Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

gdzie pośladami na lakier...:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

luzik, nie miała ćwieków ... sprawdzałem :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
luzik, nie miała ćwieków ... sprawdzałem :naughty::naughty::naughty:

ehhh... muszę Cię jeszcze dużo nauczyć w dziedzinie detailingu:tongue4:

chociaż i tak widzę że nie najgorzej utrzymujesz ten lakier, coś tam się świeci:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

staram sie chociaż wiesz jakie mam warunki pod robotą...

teraz by się przydało porządne mycie glinkowanie i jakiś porządny wosk..

Opublikowano
Chyba Cię widziałem wczoraj popołudniu na Ludwiku :decayed:

Śmignąłeś na rondku do góry w Narutowicza a ja wjeżdżałem od Andersa :wink:

Ładnie się furka prezentowała :good:

bardzo możliwe ... 2 km ode mnie :decayed::decayed:

auto będzie doprowadzone pod względem silnika do należytego stanu ...

lejący wtrysk 2 cylindra wypalił dziure w tłoku... sprawdzona kompresja na 3 innych cylindrach wykazała ok 30 .

Z tego powodu głowica będzie kompletnie robiona ze względu na to że mamy wszystko i tak rozebrane - turbina sprawdzona,regeneracja i ustawienie wtrysków, nowy rozrząd, popychacze, panewki, pierścienie, uszczelki, czyszczenie smoka oleju, filtry, oleje itp itd....

niestety stało się to w piątek i z tego powodu jak wiecie w Ostrowie byłem dziewczyny Peugeotem :decayed::decayed:

---------- Post dopisany 14-09-2013 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2013 at 18:15 ----------

doszły małe mody... :

dekory w czerwonej alkantarze by Czorny :naughty::naughty:

https://lh3.googleusercontent.com/-B4z8lheW9X0/UiwVCA-sPAI/AAAAAAAAHhE/uorARhXjjUI/w1055-h273-no/P9070559-PANO.jpg

szybki po spotkaniu z policmajstrami zostały zerwane...

a za tydzień wpadła folia.... ciemniejsza :grin::grin::grin:

http://imageshack.us/a/img21/8696/7ogj.jpg

czyli całe autko jest oklejone armolite'm 3 stopień

http://img42.imageshack.us/img42/4425/dp8w.jpg

fotka z SCP ...

moje 2 miłości :)

http://s7.postimg.org/3vfjcd4yj/DSC02087.jpg

ładnie ładnie lecisz :wink:szkoda że na żywo nie miałem okazji zobaczyć ale na pewno kozak :decayed:

2 miłości ładne a gdzie 3? (Peugeot) ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Chyba Cię widziałem wczoraj popołudniu na Ludwiku :decayed:

Śmignąłeś na rondku do góry w Narutowicza a ja wjeżdżałem od Andersa :wink:

Ładnie się furka prezentowała :good:

bardzo możliwe ... 2 km ode mnie :decayed::decayed:

auto będzie doprowadzone pod względem silnika do należytego stanu ...

lejący wtrysk 2 cylindra wypalił dziure w tłoku... sprawdzona kompresja na 3 innych cylindrach wykazała ok 30 .

Z tego powodu głowica będzie kompletnie robiona ze względu na to że mamy wszystko i tak rozebrane - turbina sprawdzona,regeneracja i ustawienie wtrysków, nowy rozrząd, popychacze, panewki, pierścienie, uszczelki, czyszczenie smoka oleju, filtry, oleje itp itd....

niestety stało się to w piątek i z tego powodu jak wiecie w Ostrowie byłem dziewczyny Peugeotem :decayed::decayed:

---------- Post dopisany 14-09-2013 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2013 at 18:15 ----------

doszły małe mody... :

dekory w czerwonej alkantarze by Czorny :naughty::naughty:

https://lh3.googleusercontent.com/-B4z8lheW9X0/UiwVCA-sPAI/AAAAAAAAHhE/uorARhXjjUI/w1055-h273-no/P9070559-PANO.jpg

szybki po spotkaniu z policmajstrami zostały zerwane...

a za tydzień wpadła folia.... ciemniejsza :grin::grin::grin:

http://imageshack.us/a/img21/8696/7ogj.jpg

czyli całe autko jest oklejone armolite'm 3 stopień

http://img42.imageshack.us/img42/4425/dp8w.jpg

fotka z SCP ...

moje 2 miłości :)

http://s7.postimg.org/3vfjcd4yj/DSC02087.jpg

ładnie ładnie lecisz :wink:szkoda że na żywo nie miałem okazji zobaczyć ale na pewno kozak :decayed:

2 miłości ładne a gdzie 3? (Peugeot) ? :decayed:

jak wszystko pójdzie po myśli to zostanie na dojazdy dla mnie do pracy... sprzedam AFNa i kupie coś typowo na weekend do zapierdalania... :kox:

Opublikowano
jak wszystko pójdzie po myśli to zostanie na dojazdy dla mnie do pracy... sprzedam AFNa i kupie coś typowo na weekend do zapierdalania... :kox:

czyli pewnie trafi na cos dobrego :decayed:

Nawet znalazłem dla Ciebie:naughty:

audi rs4 B5 2000rok 2,7 bi turbo (3524100742) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

heh taki do jazdy w weekend moze byc

Opublikowano
  • Autor

chyba bardziej kierunek S4 .... a najbardziej to bym chciał 80 w cabrio .... 2.8 v6 motorek :kox::kox::kox::kox::kox: mega gleba, mega koło, pełen przelot .... ale znaleźć coś zadbanego do modzenia... wręcz niemożliwe..

Opublikowano
chyba bardziej kierunek S4 .... a najbardziej to bym chciał 80 w cabrio .... 2.8 v6 motorek :kox::kox::kox::kox::kox: mega gleba, mega koło, pełen przelot .... ale znaleźć coś zadbanego do modzenia... wręcz niemożliwe..

dawaj coś z V8 od razu:naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

pare fotek dzisiaj pstrykniętych na szybko :wink::wink::wink::wink:

DSC02113.jpg

DSC02125.jpg

DSC02133.jpg

DSC02141.jpg

Opublikowano

ta renówka ma 19 cali?

Opublikowano
  • Autor
853_590244697707679_1077977848_n.jpg
Opublikowano

dawaj do kalendarza na listopad :wink:

Opublikowano

B5 ładniejsza:whistling:

Opublikowano

dawaj do kalendarza na listopad :wink:

tylko podeslij najpierw do Michała niech podkreci kolory:wink:

Opublikowano
  • Autor
ta renówka ma 19 cali?

Tak i gwint zjechany max na dół :D

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.