Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Granatowa ulepa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postanowilem sie podzielic swoimi w ciezkim pocie czola robionymi przerobkami
Mam nadzieje ze nie bedzie zbyt duzo krytyki :kox:
Dodam ze wszystko robione wlasnymi rekami :decayed: przy pomocy forum
Historia rozpoczyna sie pochmurnego kwietniowego przedpoludnia 2007r
Kupilem klekotka A4 z 03 (listopad:grin:) z silnikiem AVF w miare przyzwoitego prawie golasa :grin: bo byly alusy ale 15" i skora ale tylko na kierownicy i biegowce
4x szyby elektryczne - no co tu pisac to co kazde ma ...
Powiedzialem sobie ze przy tym aucie nic nie bede robil tylko lal paliwo i jezdzil :grin: i wytrzymalem 2tygodnie i sie zaczelo

* zapodalem alusy 17"
* hidy 6000k - ktore dzialaja do dzisiejszego dnia bo postojowki juz wymienilem
Im wiecej siedzialem na forum tym wiecej tracilem :grin:

a6a6a04e5f41f362m.jpg 0e19ff59aae9a727m.jpg

A4_zima.jpg
<br /><br />
A tak wygladal po trasie - mimo zalania niezamarzajacym plynem do spryskiwaczy zamarzlo :decayed:
a0ec381a6a0dbdf7m.jpg


* wskoczylo RNS-e
* wydech podwojny - koncowki na zdjeciu chwilowe - wskoczyly owalne sciete

0368990ab28424f6m.jpg

* pakiet swiatlo w drzwi i na nogi - oj sprzedalem tego troszke :decayed:
* diody ambient przod i tyl
* hidy w halogeny
* hamulce 312mm a po miesiacu 320/288 - zmienione na 320/300 :banan:
* skory - zwykle nalesniki, ale co mozna zalozyc jak sie ma granatowy srodek
* kompletny zestaw BOSE - jak juz mialem wszystko wyciagniete to latwiej bylo instalacje zrobic
* tempamat - i zycie stalo sie prostrze przy jezdzie w trasie :banan:
* BT
* kiera czarna 3-ramienna pikowana z B7 + biegowka i wtedy sie zaczelo
* zielone springi -30 przod i tyl

DSC_5195.jpg
<br /><br />
* turbina BRD + program w W-wie :kox: 179KM i 397Nm - oprocz turbiny wszystko seria bo czasu nie bylo :kwasny: - w sobote zakladalem a w poniedzialek MR motors ale i tak :banan: :banan: :banan: fajnie sie jechalo w drodze powrotnej
Troszke brakowalo przyczepnosci i trzeba bylo poradzic
* alusy RS4 18"
* lusterko wewnetrzne fotochrom + CLH
* zminiarka CD


Bylo juz dobrze ale dalej malo
* zderzak S-line przod
* spryskiwacze lamp przednich
* listwy drzwiowe S-line
* lotka na klape S-line
* parktronik
Juz bylo duuzo lepiej ale brakowalo troszke dotkniecia artysty :decayed: i dodalem
* gril gorny S4
* gril dolny S4-line :kox:
I wyszlo cos takiego - musze jeszcze tylko progi pomalowac - ciezko mi sie za nie zabrac :kwasny:

Mina sasiadow :kox: bezcenna

1452704966_by_Robertonabol_inner_noframe


DSC_6396.jpg
<br /><br />

DSC_6399.jpg
<br /><br />

DSC_6406.jpg
<br /><br />

Zamontowalem jeszcze CB na stale co by dluzej sie cieszyc posiadaniem - musialem rozebrac, rozlutowac na 2 czesci i polaczyc panel przedni z reszta za pomoca 36 kabelkow :decayed: ale efekt :banan:
Glosniczek w lampce

DSC_6316.jpg
<br /><br />

DSC_6317.jpg
<br /><br />

Jeszcze planuje dolozyc
* prawy IC - zrobione
* korekta programu
* stabilizator tylny ten wydajniejszy :wink:
* nowy akumulator bo obecny mam jeszcze od nowosci:decayed: - zmieniony :decayed:


Wskoczyly
* Bixy z reczna regulacja :kox:
* Klimat z czujnikiem jakosci powietrza
* Zewnetrzne fotochromy

*Kolorowe zegary

* Wewnetrzne listwy z alu szczotkowanego

* RNS-e LED

* Hamulce 300mm na tyl

* Serwotronic

meenxegk.jpg

Edytowane przez Stichy

Opublikowano

ładna sztuka :good: tylko czemu jeszcze żadnego zdjęcia tego auta nie posłałeś do kalendarza? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co - do tej pory spac nie mozesz ze nie zaglosowales :decayed:

Opublikowano

Niezła furka :naughty: Z CB tez niezły pomysł :decayed: Popraw fotki bo nie chcą się powiększać.

Opublikowano
  • Autor

No u mnie wszystko dziala

Opublikowano

Piekne autko jak juz umalujesz te progi to bedzie malina... Ale i tak robi robote.... zapomniales o "german plates'ach" :)

btw mnie tez fotki nie dziabia....

Opublikowano
  • Autor

A co to za mod tablice przykrecic :decayed:

Opublikowano

ciekawe czy w pl by takie dlugo sie utrzymaly..... :)

Opublikowano

fajna, motyw z cb super

Opublikowano

kolorek ladny i te grille od esy tez ladnie sie komponuja

sciema szybek i bedzie miodzio

Opublikowano

autko super,:brawo: montaz cb

Opublikowano

fajne autko :thumbup1: no tak to jest, nie chce sie nic modzic a wychodzi inaczej, znam to :grin:

Opublikowano

najlepsze rozwiazanie z CB jakie widzialem!:thumbup1:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No ba :decayed:

Kompletuje powolutku alu szczotkowane :naughty: fajnie sie komponuje z niebieskim srodkiem:wink:

---------- Post dopisany 12-10-2012 at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2012 at 08:50 ----------

No nareszcie alu szczotkowane na pokladzie :decayed:

Opublikowano

bardzo mi się podoba Twój avant, szczególnie kolor ponieważ mam taki sam...

Opublikowano

fajna furka;fajny kolorek,moze lusrta s4,grill juz jest...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzieki za slodziki :wink:

Lusterka zostaja - S4 nie w moim guscie :kox:

Opublikowano

no furmanak jak się patrzy :kox:

a może coś więcej napisać o tym CB koło zapalniczki :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.