Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4


Frimuś

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne autko :wink: Jedynie to bym prawy przedni błotnik doprowadził do oryginału :decayed: ale to kwestia gustu. Słupki i tunel to też lekka przesada ale jak Ci się podoba to ok. Jak masz nowy płyn hamulcowy to na razie nie warto wymieniać. Polecam ori lub takie które mają jeszcze wyższą temp wrzenia. Ja miałem ori kupiony w Skodzie, cena jest ok i powiem że lubię używać hamulców i dawał sobie radę :wink: Z tyłu w ośce tylko 245mm :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne autko :wink: Jedynie to bym prawy przedni błotnik doprowadził do oryginału :decayed: ale to kwestia gustu. Słupki i tunel to też lekka przesada ale jak Ci się podoba to ok. Jak masz nowy płyn hamulcowy to na razie nie warto wymieniać. Polecam ori lub takie które mają jeszcze wyższą temp wrzenia. Ja miałem ori kupiony w Skodzie, cena jest ok i powiem że lubię używać hamulców i dawał sobie radę :wink: Z tyłu w ośce tylko 245mm :decayed:

Dzieki,z plynem sie jeszcze zastanowie.

---------- Post dopisany 26-04-2013 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2013 at 22:24 ----------

Tomasz podaj emial do siebie.

co do blotnika to idzie orginal a konsola srodkowa jest fajan lecz ta nie zotaje na dlugo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnie coś pod 2din :naughty:

dokładnie,ale zobaczymy jak wyjdzie.narazie pod gorke :kwasny:

---------- Post dopisany 18-08-2013 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 23:11 ----------

:kwasny:

cnhgn.jpg5935e75b1db64ff4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnie coś pod 2din :naughty:

dokładnie,ale zobaczymy jak wyjdzie.narazie pod gorke :kwasny:

---------- Post dopisany 18-08-2013 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 23:11 ----------

:kwasny:

http://s24.postimg.org/ygyw0st5d/cnhgn.jpg

co sie porobiło?

BTW, fajnie ten FMIC sie prezentuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cus mi postukuje w silniku i sie fimckiem nawet nacieszyc nie moge :facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

image.jpg8c48d11379fc92dfmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że osłona wyrezana :whistling:

Nie do konca :/

Szkoda bylo by zachodu na pomiary wypalanie i ew.giecia tak wiec zostalem przy gotowcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnie coś pod 2din :naughty:

dokładnie,ale zobaczymy jak wyjdzie.narazie pod gorke :kwasny:

---------- Post dopisany 18-08-2013 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 23:11 ----------

:kwasny:

http://s24.postimg.org/ygyw0st5d/cnhgn.jpg

ładnie siadło profi robota zresztą jak zawsze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem bo jestem mega pozytywnie zaskoczony ale podeszlem do pracy na 100% i wyniki są jakie są :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jak dobrze pójdzie na zimę sobie blachę zapodam :decayed: będę za pług robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jak dobrze pójdzie na zimę sobie blachę zapodam :decayed: będę za pług robił

Hehe...sam bedziesz robił czy zlecasz robotę :-)

---------- Post dopisany 27-08-2013 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 20-08-2013 at 06:33 ----------

Kilka zdjec:

e9b47cca121c6f2amed.jpg da33dfa786ad0076med.jpg de859d72e1dfbb04med.jpg c289dd9572b99583med.jpg63bb5a855f32b61cmed.jpg 7a42edd6c2999530med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, ja tu widzę że Ty ostro działasz z autem, dlatego się nie odzywasz ( pierwszy minus :)) , jak będziesz w Op, daj znać mam jeszcze wolne to zrobimy mini spota :)

Jestem cały czas i myslalem ze sie nafochales hahahaha....

Spoko róbmy :-)

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ----------

zderzaki:kox:

:grin: nom

Groźnie:wink:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wróciłbym do środkowej kratki - w czasie jazdy z dużą prędkością kamienie uderzają w IC a później trzeba kleić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wróciłbym do środkowej kratki - w czasie jazdy z dużą prędkością kamienie uderzają w IC a później trzeba kleić:wink:

Tu masz racje!

Musze z tym cos zrobic :-/

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:38 ----------

SEBA. Bier lustrzanke od siostry robimy foto relation :-)

Bo ja cos nie moge sobie kupic :/ ja tez pozycze nikona od kuzyna i przyszły tydzień sie focimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukaszu kratka jest u mnie wiec jak by co to podam przez kogoś do Opola, Furka megaśnie teraz wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...