Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciekawe filmy warte obejrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamyk nie lubisz filmów z Statham'em czy ten Ci nie podszedł:question:

Wczoraj oglądałem 21 Jump Street, polecam tą komedię :grin: 8/10

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 435,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kamyk nie lubisz filmów z Statham'em czy ten Ci nie podszedł:question:

Wczoraj oglądałem 21 Jump Street, polecam tą komedię :grin: 8/10

szczerze, to w zasadzie goscia nie znam

z tego co wczoraj widzialem, to drewno a'la Mroczki

teksty rodem z przedszkola i filmow kreconych w czasach Tango i Cash, a fabula jeszcze gorsza, wiec po prostu wylaczylem

i juz :thumbdown:

Opublikowano

Jak nie znasz to widzę że masz dużo do nadrobienia :wink:

Nie spotkałem się jeszcze z osobą która by krytykowała tego aktora, ma on typ "twardziela" i taki już sobie on wybrał wizerunek.

Oglądnij wszystkie części Transportera (przy okazji zobaczysz w akcji A8 D3 6.0 W12), części Adrenaliny, Mechanika czy wiele innych filmów, nie będziesz zawiedziony.

Opublikowano
Jak nie znasz to widzę że masz dużo do nadrobienia :wink:

Nie spotkałem się jeszcze z osobą która by krytykowała tego aktora, ma on typ "twardziela" i taki już sobie on wybrał wizerunek.

Oglądnij wszystkie części Transportera (przy okazji zobaczysz w akcji A8 D3 6.0 W12), części Adrenaliny, Mechanika czy wiele innych filmów, nie będziesz zawiedziony.

rozwaze propozycje

po wczorajszym "artyzmie" tego kolesia, hmmm, mam nad czy sie zastanawiac :wink:

a moze juz po prostu z tego typu brusow willisow wyroslem ?

Opublikowano

jeśli chodzi o filmy ze Stathamem to Snatch polecam

Opublikowano
jeśli chodzi o filmy ze Stathamem to Snatch polecam

a ten to znam rzecz jasna

tyle ze bardzioej zwracalem uwage na rezyserie Guya R., no i niezbyt normalna role Brada Pitta

boski po prostu w roli cyganskiego boksera, jak pamietacie

caly film rewelacja, nawet nie skojarzylem ze ten caly Statham tam wystepowal :-)

Opublikowano

No, kto by nie pamiętał roli Pitta jako cygan - mistrzostwo:decayed:

ogólnie Snatch to jeden z moich ulubionych filmów

Pozostając w tym klimacie, polecam Porachunki - Lock, Stock and Two Smoking Barrels,

też Ritchiego, Ci sami aktorzy co w Snatch'u,

[h=2][/h]

Opublikowano
No, kto by nie pamiętał roli Pitta jako cygan - mistrzostwo:decayed:

ogólnie Snatch to jeden z moich ulubionych filmów

Pozostając w tym klimacie, polecam Porachunki - Lock, Stock and Two Smoking Barrels,

też Ritchiego, Ci sami aktorzy co w Snatch'u,

[h=2][/h]

tez polecam

szczegolnie tych dwoch glupkow z polnocy ktorzy kradli GONS :polew:

jak ktos zna troche angielski, to z wymowy mozna sie poplakac po prostu

film rewelacyjny :wink:

---------- Post dopisany 02-08-2012 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 01-08-2012 at 13:54 ----------

A Sobowtór Diabła bardzo dobry również polecam.

obejrzalem wczoraj

co w tym bylo bardzo dobrego to nie wiem .....:whistling::

nie warto, ani zasysac a juz tym bardziej wydawac na to pieniedzy

Opublikowano

Też obejrzałem Sobowtór Diabła i mi się spodobał. Film pokazuję trochę jak wygląda dyktatura od "zakrystii".

Opublikowano

Koledzy , znacie jakas platforme do sciagania filmow za pomoca np. netload.in ? Najlepiej w HD. Szczegolnie szukam OCH KAROL 2.

Pozdrawiam

Opublikowano
Koledzy , znacie jakas platforme do sciagania filmow za pomoca np. netload.in ? Najlepiej w HD. Szczegolnie szukam OCH KAROL 2.

Pozdrawiam

Takie rzeczy na PW.

Opublikowano
Koledzy , znacie jakas platforme do sciagania filmow za pomoca np. netload.in ? Najlepiej w HD. Szczegolnie szukam OCH KAROL 2.

Pozdrawiam

Takie rzeczy na PW.

:dziura:sorry

Opublikowano

battleship_blu-ray_combo_ultraviolet.jpg

Jeśli ktoś nie oglądał a lubi klimaty transformersów to polecam, właśnie się pojawiło w 1080p.

---------- Post dopisany 06-08-2012 at 01:32 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2012 at 22:51 ----------

eed03fc4e974081f14e26c45b9a37a4f.jpg

7/10

Opublikowano

"Amerykańskie ciacho"-całkiem fajna komedia. Na YT jest cały film z lektorem:wink:

Opublikowano

Właśnie obejrzałem Prometeusza , film przez wszystkich nygowany..mi tam się podobał :D

Opublikowano

Pablo- dzieki za stronki- funkcjonuja z netloadem :banan:

Opublikowano

:wink4:

Oglądałem wczoraj Dyktatora, jeśli ktoś jeszcze nie oglądał to polecam :kox:

Opublikowano
:wink4:

Oglądałem wczoraj Dyktatora, jeśli ktoś jeszcze nie oglądał to polecam :kox:

taaa

post nr 2005 :wink:

Opublikowano

---------- Post dopisany 12-08-2012 at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany 11-08-2012 at 19:41 ----------

właśnie wróciłem z MK obejrzałem Dziedzictwo Bourne'a

film jest jak poprzednie, trzyma w napieciu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.