Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Granatowa ulepa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomysł z CB niezły gdzie masz druga cześć? Bo jeśli w tunelu to chyba nie słychac dobrze... Głośnik zewnętrzny gdzieś montowałeś?

Opublikowano

Borki,Zarzecze jaki ten świat mały :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Pomysł z CB niezły gdzie masz druga cześć? Bo jeśli w tunelu to chyba nie słychac dobrze... Głośnik zewnętrzny gdzieś montowałeś?

Glosniczek w lampce i slychac az za dobrze ja mieso bo podsufitce lata :kox:

Opublikowano

Piękny ulep! Ja chce żeby moja tak wyglądała :(

Z Cb nieźle pojechałeś :kox:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Te springi -30 to masz na normalnych amorach 1ba ? jak się jeździ daje rade taki zestawik ?

ogólnie bardzo fajnie :) a grille z s4 robia mega robotę na + do wyglądu :D

powodzenia w dalszych modach

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

grill s4 dolny bez problemu pasuje pod zderzak s-line ?

Opublikowano

masz wyobraźnie przy robieniu zdjęć ^^

muszę powiedzieć ze zrobiłeś z samochodem to co ja zamierzam.

Opublikowano

gratki modów CB wymiata :good:

Opublikowano

CB najlepsze :) mogłeś zrobić jakies foto story jak to podłączyłes :decayed:

Opublikowano

Fajny pomysł z tym CB :)

Fura konkret, niech Ci służy :)

Opublikowano
  • Autor
Te springi -30 to masz na normalnych amorach 1ba ? jak się jeździ daje rade taki zestawik ?

ogólnie bardzo fajnie :) a grille z s4 robia mega robotę na + do wyglądu :D

powodzenia w dalszych moda

grill s4 dolny bez problemu pasuje pod zderzak s-line ?

amorki zmienione na 1Bv - 1BA nie daja rady :thumbdown:

Grill zrobiony z S4 i S-line - w ramke z S-line wlozylem kratke z S4 :wink:

Opublikowano

Że ja tu nigdy nie byłem, nie widziałem... :mysli: Fajna furka i mody +! :kox:

Opublikowano

no piekna sztuka a kolor najlepszy :decayed::naughty:

co do cb racja sama miałam problem gdzie zamontowac :kwasny::kwasny: tematu juz ogarniety

powodzenia w modach

Opublikowano

bardzo ładna wszystko gustownie zmodzone :wink: a montaż CB mogłeś opisać dla potomnych :decayed:

Opublikowano

Samochód ładniutki. Super dwa pierwsze zdjątka. Gdzie robione jeżeli to nie sekret ?

Opublikowano
Te springi -30 to masz na normalnych amorach 1ba ? jak się jeździ daje rade taki zestawik ?

ogólnie bardzo fajnie :) a grille z s4 robia mega robotę na + do wyglądu :D

powodzenia w dalszych moda

grill s4 dolny bez problemu pasuje pod zderzak s-line ?

amorki zmienione na 1Bv - 1BA nie daja rady :thumbdown:

Grill zrobiony z S4 i S-line - w ramke z S-line wlozylem kratke z S4 :wink:

Czemu nie dają rady ? ja mam 1ba w bardzo dobrym stanie i myślałem żeby eibacha -30 zamontować ale jedni polecają inni odradzają do 1ba amortyzatorów, a nie mam kasy żeby zainwestować więcej niż 600-700 zł w ten mod bo w marcu idzie do lakiernika autko

Opublikowano

Patent z Cb chyba najlepszy jaki widziałem do tej pory :slina: rozbierałeś podsufitke, żeby założyć głośnik w sufit ? I czy głośnik w lampce pochodzi z cb czy zastosowałeś mniejszy ?

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Glosnik jest z CB i nie rozbieralem podsufitki - zamocowalem go w lampce - w miejscu gdzie masz sterowanie szybrem :wink:

---------- Post dopisany 14-01-2014 at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 14:13 ----------

Dawno nie pisalem az wkoncu napisze aby sie pozalic :smutas: zmieniam zawieszenie - idzie w gore

Moje waitec-i beda na sprzedaz :smutas:

Opublikowano

czemu zmiana ?

Opublikowano
  • Autor

Za twardo za nisko - duzo teraz jezdze z dzieckiem po szpitalach :facepalm: - ciezko zaparkowac bo wysoko krawezniki

Fajnie sie jezdzi i super wyglada ale co mam zrobic :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

A Ty dlaczego nie zrobisz sobie wiazki :naughty: - ja wlasnie taka montuje i druga na zapas na sprzedaz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.