Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne autko :wink: Jedynie to bym prawy przedni błotnik doprowadził do oryginału :decayed: ale to kwestia gustu. Słupki i tunel to też lekka przesada ale jak Ci się podoba to ok. Jak masz nowy płyn hamulcowy to na razie nie warto wymieniać. Polecam ori lub takie które mają jeszcze wyższą temp wrzenia. Ja miałem ori kupiony w Skodzie, cena jest ok i powiem że lubię używać hamulców i dawał sobie radę :wink: Z tyłu w ośce tylko 245mm :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Fajne autko :wink: Jedynie to bym prawy przedni błotnik doprowadził do oryginału :decayed: ale to kwestia gustu. Słupki i tunel to też lekka przesada ale jak Ci się podoba to ok. Jak masz nowy płyn hamulcowy to na razie nie warto wymieniać. Polecam ori lub takie które mają jeszcze wyższą temp wrzenia. Ja miałem ori kupiony w Skodzie, cena jest ok i powiem że lubię używać hamulców i dawał sobie radę :wink: Z tyłu w ośce tylko 245mm :decayed:

Dzieki,z plynem sie jeszcze zastanowie.

---------- Post dopisany 26-04-2013 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 22:24 ----------

Tomasz podaj emial do siebie.

co do blotnika to idzie orginal a konsola srodkowa jest fajan lecz ta nie zotaje na dlugo :decayed:

Opublikowano

Wpadnie coś pod 2din :naughty: tunel polift?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Wpadnie coś pod 2din :naughty:

dokładnie,ale zobaczymy jak wyjdzie.narazie pod gorke :kwasny:

---------- Post dopisany 18-08-2013 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 23:11 ----------

:kwasny:

cnhgn.jpg5935e75b1db64ff4med.jpg

Opublikowano
Wpadnie coś pod 2din :naughty:

dokładnie,ale zobaczymy jak wyjdzie.narazie pod gorke :kwasny:

---------- Post dopisany 18-08-2013 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 23:11 ----------

:kwasny:

http://s24.postimg.org/ygyw0st5d/cnhgn.jpg

co sie porobiło?

BTW, fajnie ten FMIC sie prezentuje:wink:

Opublikowano
  • Autor

a cus mi postukuje w silniku i sie fimckiem nawet nacieszyc nie moge :facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

image.jpg8c48d11379fc92dfmed.jpg

Opublikowano

Widzę, że osłona wyrezana :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Widzę, że osłona wyrezana :whistling:

Nie do konca :/

Szkoda bylo by zachodu na pomiary wypalanie i ew.giecia tak wiec zostalem przy gotowcu

Opublikowano
Wpadnie coś pod 2din :naughty:

dokładnie,ale zobaczymy jak wyjdzie.narazie pod gorke :kwasny:

---------- Post dopisany 18-08-2013 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 23:11 ----------

:kwasny:

http://s24.postimg.org/ygyw0st5d/cnhgn.jpg

ładnie siadło profi robota zresztą jak zawsze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No nie powiem bo jestem mega pozytywnie zaskoczony ale podeszlem do pracy na 100% i wyniki są jakie są :thumbup1:

Opublikowano

Też jak dobrze pójdzie na zimę sobie blachę zapodam :decayed: będę za pług robił

Opublikowano
  • Autor
Też jak dobrze pójdzie na zimę sobie blachę zapodam :decayed: będę za pług robił

Hehe...sam bedziesz robił czy zlecasz robotę :-)

---------- Post dopisany 27-08-2013 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 20-08-2013 at 06:33 ----------

Kilka zdjec:

e9b47cca121c6f2amed.jpg da33dfa786ad0076med.jpg de859d72e1dfbb04med.jpg c289dd9572b99583med.jpg63bb5a855f32b61cmed.jpg 7a42edd6c2999530med.jpg

Opublikowano

zderzaki:kox:

Opublikowano
  • Autor
zderzaki:kox:

:grin: nom

Opublikowano

siemka, ja tu widzę że Ty ostro działasz z autem, dlatego się nie odzywasz ( pierwszy minus :)) , jak będziesz w Op, daj znać mam jeszcze wolne to zrobimy mini spota :)

Opublikowano
zderzaki:kox:

:grin: nom

Groźnie:wink:

Opublikowano
  • Autor
siemka, ja tu widzę że Ty ostro działasz z autem, dlatego się nie odzywasz ( pierwszy minus :)) , jak będziesz w Op, daj znać mam jeszcze wolne to zrobimy mini spota :)

Jestem cały czas i myslalem ze sie nafochales hahahaha....

Spoko róbmy :-)

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

zderzaki:kox:

:grin: nom

Groźnie:wink:

:decayed:

Opublikowano

Osobiście wróciłbym do środkowej kratki - w czasie jazdy z dużą prędkością kamienie uderzają w IC a później trzeba kleić:wink:

Opublikowano
  • Autor
Osobiście wróciłbym do środkowej kratki - w czasie jazdy z dużą prędkością kamienie uderzają w IC a później trzeba kleić:wink:

Tu masz racje!

Musze z tym cos zrobic :-/

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

SEBA. Bier lustrzanke od siostry robimy foto relation :-)

Bo ja cos nie moge sobie kupic :/ ja tez pozycze nikona od kuzyna i przyszły tydzień sie focimy.

Opublikowano

Łukaszu kratka jest u mnie wiec jak by co to podam przez kogoś do Opola, Furka megaśnie teraz wygląda :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.