Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Plener bardziej miejski bym powiedział :thumbup1: Ładna to twoja karoca :banan:

dzieki, powiedz lepiej kiedy sie spikniemy :decayed:

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

widzisz coś wgl. na gajgerku od doładowania :shock3:

jasne, w otworach w kierownicy :)

a nie rzuca się w oczy jak w słupku itp.

Opublikowano

Panie nie wiem ciężko, bo jak widac pogoda w kratkę jak cholera. Mieliśmy my teraz robić jakiegoś spota na śląskich rewirach, ale coś cisza :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Panie nie wiem ciężko, bo jak widac pogoda w kratkę jak cholera. Mieliśmy my teraz robić jakiegoś spota na śląskich rewirach, ale coś cisza :whistling:

temat absolutnie nie ucichł :) wszystko w toku.... trzeba ustalić termin i robimy konkret spota... grill i piweczko :)

Opublikowano

TOMEK kręć w dół:decayed:

Opublikowano

Polerowana fela S-line robi robotę na ciemnym zwłaszcza aucie i to jeszcze w odpowiednim rozmiarze :wink4:

Jest cacy :good:

Opublikowano

aż się prosi o kubły w skórze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj obejrzalem kumpla fure i auto raczej idzie do obklejenia :))))

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Opublikowano

no kunwde piękny jest naprawdę :shock3::slina::decayed:

Opublikowano
Dzisiaj obejrzalem kumpla fure i auto raczej idzie do obklejenia :))))

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

będzie róż ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

myśle nad różowym matem lub białym :kox::kox::kox:

Opublikowano
myśle nad różowym matem lub białym :kox::kox::kox:

czyli jednak dotrzymasz słowa mówionego w BT że uwielbiasz róż :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy jak to wyjdzie narazie musze dziewczyny 206 sie zajac bo sarne ostatnio zabilem i czekam na ruchy z AC .. pzu zrobilo ogledziny...

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Opublikowano
Zobaczymy jak to wyjdzie narazie musze dziewczyny 206 sie zajac bo sarne ostatnio zabilem i czekam na ruchy z AC .. pzu zrobilo ogledziny...

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

ja z PZU sprawcy czekałem 2 tygodnie :wink:

Opublikowano

Talib, miałeś kiedyś w zderzaku okragle LEDy. Masz jakieś archiwalne fotki tego dzieła?

Opublikowano
  • Autor

Mialem ale do b5 drl nie pasują ; p

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Opublikowano

A jakies foty z rzezby kratek posiadasz?

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

tak wyglądaŁY dzienne

IMG_20130312_060356.jpg

IMG_20130312_060344.jpg

IMG_20130312_060407.jpg

IMG_20130312_190311.jpg

IMG_20130309_121016.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Chyba Cię widziałem wczoraj popołudniu na Ludwiku :decayed:

Śmignąłeś na rondku do góry w Narutowicza a ja wjeżdżałem od Andersa :wink:

Ładnie się furka prezentowała :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Chyba Cię widziałem wczoraj popołudniu na Ludwiku :decayed:

Śmignąłeś na rondku do góry w Narutowicza a ja wjeżdżałem od Andersa :wink:

Ładnie się furka prezentowała :good:

bardzo możliwe ... 2 km ode mnie :decayed::decayed:

auto będzie doprowadzone pod względem silnika do należytego stanu ...

lejący wtrysk 2 cylindra wypalił dziure w tłoku... sprawdzona kompresja na 3 innych cylindrach wykazała ok 30 .

Z tego powodu głowica będzie kompletnie robiona ze względu na to że mamy wszystko i tak rozebrane - turbina sprawdzona,regeneracja i ustawienie wtrysków, nowy rozrząd, popychacze, panewki, pierścienie, uszczelki, czyszczenie smoka oleju, filtry, oleje itp itd....

niestety stało się to w piątek i z tego powodu jak wiecie w Ostrowie byłem dziewczyny Peugeotem :decayed::decayed:

---------- Post dopisany 14-09-2013 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2013 at 18:15 ----------

doszły małe mody... :

dekory w czerwonej alkantarze by Czorny :naughty::naughty:

P9070559-PANO.jpg

szybki po spotkaniu z policmajstrami zostały zerwane...

a za tydzień wpadła folia.... ciemniejsza :grin::grin::grin:

7ogj.jpg

czyli całe autko jest oklejone armolite'm 3 stopień

dp8w.jpg

fotka z SCP ...

moje 2 miłości :)

DSC02087.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.