Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo nie były robione na lustro, tylko odświeżone przed sezonem:wink:

---------- Post dopisany 25-05-2013 at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 11:38 ----------

To mówiłeś Tomeczku że lakier masz w dobrym stanie?:whistling::naughty:

20130525_150522.jpg

20130525_150535.jpg

Opublikowano

Miały być foty a tu cisza i cisza :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Miały być foty a tu cisza i cisza :whistling:

Będą jak Michał skończy... ale widzę, że efekt będzie super:kox::kox::kox:

Chciałem dzisiaj podjechać zobaczyć jak idzie praca ale dziewczyny fure załatwiła mi sarna... i za kare siedze w domu:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

az jestem ciekaw jak będzie to wyglądać jak skończysz to podjedz kiedy cza się ugadać w końcu bucu :)

Opublikowano
  • Autor

po małej korekcie u Michał_s87autko zostało wczoraj odebrane... efekt dla mnie conajmniej zadowalający ... :)

dzisiaj byłem autko tylko opłukać za 2 zł :decayed: i efekt jest następujący:

20130527_183655.jpg

20130527_183640.jpg20130527_183432.jpg20130527_183417.jpg20130527_183406.jpg

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

tak się zachowuje woda pod wpływem ciśnienia w środku :decayed:
Opublikowano

różnicy brak :facepalm:

hi hi hi:naughty:

Opublikowano
różnicy brak :facepalm:

hi hi hi:naughty:

teraz pewnie załujesz że ja sprzedałes :grin:

Opublikowano

No ładnie, ale z przodu to tak z cm w dół bym dał :tongue4:

I jeszcze obszytą kierownice miałeś pokazać, ogólnie cały środek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

takie cuś mam z majówki

DSC01693.jpg

dawaj znaka to sie zgadamy w okolicy zobaczysz na żywo :)

Opublikowano

Elegancko :thumbup:

Opublikowano

talib dlugo bujasz z tymi szybami? Kuwa kreca mnie takie do mojej a4 i chyba jebne takie:whistling:

Opublikowano
  • Autor

rok już... szczerze.. teraz bym zrobił ciemniejsze :) polecam... teraz w każdym aucie będe miał wszystkie czarne szyby

Opublikowano

No no no :whistling: Teraz się prezentuje :shock3:

Opublikowano
rok już... szczerze.. teraz bym zrobił ciemniejsze :) polecam... teraz w każdym aucie będe miał wszystkie czarne szyby

thx, ja jak juz zrobie to jeszcze jasniejsze niz Ty masz

Opublikowano
rok już... szczerze.. teraz bym zrobił ciemniejsze :) polecam... teraz w każdym aucie będe miał wszystkie czarne szyby

I to mi się podoba :good:Ja cały czas myślę nad przyciemnieniem czołowej :facepalm:

Tak miałem w Sierrze :jerk:

8bb2f1a0bf1ceb29med.jpg

Opublikowano
rok już... szczerze.. teraz bym zrobił ciemniejsze :) polecam... teraz w każdym aucie będe miał wszystkie czarne szyby

I to mi się podoba :good:Ja cały czas myślę nad przyciemnieniem czołowej :facepalm:

Tak miałem w Sierrze :jerk:

http://images40.fotosik.pl/2060/8bb2f1a0bf1ceb29med.jpg

i co nigdy nie zabrali ci dowodu ???:wink:

Opublikowano
takie cuś mam z majówki

http://s21.postimg.org/6bv5vleuv/DSC01693.jpg

dawaj znaka to sie zgadamy w okolicy zobaczysz na żywo :)

ta kiera trojramienna w obszyciu chyba lepiej wyglada

Opublikowano
  • Autor

Za szyby 2 razy mi chcieli dowod zabrac w tym raz mnie na glebe wywalili ... jak to powiedzial oficer ciemne szyby w bmw/audi i zgraja lysych to nic dobrego hehehe

Co do kiery w poprzedniej 1.8tq mialem trojramienna i jakos wole ta teraz :)

Jak pogoda pozwoli jutro wyciagam fotele i sam piore wnetrze... pare piwek grill i jazda hehe

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 29-05-2013 at 07:04 ----------

wnętrze wyprane, autko umyte, wypadało pstryknąć pare fotek :wink::wink::wink: niestety plener kiepski ....:decayed::decayed::decayed:

DSC01709.jpgDSC01702.jpg DSC01706.jpgDSC01709.jpg

DSC01699.jpgDSC01700.jpgDSC01701.jpgDSC01704.jpgDSC01711.jpgDSC01713.jpgDSC01716.jpgDSC01717.jpgDSC01718.jpgDSC01722.jpg

Opublikowano

Plener bardziej miejski bym powiedział :thumbup1: Ładna to twoja karoca :banan:

Opublikowano

widzisz coś wgl. na gajgerku od doładowania :shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.