Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa buczenie


Rafalski82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pojawia mi się buczenie z okolicy silnika , myślę ze może to być pompa tylko która wody czy wspomagania? Objawy sa takie ze jak się pojawi to buczenie to na luzie jak dodaje gazu to się nasila do około 2000 obr , jak kręcę kierownicą na postoju to dźwięk buczenia jest taki sam , parę dni mi tak buczy i mam wrażenie ze coraz głośniej zaczyna buczec. W kabinie auta jest głośniej słychać to buczenie niż od strony silnika. Na zimnym silniku buczenia nie ma.

---------- Post dopisany 29-07-2012 at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2012 at 20:10 ----------

Witam pojawia mi się buczenie z okolicy silnika , myślę ze może to być pompa tylko która wody czy wspomagania? Objawy sa takie ze jak się pojawi to buczenie to na luzie jak dodaje gazu to się nasila do około 2000 obr , jak kręcę kierownicą na postoju to dźwięk buczenia jest taki sam , parę dni mi tak buczy i mam wrażenie ze coraz głośniej zaczyna buczec. W kabinie auta jest głośniej słychać to buczenie niż od strony silnika. Na zimnym silniku buczenia nie ma.

Witam nikt nie ma pomysłu co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie to pompa wspomagania.

plyn pewnie nie zmieniany sto lat temu?

popros modow o przeniesienie do dzialu: uklad kierowniczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalski82 nagraj dźwięk, tak będziemy wszyscy zgadywać i domyślać się kto ma racje, nagraj i wtedy pomyslimy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiegos syfu Ci wlał. Znam takich ,,mechaników" ktorzy potrafią cos uszkodzic zeby przyjechac jeszcze raz i zerżnąć kase,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod pytanie.

u mnie to samo, jestem raczej pewny ze to pompa wspomagania,

plyn sam wymienialem, z przeplukaniem, nie ma mowy o zapowietrzeniu,

wymiana 4 mies temu na SWAG wiec nie raczej wina wlanego badziewia.

czyzby skonczyl sie jej zywot?

co do dzwieku to jesli ktos jechal chociaz raz starym autosanem to powinien wiedziec jak brzmi jego wspomaganie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz doszedlem padlo lozysko w pompie - "buczemie" nasilajace sie przy dodawaniu gazu,mozna wymienic to lozysko i powinno byc ok.

ps co do dzwieku najprosciej wrzuc na youtube i wklejlink :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...