Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Obieg zamknięty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaka przyczyna że nie można za sterować aby zamknąć obieg ,gdy nie jest załączona klima. Audi A-4B5 1995.r Podczas gdy klima jest włączona po naciśnięciu przycisku obieg się zamyka.

Opublikowano

Ja mam tak samo jak piszesz, obieg mogę zamknąć tylko na załączonej klimie. Podpinałeś VAG? Masz jakieś błędy?

Opublikowano

Obieg zamknięty działa tylko przy włączonej sprężarce.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

tu masz foty klimatronica

Obraz_001.jpg

---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Obraz_005.jpg

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ----------

Obraz_008.jpg

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

Obraz_008.jpg

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

jak bedziesz chciał wiecj fot to daj meaila

bo tu nie moge dac wiecej

Opublikowano
Obieg zamknięty działa tylko przy włączonej sprężarce.

Kompletna bzdura :facepalm:

Opublikowano

a o co chodzi z tym obiegiem zamknietym? bo nie kumam?

Opublikowano

Powietrze jest zasysane z kabiny a nie z zewnątrz.

Opublikowano

to u mnie tez to działa ale przy właczonej sprężarce. sokal a jak to u ciebie jest?

Opublikowano

obieg zamkniety dziala i bez wlaczonej klimatyzacji np. gdy masz -15 na zewnatrz

Opublikowano

może i być -30 i musi działać,włączasz obojętnie który nawiew-góra,dół czy środek i do tego obieg zamknięty i działa tylko przy teraźniejszych temp. w środku moment i zaparowane szyby by najmiej u Mnie tak jest

Opublikowano

Działa po wciśnięciu guzika :whistling: Nie ważne czy przy załączonej klimie czy nie... :whistling:

A może to jest kwestia tego starszego sterownika z wklęsłymi guzikami? Aż sprawdzę zaraz w drugiej A4 z 96r, tam mam taki panel :whistling:

Opublikowano

mam własnie ten panel z wklęsłymi przyciskami i obieg wewnętrzny działa i z klimą i bez klimy

Opublikowano
Działa po wciśnięciu guzika :whistling: Nie ważne czy przy załączonej klimie czy nie... :whistling:

A może to jest kwestia tego starszego sterownika z wklęsłymi guzikami? Aż sprawdzę zaraz w drugiej A4 z 96r, tam mam taki panel :whistling:

Byłem i sprawdziłem. W przedlifcie z 1996r (stary panel z wklęsłymi przyciskami) działa tak samo jak u mnie czyli wciskasz guzik, klapy się przestawiają i jest :wink:

Może sprawdźcie sobie błędy na VAG-u albo nawet i poprzez panel klimatronika na kanale 1c

Opublikowano

u mnie wczoraj sprawdzalem to nie działa. a i z reszta to mi nie potrzebne

Opublikowano
u mnie wczoraj sprawdzalem to nie działa. a i z reszta to mi nie potrzebne

obieg zamknięty jak pisał sokal działa zawsze, czy to z klimą ,czy bez :wink:

Opublikowano

tego to juz sie pare postow wyzej dowiedzialem

Opublikowano
Obieg zamknięty działa tylko przy włączonej sprężarce.

Kompletna bzdura :facepalm:

Zgadzam się z kolegą. U mnie nie ma znaczenia stan sprężarki.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam

Trochę odświeżę ;)

U mnie również niezależnie czy klima czy nie idzie zamknąć obieg, ale mam inny przypadek, jak włączę ogrzewanie nawiew na max to leci delikatnie bez szału, a gdy zamknę obieg to zaczyna dmuchać jak szalone, czy u was też tak jest? bo coś mi sie wydaje że wcześniej było jednakowo czy otwarty czy zamkniety

Opublikowano
u mwłączazoraj sprawdzalem to nie działa. a i z reszta to mi nie potrzebne

obieg zamknięty jak pisał sokal działa zawsze, czy to z klimą ,czy bez :wink:

Ale jak wlaczysz wewnetrzny obieg to klima tez sie wlacza

Opublikowano
u mwłączazoraj sprawdzalem to nie działa. a i z reszta to mi nie potrzebne

obieg zamknięty jak pisał sokal działa zawsze, czy to z klimą ,czy bez :wink:

Ale jak wlaczysz wewnetrzny obieg to klima tez sie wlacza

tak ,ale można zostawić na obiegu zamkniętym i wyłączyć klimę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.