Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Delfin oraz 170km 1,9TDI S-Line


kivlov

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dziwnie się tak jeździ bez gałki, ale za kilka minut będę zakładał już normalnie wykonane :)

Na chwile obecną będę miał tylko mieszek, a gałkę w przyszłym tyg wraz z podłokietnikiem. Jak ktoś również będzie chciał to dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam 1BV, ale potwierdzę to jutro, gdyż auto ma teraz w trasie moja druga połówka.

---------- Post dopisany 29-03-2013 at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2013 at 12:21 ----------

No i muszę się pochwalić.

Wczoraj montowałem całe wnętrze S-line wraz z fotelami :)

Wygląda mega. Mam kupione listwy na drzwi, ale czekam na lepsza pogodę (oryginały s-line b7) oraz kupiłem już relingi chromowane.

Co teraz posiadam:

- wszystkie listwy aluminiowe s-line,

- listwy drzwiowe s-line b7,

- fotele skóra, materiał - oryginalne s-line z elektryką (fotele z napisami "s-line" są od b7 i nie są bezpieczne do wersji b6 ze względu na poduszkę),

- popielniczka s-line przód,

- popielniczka s-line tył,

- obwódka skrzyni biegów s-line (jeszcze nie zamontowane).

Podsufitka w najbliższym okresie oraz wymiana tłumika na 2,5TDI - mój jest w 100% sprawny, ale chcę zmienić trochę brzmienie.,

DSCF9984.jpg

DSCF9985.jpg

DSCF9986.jpg

DSCF9987.jpg

DSCF9989.jpg

DSCF9990.jpg

DSCF9991.jpg

DSCF9992.jpg

DSCF9993.jpg

DSCF9994.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo Kamil gratu niezle poleciales z modami :wink:

podoba mi sie pol skora

kiere zmieniaj :decayed:

a myslalam ze tylko ja mam tak uwalone dywaniki :whistling::facepalm:

no i ogranij przelacznik :decayed: mam na zbyciu :whistling:

zamkniecie podlokietniki by mi pasowalo :decayed::grin:

a propo bedziesz na meetingu w chojnicach?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącznik świateł już mam zamówiony. Teraz chyba będę zmieniał wydech od modelu 2,5 TDI. Mam nadzieję, że jeszcze bardziej drapieżne brzmienie uzyskam. Co do kiery to w sumie mam nową, gdyż niedawno była obszywana, ale jak znajdę jakąś fajną od eSki to zakupię. Nie wspomniałem, że tempomat już kupiłem. Co do dywaników to nie jest lekka sprawa. Szoruję je co trzeci dzień i tylko się denerwuję na ta pogodę.

Jaki spot w Chojnicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma byc 5 maja meeting vag chojnice cos organizuje

ano masakra z ta pogoda moje tak samo wygladaja jutro sie za nie biore bo juz patrzec nie moge

plany zacne :wink: ja tam mam tempomat ale jakos nie korzystam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś info (link) dotyczące tego spotkania? Ja właśnie czyściłem sobie auto w środku i musiałem przerwać bo miałbym powódź w środku tak sypie śniegiem. Sypie tak jak nasze drogi.

Tempomat myślę, że by mi się przydał, ponieważ ja tylko używam auta na długie trasy, a po mieście rzadko jeżdżę. Wolę spacerować, albo rowerem śmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka - jak nie wypali mi wyjazd na weekend majowy do za granice to prawdopodobnie będę zobaczyć te Lwy w zoo - kilka razy byłem i zawsze spały :D

Na północy naszego kraju jest najmniej dróg ekspresowych i autostrad, a w szczególności na naszych terenach.

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2013 at 15:33 ----------

W dniu dzisiejszym został zamontowany układ wydechowy z 2,5 TDI :) Kurcze pryz moich 170 konikach odczułem różnicę na plus - chyba lepiej się zbiera i do tego ciszej chodzi. Mega zadowolenie. Teraz muszę zamontować nowy zderzak - mam kupiony, ale nie zamontowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak założę zderzak to się pochwalę. teraz muszę założyć jakieś ładne końcówki.

