Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] White pearl sedan RS4 body

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i mam metlik w glowie, chyba jednak skusze sie na zwykle polifty, na przyszlosc moze i zajrza ori lampy przod wiec bedzie komplecior

Opublikowano

ja u siebie zmienilem na poliftowe (II lift) ladne byly, ale jak zmienilem na ledy 3 opcja to masakra w wygladzie jest, polecam taki zakup odrazu :)

Opublikowano

A może kupić nr2 i zrobić folią na wzór poliftów? Ja tam zrobiłem i wyglądają mega , polifty w clearze

img0699pl.jpg:jerk:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

update w 1 poscie

Opublikowano
  • Autor

mialem go jutro oddac do mechanika ale dopiero w piatek gwint ogarnie

Opublikowano

Jest git :naughty: Szkoda, że nie miałem dzisiaj więcej czasu to bym obejrzał dokładnie :wink: Ale wlepe z klapki gdzieś już widziałem :whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze bedzie okazja, szkoda ze z braku czasu moge nie zdazyc zrobic turba do sierpnia :facepalm:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ogarnij jakies foty .. bo te z d*py takie ze tragedia ogladac a widac w temacie sie dzieje sporo ...

na lampy jaka folie dales ? te z allegro czy laminX?

MERCDG ma mala konkurencje ;P ale do klonu daleko :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Fura dobra jak na śnieżke przystało :decayed: Dobra baza ;) Jest już zawias zmieniony? Lakier do malowania udało Ci się oryginalny dorwać, tak? Droga sprawa taka farbka? :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne zmiany i mały update w pierwszym poście

jest juz troche nizej i powoli idziemy do przodu ze zmianami

IMG_0858.jpg

IMG_0852.jpg

IMG_0853.jpg

IMG_0861.jpg

IMG_0868.jpg

Opublikowano

łaadnie się prezentuje :jerk:

Opublikowano

Auto obmacane na Ostrowie, wygląda dobrze :wink: Jedynie co bym widział to inną felgę :whistling:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Moze na nastepny sezon cos zmienie wtedy 17stki pojda na zime :D Mam na handel alumfelgi z BMW wiec zrobi sie jakas wymianke

---------- Post dopisany 03-02-2014 at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2013 at 23:47 ----------

unapebyr.jpg taki nowy update na sezon letni. Felga powinna wygladac podobnie.

I update modow ktore wykonane a nie opisane

Pelen fis

Miska z czujnikiem oleju

Kolektor awx

Wyciety kat przelot

Usuniety egr

Turbo brd onboard

Sofr od MaxsteRR u niego bylo na tym samym sprzecie 170km u mnie nie mierzone

Fotele recaro biala skora

Podsufitka polift+ ambiente i naprawiony szyberdach

Mody w trakcie do ogarniecia

Tylni zderzak s4

Elektryka szyb na tyl

Boczki do obszycia biala skora

Kierownica do obszycia

To chyba tyle narazie :D

---------- Post dopisany 02-03-2014 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2014 at 13:38 ----------

Update felunek na lato gotowy dekielkow tylko brak

8ezuzeza.jpg

az się doczekać nie mogę przymiarki

---------- Post dopisany 23-03-2014 at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany 02-03-2014 at 18:34 ----------

Update auto obniżone, oplukane bo umyciem nazwać tego nie moge , jeszcze trochę pracy jest ale bynajmniej felga jest

yjybedu8.jpg

Opublikowano

ladnie, nie myslales nad czarnymi lustrami? Pokaz te recaro:slina:

Opublikowano

Przyjemnie dla oka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie dzisiaj jakaś mała sesje ogarne. Muszę kupić glinkę żeby lakier doprowadzić do czystości bo to jakaś masakra,

lustra zostają biale. Dojdzie jeszcze zderzak tylni z s'ki i będzie czarna cześć "dokladki" w połysku i czarny połysk kratek w zderzaku

Opublikowano

Kamil jest dobrze a widze ze bedzie jeszcze lepiej :)

Tez masz recarosy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.