Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji


milart

Rekomendowane odpowiedzi

Różnie mówią ale osobiście spodziewam się przedziału 340-350 km. Wydaje mi się że zyski wysokości 20% to raczej w samochodach, w których turbina ma z 1,1-1,5 bara. W moim przypadku spodziewam się ok 30 km. Po badaniu na hamowni się okaże. Mam nadzieję że nie będzie potrzebna korekta no ale to wyjdzie w praniu. W każdym bądź razie samochód pięknie wkręca się na obroty, szczególnie zyskał dynamiki na samym dole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam że po wydechu przybylo max 15 ps :wink: bez korekty oczywiście.

Zobaczymy. Ale z tego co czuję to chyba więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz stroic auta po wydechu? czy czekasz dojakiś kolejnych modów?

Więcej modów w planach nie mam. No chyba że ledy z tyłu za jakiś czas. Co do strojenia to wszystko wyjdzie jak pojadę na hamownię do kreatora, tam obadamy sprawę i zobaczymy czy coś trzeba zrobić.

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

a ile wydech Cie kosztowal jesli wolno wiedziec?

Taki wydech w El-Tec to koszt blisko 4 tyś. zł. Cena trochę kosmiczna ale widziałem już kilka wydechów z ich firmy i każdemu z czystym sumieniem ich polecę. Dokładny cennik wydechów jest na .: EL-TEC :..

---------- Post dopisany 28-08-2012 at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 21:08 ----------

Co do modów to jeszcze zapomniałem napisać, że jakiś czas temu włączyłem obniżające się lusterko wsteczne podczas cofania, lap timer, test wskaźników(widać na filmie powyżej), niebieskie menu, wskaźnik poziomu naładowania akumulatora, światła przeciwmgielne jako doświetlanie zakrętów, a także przestawiłem domyślne ustawienie drive select z Auto na Individual. Jeżeli ktoś jest zainteresowany takimi modami to mam kabel i mogę pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcesz stroic auta po wydechu? czy czekasz dojakiś kolejnych modów?

Więcej modów w planach nie mam. No chyba że ledy z tyłu za jakiś czas. Co do strojenia to wszystko wyjdzie jak pojadę na hamownię do kreatora, tam obadamy sprawę i zobaczymy czy coś trzeba zrobić.

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

a ile wydech Cie kosztowal jesli wolno wiedziec?

Taki wydech w El-Tec to koszt blisko 4 tyś. zł. Cena trochę kosmiczna ale widziałem już kilka wydechów z ich firmy i każdemu z czystym sumieniem ich polecę. Dokładny cennik wydechów jest na .: EL-TEC :..

---------- Post dopisany 28-08-2012 at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 21:08 ----------

Co do modów to jeszcze zapomniałem napisać, że jakiś czas temu włączyłem obniżające się lusterko wsteczne podczas cofania, lap timer, test wskaźników(widać na filmie powyżej), niebieskie menu, wskaźnik poziomu naładowania akumulatora, światła przeciwmgielne jako doświetlanie zakrętów, a także przestawiłem domyślne ustawienie drive select z Auto na Individual. Jeżeli ktoś jest zainteresowany takimi modami to mam kabel i mogę pomóc.

To w każdym B8 da radę poustawiać?? Bo bym się zgłosił niedługo z B8 kumpla:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w każdym. Z tego co pamiętam w tych po 2010 można jeszcze dodatkowo ustawić wskaźnik ciśnienia oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mruczy fajnie ale az prosi sie o dyfuzor s4.ten przyciety zderzak srednio wyglada.cos jak u konkurencji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mruczy fajnie ale az prosi sie o dyfuzor s4.ten przyciety zderzak srednio wyglada.cos jak u konkurencji....

Bajka. za***isty dźwięk ale obawiam się, że bardzo by mnie męczyła jazda na dłuższych trasach. Szczególnie przy większych prędkościach. No i trochę za agresywny jak na mój gust.

---------- Post dopisany 03-09-2012 at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany 31-08-2012 at 18:55 ----------

nie chcesz stroic auta po wydechu? czy czekasz dojakiś kolejnych modów?

Więcej modów w planach nie mam. No chyba że ledy z tyłu za jakiś czas. Co do strojenia to wszystko wyjdzie jak pojadę na hamownię do kreatora, tam obadamy sprawę i zobaczymy czy coś trzeba zrobić.

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

a ile wydech Cie kosztowal jesli wolno wiedziec?

Taki wydech w El-Tec to koszt blisko 4 tyś. zł. Cena trochę kosmiczna ale widziałem już kilka wydechów z ich firmy i każdemu z czystym sumieniem ich polecę. Dokładny cennik wydechów jest na .: EL-TEC :..

---------- Post dopisany 28-08-2012 at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 21:08 ----------

Co do modów to jeszcze zapomniałem napisać, że jakiś czas temu włączyłem obniżające się lusterko wsteczne podczas cofania, lap timer, test wskaźników(widać na filmie powyżej), niebieskie menu, wskaźnik poziomu naładowania akumulatora, światła przeciwmgielne jako doświetlanie zakrętów, a także przestawiłem domyślne ustawienie drive select z Auto na Individual. Jeżeli ktoś jest zainteresowany takimi modami to mam kabel i mogę pomóc.

Zapomniałem, że mam zamiar jeszcze założyć Adapter AMI 2G do ipoda co by mp3 można było w samochodzie posłuchać. Muszę tylko poszukać w jakiejś dobrej cenie bo u nas wszystkie są okrutnie drogie. Ma może ktoś z Was coś takiego? Jak to się sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta twoja zmieniarka do mmi powinna czytac mp3

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

albo wpiac taka jednostke AUDI MULTIMEDIA A4 A5 8K0 B8 8K 8T0 JEDNOSTKA MMI (2585883722) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

tlyko uwaga blokada komponentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta twoja zmieniarka do mmi powinna czytac mp3

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

albo wpiac taka jednostke AUDI MULTIMEDIA A4 A5 8K0 B8 8K 8T0 JEDNOSTKA MMI (2585883722) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

tlyko uwaga blokada komponentu

Ciekawe. Jutro nagram płytę z mp3 i zobaczę czy zadziała. A co do slotu na sd to chyba jednak bym wolał moduł na ipoda(większa pojemność).

No i na eBay'u w fajnej cenie można znaleźć http://www.ebay.pl/itm/200498012028?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...