Idę z tematem przez to forum :) Podziwiam wszystkich co inwestują w auta jest to naprawdę przednia zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego za rok?

Mam nadzieję, ze uda się jeszcze szybciej tylko mam tyle wydatków - co widać i niestety odkłada mi się to przyciemnianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego za rok?

Mam nadzieję, ze uda się jeszcze szybciej tylko mam tyle wydatków - co widać i niestety odkłada mi się to przyciemnianie.

przyjdzie czas to zawitasz do Jacka wczoraj byłam u niego kurcze nowego rs przyprowadził :shock3::slina:

spotkamy się a czy za rok czy prędzej to się zobaczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi RS4? Jeszcze powiedz, że B8 haha, chyba będę musiał się szybko tam przejechać.

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

Jak ktoś jest zainteresowany mam tłumik od 1,9TDI AWX na sprzedaż - jak wspomniałem prędzej zamontowałem sobie wydech od 2,5TDI.

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

Dodatkowo jeszcze załapało się radio Alpine na sprzedaż.

DSC_0114.jpg

DSC_0115.jpg

DSC_0116.jpg

DSC_0117.jpg

DSC_0121.jpg

DSC_0122.jpg

DSC_0123.jpg

DSC_0124.jpg

DSC_0125.jpg

---------- Post dopisany 14-06-2013 at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 13:52 ----------

Dzisiaj została zamontowana elektryka na tylne szyby. Więc już nie ma korbek :) Dodatkowo podłączyłem lęźdźwia. Teraz tylko grzanie stołków trzeba podłączyć, ale muszę znaleźć sterowanie pod nie. Dodatkowo wstawiony nowy silniczek na tylna wycieraczkę, bo przestał działać. Teraz jest na cacy. Dzisiaj ma przyjść kurier wraz matami wygłuszającymi na drzwi więc zdam relację jak będę coś robił. Pozostaje czekać na kuriera, a później modlić się, aby nie padało.

---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

Zdjęcia:

DSC_0220.jpg

DSC_0221.jpg

DSC_0222.jpg

DSC_0223.jpg

DSC_0224.jpg

DSC_0233.jpg

DSC_0234.jpg

---------- Post dopisany 15-06-2013 at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2013 at 15:30 ----------

Pierwszy raz w życiu wygłuszałem auto. Zrobiłem w 4 godziny jedne drzwi. Zaraz ide robic drugie bo efekt jest piorunujacy.

DSC_0001.jpg

DSC_0002.jpg

DSC_0003.jpg

DSC_0004.jpg

DSC_0005.jpg

DSC_0006.jpg

DSC_0007.jpg

DSC_0008.jpg

DSC_0009.jpg

DSC_0010.jpg

DSC_0011.jpg

DSC_0012.jpg

DSC_0013.jpg

DSC_0014.jpg

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

Zakończyłem wygłuszenie drzwi przednich lewych (kierowca). Jak włączyłem radio to myślałem, że to nie mój sprzęt gra. Warto poświęcić ok 8 godzin pracy na taki efekt. Podziękowania dla Pawła S. z Koszalina za pomoc. Bez niego nie było by takiego efektu.

Maty silver STP. Dołączam zdjęcia oraz zaległe zdjęcia z elektryką z tyłu.

DSC_0001.jpg

DSC_0002.jpg

DSC_0003.jpg

DSC_0004.jpg

DSC_0005.jpg

DSC_0006.jpg

DSC_0007.jpg

DSC_0008.jpg

DSC_0009.jpg

DSC_0011.jpg

DSC_0012.jpg

DSC_0013.jpg

DSC_0014.jpg

DSC_0015.jpg

DSC_0016.jpg

DSC_0017.jpg

DSC_0018.jpg

DSC_0019.jpg

DSC_0020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne fotostory :thumbup1: Nie myślałeś, żeby otwory technologiczne najpierw zaślepić blachą, tak jak kkam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe było takiej potrzeby, maty miałem z dwóch stron na te dziury więc trzyma się bardzo dobrze. Jeszce teraz planuję wygłuszyć cały bagażnik oraz dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bagażnik to podstawa, bardzo dużo daje jego wygłuszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...