modułu telefonu pod nogami pasażera ? :hi:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32362.msg381638#msg381638

Nie, musisz dość znacznie odchylić tapicerkę. Nie musisz fotela wyjmować z auta ale będziesz musiał go odkręcić z mocowania w podłodze.

Mało tego jak nie masz tam fabrycznie puszki od BT to trzeba wyciąć taką wkładke styropianową, więc trzeba mocniej odgiąć niż normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz ja sie zapytam, nokie w pol z BT audi odgrywaja swój wlasny dzwonek poprzez modol, inne telefony nie, dzwonia dzwonkiem def. audi , o co common ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś umie z ciszyć lub wyłączyć te dźwięki przy łączeniu się telefonu z BT po włączeniu zapłonu oraz przy rozłączeniu bo jest strasznie głośno i denerwuje, już próbowałem dac w adaptacjach i 6db i nic nie dało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na zagranicznych forach walcza z tym i sie nie da :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to przyciszylem. Jak sie laczy to trzeba go sciszyc wtedy. Jak nie zadziala to trzeba wylaczyc vagiem sdsa i wtedy to zrobic.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja to przyciszylem. Jak sie laczy to trzeba go sciszyc wtedy. Jak nie zadziala to trzeba wylaczyc vagiem sdsa i wtedy to zrobic.

Pozdro

ktory to kanal :mysli: bo nie wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylaczenie sdsa? Kodowaniem nie adaptacja. A przysiszasz normalnie pokretlem jak sie telefon laczy i jest ten gong

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dokładnie tak jak mówi Marecki innego sposobu niema :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian u mnie to przyciszanie podczas łączenia nic nie daje, sds nie mam więc nie ma co kodować... nadal jest głośno przy pierwszej próbie połączenia, tzn. jak już ściszę to jest ok, ale jak się rozłączę i znów np. po nocy wsiadam do auta to nie pamięta ustawień, ponownie jest głośno. Telefon to Nokia E52 z najnowszym softem, kobra pisał, że trzeba wymienić moduł na nowszy :mysli:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie powinno być kodowanie BT dla Concert II i braku MFSW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian u mnie to przyciszanie podczas łączenia nic nie daje, sds nie mam więc nie ma co kodować... nadal jest głośno przy pierwszej próbie połączenia, tzn. jak już ściszę to jest ok, ale jak się rozłączę i znów np. po nocy wsiadam do auta to nie pamięta ustawień, ponownie jest głośno. Telefon to Nokia E52 z najnowszym softem, kobra pisał, że trzeba wymienić moduł na nowszy :mysli:...

a jaki masz moduł? W starszych modułach podobno nie dało się przyciszać.

Jakby co to mam na zbyciu jeden z literką N (jeszcze nowszy od Q) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...