Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Miejsce montażu BUZZERA parktronika:


Rabbi

Rekomendowane odpowiedzi

siemka,

czy orientuje się ktoś gdzie dokładnie jest zamontowany Buzzer parktronika PDC???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mam pod tylną półką (ori tak mam).:facepalm::facepalm: Niedopatrzyłem, że masz avanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o tył czy przód ?

Rezam właśnie parktronik tył i korzystam z wątku kolegi Bart-S.Napisał tam "buzzer montujemy za tunelem" i jestem w kropce....gdyż nie mogę zatrybić gdzie :( (widzę buzzer na zdjęciu,ale nie wiem gdzie to jest) Czyżby na tunelu nad pedałami?

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-upgrade-systemu-pdc-parktronic-czujniki-przodu- zdalne-zalaczanie-97008/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tył tu:decayed: znaczy nad wzmakiem antenowym ,zaznaczony na czerwono:wink:

PDC_cable1.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)) ahaaaaa,czyli są dwa buzzery .Od przodu i tyłu? buzzer do "PDC tył" montujemy z tyłu tak jak pokazał Dominik,a buzzer dla "PDC przód" z przodu tak jak pokazał Grzegorz.Dobrze rozumiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)) ahaaaaa,czyli są dwa buzzery .Od przodu i tyłu? buzzer do "PDC tył" montujemy z tyłu tak jak pokazał Dominik,a buzzer dla "PDC przód" z przodu tak jak pokazał Grzegorz.Dobrze rozumiem?

zgadza sie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przestał brzęczec. mam go gdzieś z tyłu ale niewiem gdzie go szukać. Z tyłu w bagażniku za kierowcą czy postronie pasażera? co może być przyczyną ze nie brzęczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przestał brzęczec. mam go gdzieś z tyłu ale niewiem gdzie go szukać. Z tyłu w bagażniku za kierowcą czy postronie pasażera? co może być przyczyną ze nie brzęczy?

Po stronie kierowcy :wink: bagaznik po lewej stronie powyzej wzmacniacza antenowego

PDC_cable1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buzzer pdc w moim B7 sedan jest zamontowany pod tylną półką widać go po ściągnięciu maskownicy głośnika - jest widoczny w kwadratowym otworze, wymiana trwa 5 minutek i wcale nie musi to być oryginał za 50 czy 60 zł , można wstawić głośnik ze starej słuchawki telefonów stacjonarnych albo na all.. poszukać mini głośnika 0,25W za niecałe 3 zł :):):) Powodzonka wszystkim, którzy się naszukali. Posta napisałem - dla wszystkich sedanów, gdyż większość postów dotyczy modelu avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podrzucić jakąś fote albo łopatologicznie wytłumaczyć gdzie ma być zamontowany z tyłu w sedanie B5? Dokładam PDC i nie mogę zlokalizować miejsca na buzzer ?

Edytowane przez nabo86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...