Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Kolejny ładny Avancik. Trochę zaczynam żałować (szczególnie w momencie kiedy musze box na dach wyrzucić) że nie chciałem kombi.

Co tam masz za wskaźnik koło stacyjki?

Wskaznik doladowania :)

Zastanawiam sie jakby wygladala z czarnymi kolami... taka czarna suka hmmmmm :)

Plany sa b6/c5 duza benzyna v6 quattro i tiptronic :P

Opublikowano
Kolejny ładny Avancik. Trochę zaczynam żałować (szczególnie w momencie kiedy musze box na dach wyrzucić) że nie chciałem kombi.

Co tam masz za wskaźnik koło stacyjki?

Wskaznik doladowania :)

Zastanawiam sie jakby wygladala z czarnymi kolami... taka czarna suka hmmmmm :)

Plany sa b6/c5 duza benzyna v6 quattro i tiptronic :P

o to to to C5 4,2 a nie jakieś 2,4-2,8 pitu pitu:grin:
Opublikowano
  • Autor

3.0 220 w b6 mi odpowiada :)

Opublikowano

Ile Ci pali po sofcie? Kata wycinałeś?

Opublikowano
Kolejny ładny Avancik. Trochę zaczynam żałować (szczególnie w momencie kiedy musze box na dach wyrzucić) że nie chciałem kombi.

Co tam masz za wskaźnik koło stacyjki?

Wskaznik doladowania :)

Zastanawiam sie jakby wygladala z czarnymi kolami... taka czarna suka hmmmmm :)

Plany sa b6/c5 duza benzyna v6 quattro i tiptronic :P

jak chcesz przymierzyć 18 sline w czerni to wpadaj:wink:

Opublikowano
3.0 220 w b6 mi odpowiada :)

ASN :decayed: podobno często silniki padaja

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

No to 2.8 193 km

---------- Post dopisany 08-08-2012 at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2012 at 07:59 ----------

Ile Ci pali po sofcie? Kata wycinałeś?

ile pali... muszę powiedzieć, że nie dużo... na trasie potrafie zejść do 4.8 .... ale taka normalna dynamiczna trasa to 5.5 ... miasto 7-8

Kat został ale jest wydłubany chyba ...albo sie już wypalił :decayed:

---------- Post dopisany 12-01-2013 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2012 at 22:00 ----------

troche pogrzebane zostało przez pare miechów :

Alpine wpadł dziewczynie do Pełgota a mi Mikołaj przywiózł Pioneer Deh 4400 BT ... Mikrofon zamontowany na kolumnie kierowniczej :)

Do bagaja wrzuciłem Wzmacniacz Audio Media EX 600.2 + JBL GT5-12B + kondensator 1.2 Farada

na lato już prawie upatrzone 19 " więc te 17" z oponami będą na handel :wink::wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jeszcze dwie:ad:

co prawda ten stop nie poleruje się na takie lustro jak moje mono, ale nie ma źle, powinieneś być zadowolony:wink:

20130302_182847.jpg20130302_182700.jpg

Opublikowano

a mowił ze sam bedzie działał:grin:

Opublikowano
a mowił ze sam bedzie działał:grin:

Taaaaa sam... :rolleyes::D

Strasznie je zapusciles:thumbdown:

Wysłane z mojego GT-I9070

Opublikowano
a mowił ze sam bedzie działał:grin:

Taaaaa sam... :rolleyes::D

Strasznie je zapusciles:thumbdown:

Wysłane z mojego GT-I9070

cały sezon nic przy nich nie robiłem, a zime przeleżały w garażu nie zamykanym, więc wiesz:wink:

Opublikowano

cały sezon nic przy nich nie robiłem, a zime przeleżały w garażu nie zamykanym, więc wiesz:wink:

spoko, ogarnie się:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

więc jak widać wpadły repliki MAM8 18x8" na oponce 225/40

100_3524.jpg

100_3524.jpg

zostały wywalone fajki wydechu ( fotke muszę zrobić ) :whistling:

Ragguś obszył mi kiere, gałke, mieszek, ręczny i łokieć.... też musze fotki zrobić:whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

szatan :kox:

Opublikowano

fajnie siadło to koło, szkoda że masz taki dojazd, bo jakbyś go posadził jeszcze troche to by juz pozamiatał:wink:

Opublikowano

I super :good: Na drogi którymi się poruszasz i tak jest za nisko :decayed:

Opublikowano

ładna suka :kox::kox:

Opublikowano

no talib piekna jest widziales juz plan zlotow?? :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W sobote autko idzie do prania wnetrza i po wszystkim jak bedzie wymyte zrobie aktualne fotki :)

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Opublikowano

koło ładne ale na aucie nie widac zeby były lustro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.