Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taka obnizona wtedy była ze przez pierszy lepszy prog by nia nie przejechał bo urwał by zderzak albo od spodu miske ojelowa;p ale wyglad miala zawalisty:)

Opublikowano
  • Autor

no niska jest nie powiem ale zato kozacko wyglada:)

Opublikowano
no niska jest nie powiem ale zato kozacko wyglada:)

:grin:

Opublikowano
  • Autor

co sie smiejesz? wiem ze ty zawsze krytykujesz a swojego sam nie widzisz haha:D

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

co myslicie ozeby wstawic czarny mat na dach?

http://s9.postimage.org/ryh0xhmmn/jony.jpg

Opublikowano

Jestem na nie, w ori lepiej wygląda imo :)

Opublikowano

Nie kombinuj juz nic przy niej:) Wyglada fajnie to nie mieszaj kolorow i nie rob burdelu:D

Ile koni masz w tej audicy? 110? z tego co pamietam.. czy 90?

Opublikowano
  • Autor

110 seryjnie ale ma chipa wsadzonego

Opublikowano

co zrobiłes z tymi alusami co były dawniej? bo teraz widze ze masz mniejsze;p

Opublikowano
  • Autor

sprzedałem bo zbyt duzo na nasze polskie drogi:) teraz mam 17

Opublikowano

Ewentualnie zmienił bys lampy z tyłu na oryginalne poliftowe:) po drugim lifcie:) bo te czarne tak srednio pasuja:)

Opublikowano
co sie smiejesz? wiem ze ty zawsze krytykujesz a swojego sam nie widzisz haha:D

:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

no po 2 lifcie by fajnie pasowaly:)

Opublikowano

Po 2 lifcie kupisz za 190zl dwie sztuki.Kiedys widzialem tu na forum:) Ja dałem 220zl z przesylka ale jedna lampa jest troszke spekana po boku..;/ ale nie pzepuszcza wody ani nic;/ i musisz dobrze uszczelnic najlepiej sylikonem uszczelke bo mi sie woda do bagaznika lala na oryginalnej uszczelce;/

Opublikowano
Taka obnizona wtedy była ze przez pierszy lepszy prog by nia nie przejechał bo urwał by zderzak albo od spodu miske ojelowa;p ale wyglad miala zawalisty:)

Jak miala gwint to nie:whistling:

Mam taki setup na lato:naughty:

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

110 seryjnie ale ma chipa wsadzonego

Na 160KM - Do dobranocki jeszcze 40 minut:wink:

Opublikowano
  • Autor

wiemze nie ma 160 juz dawno tylko 140 wiec co sie smiejesz:) Najmocniejszy AFN w klubie:P

Opublikowano

A parafrazuje sobie Magic-a 87, tekst o dobranocce:grin:

Obrazek w podpisie mnie do tego zmotywował:wink:

Opublikowano

olej ich .... oni tak maja ich auta sa najlepsze ... a armisteda wyjatkowo bo wykupił wszystkie znaczki porsche z chińskiego sklepu :)

Opublikowano

badasz rynek czy furka na sprzedaz ? bo przypadkowo trafilem na takie oto ogloszenie Audi A4B5 stylizowane na S4 Nowy Targ ? Tablica.pl: :wink:

Opublikowano
olej ich .... oni tak maja ich auta sa najlepsze ... a armisteda wyjatkowo bo wykupił wszystkie znaczki porsche z chińskiego sklepu :)

Następny, forumowy pokrzywdzony z rysą na psychice :facepalm:

Opublikowano

IMO lampy przód i tył po II lifcie zrobią dobrą robotę, masz już drzwi, błotniki, mache poliftowe, jeśli chodzi o środek to wrzuciłbym konsole poliftową, poza tym ciekawa sztuka Ci się trafiła

jeszcze mam pytanie na pierwszych fotkach widać, że stołki miałeś w ori kolorze ? czemu obszywałeś, zajechane były ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.